Yengem İle Gerçek Duyguları Paylaşmaktan Hiç Sıkılmıyordum

Meteorfall

Administrator
Yönetici
İlk tanışmamız barda oldu, sen martini yudumlarken ben biramı yudumluyordum. Kalabalık odada gözlerimiz buluştu ve sana sahip olmam gerektiğini biliyordum. Sana doğru yürüdüm, kalbim göğsümde çarpıyordu.
"Merhaba," dedim, sesim fısıltıdan biraz daha yüksekti. "Ben Yengemle Beraber Kalıyordum. Sana bir içki ısmarlayabilir miyim?"
Bana baktın, gözlerin merakla parlıyordu. "Elbette," dedin, sesin yumuşak ve baştan çıkarıcıydı. "Ben Alex. Ve bir martini daha alayım lütfen."
Sana bir içki daha söyledim ve sonraki birkaç saati konuşarak ve birbirimizi tanıyarak geçirdik. Aramızdaki kimya yadsınamazdı ve işleri bir sonraki seviyeye taşımam gerektiğini biliyordum.
"Benim evime geri dönmek ister misin?" diye sordum, sesim kısık ve boğuktu.
Bir an bana baktın, gözlerin benimkileri aradı. "Evet," dedin, sesin fısıltıdan biraz daha yüksekti.
Evime doğru yol aldık, yürürken bedenlerimiz birbirine bastırılmıştı. Senden yayılan sıcaklığı hissedebiliyordum ve bunun hatırlanacak bir gece olacağını biliyordum.
Kapıdan içeri girer girmez seni duvara yasladım, dudaklarım tutkulu bir öpücükle dudaklarına ulaştı. Dillerimiz ellerimiz birbirimizin bedenlerini keşfederken dans ediyordu. Sert penisinin uyluğuma bastırdığını hissedebiliyordum ve ona sahip olmam gerektiğini biliyordum.
"Sik beni," diye fısıldadım kulağına, sesim arzuyla boğuktu. "Seni içimde hissetmek istiyorum."
Daha fazla cesaretlendirmeye ihtiyacın yoktu. Beni kucaklayıp yatak odasına taşıdın, dudakların dudaklarımdan hiç ayrılmadı. Beni yatağa yatırdın ve hızla kıyafetlerimi çıkardın, gözlerin çıplak vücudumun her santimini inceledi.
"Çok güzelsin," dedin, sesin alçaktı ve arzuyla doluydu.
Ellerimi uzattım ve parmaklarımı saçlarının arasından geçirdim, seni bir öpücük daha için aşağı çektim. Dudakların benimkilere karşı yumuşak ve nazikti, ama arkalarındaki açlığı hissedebiliyordum.
Dudaklarını boynumdan aşağı doğru gezdirdin, dişlerin hassas tenimi ısırıyordu. Göğüslerime doğru inlerken inledim, dilin meme uçlarımı çevreledi, sonra onları ağzına alıp sertçe emdin. Sırtımı kamburlaştırdım, amım ıslaktı ve senin için sızlıyordu.
Vücudumu keşfetmeye devam ettin, dudakların ve dilin geride bir ateş izi bıraktı. Yatakta kıvranıyordum, daha fazlasını isterken kalçalarım sarsılıyordu.
"Lütfen," diye yalvardım. "İçimde sana ihtiyacım var. Beni sertçe sik."
Hayal kırıklığına uğratmadın. Girişime yerleştin, sikinin ihtiyaçla titreştiğini gördün. Bana sert ve derin bir şekilde girdin, beni tamamen doldurdun. Beni becermeye başladığında haykırdım, her bir girdin bir öncekinden daha sert ve derindi.
"Evet," diye inledim, tırnaklarım sırtına batıyordu. "Daha sert. Beni daha sert sik."
Sen mecbur kaldın, kalçaların benimkilere çarparken, kendini daha da derine, daha da derine soktun. Kendimi orgazma doğru ilerlerken hissedebiliyordum, boşalmak için yalvarırken amım senin sikini sıkıyordu.
"Benim için gel," diye hırladın, dudakların tutkulu bir öpücükle benimkileri buldu. "Benim için gel, Yengemle."
Ve yaptım. Sert bir şekilde boşaldım, adını haykırırken amım senin sikinin etrafında nabız atıyordu. Kısa bir süre sonra sen de beni takip ettin, sikini zonklatırken beni sıcak, yapışkan sperminle doldurdun.
Orada yattık, bedenlerimiz birbirine dolanmış, kalplerimiz göğsümüzde çarpıyordu. Sana baktım, gözlerim minnettarlık ve arzuyla doluydu.
"Teşekkür ederim," diye fısıldadım, sesim duygu doluydu.
Bana gülümsedin, gözlerin yumuşaktı. "Her zaman, Yengemle," dedin. "Her zaman."
Ve bunun birlikte çıkacağımız inanılmaz yolculuğun sadece başlangıcı olduğunu biliyordum.