Yurt Dışı Erotik Seks Hikayesi

Meteorfall

Administrator
Yönetici
Güneş ufukta batıyordu ve plaj boşalıyordu. Gelgit kıyıya vururken dalgalar kıyıya çarpıyordu ve kum çıplak ayaklarına sıcak geliyordu.

Genç gelin Adele, kıvrımlarını vurgulayan vücuduna yapışan beyaz bir bikini giymişti. Sırtından aşağı dökülen uzun, koyu saçları vardı ve ela gözleri heyecanla parlıyordu. Kocası Jack, kısa, sarı saçlı ve kaslı yapılı yakışıklı bir adamdı. Kalçalarına kadar inen ve sıkı karın kaslarını ortaya çıkaran mavi bir mayo giymişti. Kıyı şeridi

boyunca el ele yürüdüler, su ayaklarına çarpıyordu. Adele, Jack'e baktığında vücudunda bir heyecan hissetti. Tanıştıkları andan itibaren ona ilgi duymuştu ve artık evlendikleri için vücudunu keşfetmek için sabırsızlanıyordu.

Jack de aynı şekilde hissediyordu. Adele'in güzelliği ve canlı kişiliği onu büyülemişti. Onunla yalnız kalıp sevişmek için sabırsızlanıyordu.

Kumsalda, kum tepeciklerinin kıyı şeridinin üzerinde yükseldiği tenha bir noktaya ulaştılar. Jack, Adele'e dönmeden önce yalnız olduklarından emin olmak için etrafına baktı.

"Bütün gün bu anı bekledim," dedi, sesi arzuyla boğuktu.

Adele ona gülümsedi, gözleri heyecanla parlıyordu. "Ben de," dedi, sesi fısıltıdan biraz daha yüksekti.

Jack uzandı ve Adele'i kendine çekti, elleri sırtından aşağı kayarak kıçını kavradı. Vücudundan yayılan sıcaklığı hissedebiliyordu ve arzuyla inledi.

Adele kollarını Jack'in boynuna doladı, onu daha da yakınına çekti. Sert aletinin karnına bastırdığını hissedebiliyordu ve ona sürtündü, bir arzu dalgası hissetti. Jack'in elleri

her yerdeydi, Adele'in vücudunu okşuyor, bikini üstünün düğmelerini açıyordu. Üstünü bir kenara çekti, sıkı, yuvarlak göğüslerini ortaya çıkardı. Eğildi ve bir meme ucunu ağzına aldı, nazikçe emdi.

Adele zevkten inledi, başı Jack'in dili memesinin etrafında dönerken geriye düştü. Amının ıslandığını hissedebiliyordu ve kalçalarını Jack'inkine sürttü, sert aletini kendisinde hissetti.

Jack'in elleri daha aşağı indi, Adele'in bikini altına kaydı. Bir parmağını içine kaydırdı, ıslaklığının parmağını kapladığını hissetti. Onu ne kadar istediğini bilerek arzuyla inledi.

Adele, Jack'in parmağı içine kayarken nefesini tuttu. Çok ıslaktı ve orgazmının şimdiden arttığını hissedebiliyordu. Kalçalarını hareket ettirdi, Jack'in parmağına sürtündü, zevkin arttığını hissetti.

Jack, Adele'in orgazmının arttığını hissedebiliyordu ve ikinci parmağını içine kaydırdı. Parmaklarını kıvırdı, G noktasına çarptı ve Adele zevkten çığlık attı.

Adele'in orgazmı ona bir dalga gibi çarptı, vücuduna çarptı. Zevkten çığlık attı, amını Jack'in parmakları etrafında sıktı.

Jack, Adele'i parmaklamaya devam etti, orgazmını olabildiğince uzattı. Sonunda yüksekten indiğinde, parmaklarını ondan çekip yaladı.

Adele, Jack'in parmaklarından sularını yalamasını, gözleri arzuyla kocaman açılmış bir şekilde izledi. Amının tekrar ıslandığını hissedebiliyordu ve daha fazlasını istediğini biliyordu.

Jack, Adele'in bikini altını aşağı çekerek pürüzsüz, tıraşlı amını ortaya çıkardı. Önünde diz çöktü, gözleri amına sabitlendi.

Adele, Jack önünde diz çökerken vücudunda bir heyecan dalgasının dolaştığını hissetti. Ne olacağını biliyordu ve sabırsızlanıyordu.

Jack öne eğildi ve yüzünü Adele'in amına gömdü. Klitorisini yaladı ve emdi, ıslaklığının yüzünü kapladığını hissetti.

Adele zevkten inledi, kalçaları Jack'in yüzüne çarpıyordu. Başka bir orgazmın geldiğini hissedebiliyordu ve bunun yoğun olacağını biliyordu.

Jack, Adele'in orgazmının arttığını hissedebiliyordu ve parmağını içine soktu. Kıvırdı, G noktasına çarptı ve Adele zevkten çığlık attı.

Adele'in orgazmı ona bir gelgit dalgası gibi çarptı, vücuduna çarptı. Zevkten çığlık attı, amcığı Jack'in parmağının etrafında sıkıştı.

Jack, Adele'i parmaklamaya devam etti, orgazmını olabildiğince uzattı. Sonunda yüksekten indiğinde, ayağa kalktı ve onu ayağa kaldırdı.

Adele, gözleri arzuyla parlayarak Jack'e baktı. Sert penisinin karnına bastırdığını hissedebiliyordu ve ne istediğini biliyordu. Jack, Adele'i yakınına çekti, elleri vücudundan

aşağı kayarak kıçını kavradı. Onu kaldırdı ve Adele bacaklarını onun beline doladı.

Adele, Jack'in sert penisinin amına bastırdığını hissedebiliyordu ve ona sürtündü, zevkin arttığını hissetti.

Jack, daha fazla bekleyemeyeceğini bilerek arzuyla inledi. Penisini Adele'in girişine yerleştirdi ve içine doğru itti.

Adele haykırdı
 
Üst