Yeni Evli Hintli Çift

Hikayeabla

Moderator
Preeti ve Sunny yeni evli bir çifttir ve bu, görücü usulü bir evliliktir (Hint tarzında, görücü usulü evlilik, temel olarak ebeveynler tarafından belirlenen tarihler anlamına gelir).

25 yaşındaki Preeti'nin evlilikle ya da Sunny'yle hiçbir ilgisi yoktu. Anne ve babasının baskısı nedeniyle yeni evlendi. Ancak 30 yaşındaki Sunny, bakireydi ve bunun gerçekleşmesi için uzun süre beklemişti ve Preeti ile ona çok iyi bakıldığını ve devasa varlıklarını görünce ona aşık oldu.

Evliliklerinin üzerinden bir hafta geçmişti ve bir Salı öğleden sonra arabalarıyla boş bir yolda bir restorana doğru gidiyorlardı.

“Bugün hava çok hoş Preets, bırakın bu randevunun tadını çıkaralım. Sonuçta ilk gecemizi ve balayımızı yaşamadık!”

(İlk gece, temelde ilk kez seks yapmaları gereken evlilik gecesidir.)

"Seninle bir gece geçirmek istemiyorum sapık. Seni tanımıyorum bile. Seni iyice tanıyana kadar ayrı yataklarda uyuyoruz” dedi Preeti kayıtsız bir yüzle.

Sunny sinyaldeki Preeti'ye baktı. Büyümüş göğüslerini gizlemeye yetmeyen bir sari giyiyordu.

"Şimdi arabayı çalıştır. Sanki son günleriymiş gibi arabalarının kornalarına basıyorlar. Bu şehirde herkes azgın”, diye tersledi Preeti.

Sunny'nin aklı başına geldi ve arabayı hareket ettirdi. Restorana ulaşmaları için hâlâ 30 dakikaları vardı. En azından vücudunun bir görüntüsünü almak isteyen Sunny, bir plan yaptı.

"Hey, bana kriket sevdiğini söylemiştin değil mi?", radyoyu kriket yorum kanalına çeviriyor (önceki maçın tekrarı).

"Elbette Virat'ın sıkı bir hayranıyım. Sürüşleri, süpürmeleri, çekmeleri, VÜCUT...”, Preeti birdenbire Sunny'nin onu şaşkınlıkla izlediğini fark ederek durdu.

"Evet, bazı kısımlarını biliyorum ama senin gibi sıkı bir hayran değilim". Sunny düzenli olarak kriket izliyor ve radyoda oynanan maçın sonucunu zaten biliyordu.

"Vakit geçirmek için oyun oynayalım mı? Rahatlayın, bu sadece sizin kriketle ve DİĞERLERİ konusunda bu kadar tutkulu olduğunuz için alakalıdır”.

"Ne demek istiyorsun Güneş? Neyse sanırım yeterince zaman var ve cep telefonum çoktan kapanmış durumda. Peki nedir bu oyun?”

Sunny heyecanlandı ve hafta içinde ilk kez bir kızın vücudunu tek bir parça kumaş olmadan görme fırsatını hissetti. Bu da şimdiye kadar tanık olduğu en seksi figürdü.

“Tamam, oyun basit. Bu sadece yaklaşan topta ne olacağını tahmin etmektir; bir/iki/üç/dört/altı/küçük/geniş/topsuz."

“Üniversitemde çocuklarla bunu her zaman oynarız. Peki puan sistemi nasıl çalışıyor?”

“Bu oyunun farklı olduğu nokta burası. Her yanlış yaptığınızda giysinizin herhangi bir parçasını çıkarmak zorunda kalıyorsunuz." diye açıkladı Sunny.

Preeti durakladı. "Yani, gün ışığında araba sürerken neden soyunmak istiyorsun?"

Sunny güldü. "Ah, endişelenme. Birçok kez çıplak araba kullandım. Bekle, yani bu oyunu oynamaya uygun musun?”

“Evet, her neyse.. Çok sıkıcı ve sapkın konuşmaların yüzünden seni herkesin önünde önümde utandırmak için sabırsızlanıyorum. Erkekliğini görmek istediğimden değil.”

Sunny hafifçe gülümsedi. Bütün hafta boyunca bunun için plan yapmıştı ve bu onun karısını çıplak ve eğer şanslıysa daha fazlasını görme zamanıydı.

"Tamam başlayalım o zaman. Gerçekleşen Hindistan-Batı Hint Adaları maçı var. Bir sonraki baloda wicket diye sesleneceğim” dedi Sunny, bu olay için güçlü bir şekilde oluşturduğu fotojenik hafızayla tüm notları hatırlayarak.

Preeti bir süre düşündü. “Tekli çağırıyorum. Surya'nın dışarı çıkması mümkün değil."

Yorumu hevesle bekledi ve Surya'nın Sunny'nin tahmin ettiği gibi dışarı çıktığı ortaya çıktı.

“Ah, bu şanslıydı. Hangisine bineceksin?”, Sunny biraz sırıttı.

Preeti inanamayarak oturdu. Sunny'nin ilk raundu kazandığını sindiremiyordu. Belki de sadece şanstı ve bir sonraki topta onun kıçına tekmeyi basabilirdi. Önce kayınvalidesinin güzelce sardığı sarisini çıkarması, kıvrımlı kalçasını ve derin yağlı göbeğini ortaya çıkarması gerekecekti.

Tam olarak bunu yaptı ve kıvrımlarını bozmadan sarisini dikkatlice çıkardı. Sunny'nin yola hiç bakmadığından emindi. Neyse ki arabanın panjurları vardı ve birkaç dakika önce kocasını çıplak bırakma ihtimali göz önüne alındığında bunun tam tersi olacağını düşündü.

Bir sonraki baloya hazırdılar. Bu sefer ikisi de yanlış yaptı, ancak Sunny bunu bilerek yaptı ve doğru anlamamasını umuyordu. Bir sonraki baloda Sunny yine ona yanlış tahminde bulundu. Ancak bu sefer Preeti bunu doğru anladı ve onun kriket konusundaki bilgisine hayran kaldı.

Sunny sade bir gömlek, iç yelek, kot pantolon ve iç çamaşırı giyiyordu. Böylece gömleğinin düğmelerini kolayca çözdü ve omuzlarından kaydırdı. Preeti onun sağlıklı ve kaslı karnına ve kollarına bakıyordu. Oyuna odaklanmak için hızla dikkatini dağıttı ve o hala bir yabancıydı.

Sunny, "Memnun oldun mu?" diye sordu ve Preeti omuz silkti. Yan taraftan kola (cam şişe) aldı ve yudumlamaya başladı. Preeti'ye bir tane teklif etti ama Preeti onu görmezden geldi.

Sunny, "Bu sefer top yok" dedi.

Preeti, "Narine bunu atmayacak ve ben bir wicket tahmin ediyorum" diye karşı çıktı.

Onu dehşete düşüren şey, topun olmamasıydı. Sunny artık işini şansa bırakmıyordu. Ona beklentiyle baktı.

Preeti artık bu oyunu oynama kararından pişmandı ve kocasına ihtiyaçlarını karşılaması için mükemmel bir şans verdi. Ancak o bu düşünceyi görmezden geldi ve bir sonraki turda mücadele etmeye karar verdi.

Ama şimdilik soyunması gerekiyordu.

“Hangisini çıkaracaksın?” Sunny aynı soruyu onun aklına sordu. Artık sadece bluzu ve eteğiyle oturuyordu. Onun için sorun, bunlardan herhangi birini almanın, kocasının onu sutyen veya külotla görmesinin azgınlaşmasına neden olmasıydı. Daha da kötüsü, cildini nemlendirmek için kendini hafifçe yağlamıştı.

İçgüdüsüyle gitti ve bluzun peşine düştü. Sıkıca oturduğu için çıkarmakta zorlanıyordu. Sunny yanına kola şişesini aldı ve güçlü bir çekiş eşliğinde bluzun kancasını şişenin boynuyla kırdı. Bluz anında çıktı.

Preeti hâlâ kendinden emin görünmeye çalışıyordu. Sunny'nin ağzı şaşkınlıkla açıktı ve bir kaza geçirmelerinden korkuyordu.

Göğüsleri kelimenin tam anlamıyla kalın siyah bir sütyen olan hapishanesinden kurtulmaya çalışıyordu. Sunny'nin ağzından tükürük sızıyordu ve onun da iç çamaşırından kurtulması gereken bir hapishane arkadaşı vardı. Arabayı bir anlığına durdurdu ve aletini serbest bırakmak için iç çamaşırını düzeltti.

"Bana öyle bakma, seni ucube! Ben kazanacağım ve sen çıplak kalacaksın. O zaman çok fazla top olmayacak.

Sunny gülümsedi ve bir sonraki raundu da kaybetti. Ellerini yüzüne götürdü ve bir yabancının önünde çıplak görünmekten utanmaya başladı. Sunny bekledi çünkü bu sefer sürpriz olmadı. Eteğini çıkarmak zorunda kaldı ve sutyeni ve külotuyla kaldı.

Preeti biraz aşağı inip eteğinin bağını çözdü. Yine gerginlik içinde bunu yapamadı. Sunny, onu şaşırtarak elini eteğine koydu ve eteğini yırttı.

"Aptal, onu neden yırttın?"

“Ben beklemiyorum. Sadece 10 dakika sonra restorana gidiyoruz. Ve sen o düğümle oynuyorsun.”

Preeti sessiz kaldı. O yapmak zorundaydı. Bu sefer kocasına karşı koyacak kelime bulamadı. Bu kıyafetle değil. Aynada milyonlarca kez hayranlık duyduğu çıplak, yağlı vücudunda sadece %5'lik giysi kalmıştı.

Preeti ondan oyunu kaybetmesini istemeyi düşündü. Ama bunu doğrudan soramayacak kadar gururluydu.

Olumlu bir yanıt almayı umarak, "Dönerken buna devam edebilir miyiz?"

“Üzgünüm Preets, dönüşte farklı planlarım var. Ve sen bu oyunda bana meydan okudun. Hatırlamak?"

Ama bu haksızlık, hâlâ kıyafetlerinin çoğu üzerindeydi ve ben onun çıplak gövdesini göremiyorum bile, diye düşündü.

Bir sonraki tura çıkmadan önce, bir polis memurunun asansör için elini salladığını gördüler. Durmak zorunda kaldılar.

Sunny, engelin gösteri saatinden hemen önce gelmiş olmasından dolayı hayal kırıklığıyla kaşlarını çattı. Çıplak bir kızın vücuduna gerçekte göz atabilmek için tek şansının bu olduğunu gerçekten hissetti. Artık karısının elbiselerini giyeceğini düşünüyordu. Ancak…

"Onu bırakmalıyız. Başka yol yok."

"Tamam, duruyorum. Çok mutlu olmayın. Geri döndüğümüzde bu oyuna devam edeceğiz.”

"Ah hayır, oyuna devam edebiliriz" dedi Preeti, kocasıyla işler kontrolden çıkarsa bir polisle arkadaş olmayı düşünüyordu.

Sunny şaşkınlıkla gözlerini kırpıştırdı. Polis onların gittikleri bölgeye gitmek istedi. Arka kapıyı açıp koltuğa oturdu. Preeti, Sunny'yi şaşırtacak şekilde sarisini, bluzunu ve eteğini yerde bıraktı, dışarı çıktı ve polis memurunun yanına gitti.

Adam ancak şimdi onun neredeyse çıplaklık durumunu gözlemledi. Bu duruma düştüğü için biraz utanmıştı ama aynı zamanda hayatında böyle bir eser görmemişti.

Göğüsleri yuvarlak ve sıkıdır, çapı yaklaşık 15 cm'dir. Sandaletini düzeltmek için eğildi ve adam, ortasından ince bir kumaş çizgisiyle ayrılan kıçını tam olarak gördü. Onu yırtıp atmak için can atıyordu.

“Peki Müfettiş, striptiz oyunu oynuyorduk. Bize katılmak ister misin?” diye sordu Preeti.

Sunny kendine inanamadı.

"Hayır teşekkürler anne. İyi izliyorum” diye yanıtlayarak gülümsedi.

Preeti ona baştan çıkarıcı bir şekilde göz kırptı. Kocasından intikam almak istiyordu. Bunu yapmaktan daha iyi bir yol olamaz, diye düşündü.

Bir sonraki turu tahmin ettiler. Preeti, Sunny'ye göre oyunla ilgilenmiyormuş gibi görünüyordu ve mal varlığını kapatmak zorunda olduğu çok küçük kıyafetlerini çıkarma havasındaydı.

İlk önce sütyenini çıkardı ve erkeklere hayatlarında gördükleri en güzel göğüsleri gösterdi ve bu da çok gerçekti. Aniden polis memurunun avucunu alıp sol göğsünün üzerine koydu.

"Kalp atışlarımı duyabiliyor musun? Müstehcen değil mi?” diye sordu Preeti alaycı bir tavırla.

Polis memuru kontrolünü kaybetmeye başladı ve kocasının önünde göğüslerine bastırmaya başladı.

Sunny onun bundan keyif aldığını görebiliyordu. Ama nasıl bu noktaya gelebildi, diye düşündü.

Bir sonraki turda oynamayı umursamadı. İç çamaşırları polisin etli elleri tarafından bir anda parçalanıp parçalandı. Preeti onun dokunuşunun zevkini gerçekten hissetmeye başladı ve bunu neden yaptığını unuttu.

Ona kocasının önünde birden fazla orgazm yaşattı ve bu onu hedeflerine ulaşana kadar daha da heyecanlandırdı. Tam kendisini çıplak bırakan kocasından intikam aldığını düşündüğü sırada polis bir kağıt çıkarıp bir şeyler yazdı...

“Filmlerde genç bir sanatçıyım. Bugün yakındaki sette yapmam gereken bir polis rolü var. Lütfen vaktiniz olduğunda beni arayın. Bir dahaki sefere bedenimi keşfedebiliriz. Ona göz kırptı ve onları bıraktı.

Preeti ve Sunny, evliliklerinden bu yana ilk kez dışarı çıktıklarında yaşanan gelişmeler karşısında şaşkına döndüler.