Hikayeabla

Moderator
Yengemin En Yakın Dostu Oldum

Yengemin en yakın sırdaşı oldum, önce tüm dertlerini dinledim uzun bir soluklu aradan sonra bir birimize aşık olduk. Yengem 45 yaşları civarında ben ise daha 27 yaşında bir gencim. Yengem kesinlikle kendisine erkek arkadaşı falan arayan birisi değildir. Hiç bir zaman eşini aldatmak için hiç bir yolu denememiş oldukça eşine sahip çıkan bir hanımdır. Yirmi ikili (22) yaşlarda doğum günümde bana açılarak bağımızı oldukça fazla güçlendirdik bir birimize çok güvendik. Saymakla bitmeyen bütün dertlerin üstesinden geliyorduk. Her zaman beraberdik bir birimizi mutlu ediyorduk hiç üzmedik devamlı mutlu olduk. İstanbul'da aile apartmanımızda yaşıyoruz Yengem de abimin eşi olarak aynı aparmanda kalmaktadır. Bir yaz tatilinde abimin yurt dışına gitmesiyle birlikte bizde yengemle beraber Yalova'da bulunan yazlık evimize gidip biraz kafa dinlemek, biraz tatil olarak değerlendirmek istedik. O sıralar tüm ailemiz köyümüze gitmiş, ben yengem ve bir çocuğu ile Yalova'daki yazlık evime geldik. Bütün ailemiz köyde , Abim yurt dışında oldukça ferah oldukça rahatız. Biz o sıralar sürekli baş başa kalıyoruz hep bir birimize sarılmalar falan böyle yakınlık vs oldukça işi ilerlettik.

Yeğenimi Hastaneye Yatırdık

Yazlıkta yeğenim havalardan ve ya o dönemde yediğinden sanırım hastalandı yengemle hastaneye götürdüm doktorlar hastanede kalması gerektiğini söyledi. Bizde yeğeni hastaneye yatırdık ve bundan sonrası bizim için gerçekten harika geçiyordu. Hastanede 1 gün refakatçı olarak kalan yengem artık refakatçıya ihtiyaç yok diyerek biz yazlıkta baş başa kalıyorduk. Bir kaç senelik yakınlaşmada hiç bir zaman seks yapmamıştık.

Harika Bedeni, Tüysüz Teni Var !

Kırk Beş (45) yaşına olmasına rağmen bebek gibi yüzü , tüysüz teni, süt beyaz tene sahip yengemi ben artık domaldığında falan sürekli bakıyor onun o en güzel göğüsleri ve kalçalarına devamlı bakar oluyordum. Artık evde baş başayız baş döndüren güzelliği dillere destan fiziği orta yaşlı olgun yengem tam istediğimi karşılıyordu bütün donanımlara sahip tecrübe sahibiydi. Baş başa akşam yemeği yiyeceğiz ve ardından ben koltukta uzanıp tv izleyecektim. Yengem yemekleri hazırladı yemeğimizi yedik ve ben sürekli durmadan yengemin göğüslerine , dudağına , kalçalarına bakıyorum. Harika kalçalara sahip, kırmızı sutyen giymiş ve tanga kilodu belli oluyordu. Yemeğimiz bitince ben hafif hafif yengeme yanaşmaya başladım ve ardından biz mutfakta sevişmeye durduk. Ben yengemin kalçalarını sıkıyor, göğüslerini sıkıyordum. Oldukça fazla zevk alıyor kendini tamamen bana bırakmış duruma gelen yengemi soyundurdum ve ardından her yerini yalamaya başladım bu durum onun oldukça hoşuna gitmiş ve beni kendisi soyundurmaya başladı. Daha sonra mutfakta soyundurduktan sonra kendi yatak odasına gittik , giymiş olduğum boxer'i çıkarttı ve benim malzemeyi iki dudağının arasına alıp şap şup emmeye yalamaya başladı o da benim gibi ateşlenmişti. Daha sonra ben onun daracık vajinasını yalamaya ve parmağımı sokup sulandırmaya başladım. Oh evet devam et diyerek çığlıklar atıyordu olgun yengemi kalçalarını göğüslerini sıkıyor dudaklarını yalıyordum. Evde baş başayız hiç kimse yok her şey istediğimiz gibi gidiyor yenge seks hikayeleri. Yengemin amcığını sulandırdıktan sonra kayganlaştırıcı jel sürerek penisime dar vajina yavaş yavaş soktum ve zevkten ah ah ah ah sik beni lütfen bırakma , diyerek bağırıyordu. Gerçekten müthiş bir güzelliği tam istediğim yaşta olması beni çok mutlu etmişti. Yenge ' me o gece 4 posta attım ve boşalttım gerçekten çok zevk aldı. Sabah saat 4 gibiydi , duşa giriyordu bende hemen onunla girdim duşta domaltıp dolgun kalçalı yenge 'mi domaltarak biraz daha siktim. Sabah karı koca gibi uyandık ve biz çok mutluyduk.