VMG, MILFY'nin 1. Yılını Kutluyor

Meteorfall

Administrator
Yönetici
LOS ANGELES — Vixen Media Group (VMG), stüdyo markası MILFY'nin birinci yıldönümünü kutluyor.

Yönetmen ve dizinin ortak yaratıcısı Kayden Kross, "Birinci yıl dönümümüzü kutlarken, üstlendiğimiz yolculuktan son derece gurur duyuyorum" dedi. "Markamız, güçlü ve kendine güvenen kadınları en iyi dönemlerinde onurlandırmaya ve yüceltmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl, onların arzularını kucaklayan ve genç erkeklerin cinsel deneyimlerini şekillendirmede öncülük eden deneyimli kadınların gücünü ve çekiciliğini gördük. MILF merkezli niş sadece bir fantezi değil; bu kadınların partnerlerinin cinsel uyanışında ve güven inşasında oynadığı önemli rolün bir kanıtı. Zorladığımız sınırları ve ufukta beliren inanılmaz yeni projeleri anlattım."

VMG sözleşmeli yıldızı Brandi Love da şunları ekledi: "MILFY'nin marka elçisi olarak bir parçası olmaktan ve geçtiğimiz yıl içinde gelişen bu yolculuğa eşlik etmekten gurur duyuyorum. Kayden ve Vixen ekibi, bu kategoriyi tersine çevirerek kategoriyi yükselttiler. senaryo ve kontrolün kadınlara verilmesi. Olgun bir kadının öğretecek çok şeyi vardır ve MILFY bu deneyimi bir kaideye yerleştirir."

VMG'ye özel Maitland Ward da markaya hayran kaldı.

"MILFY'nin sevdiğim yanı, kadınları güçlü, seksi ve kontrollü göstermeleridir" dedi. "Geçen yıl MILFY, kadınları taze ve heyecan verici bir şekilde sergiledi. Hikayeler akıllı, prodüksiyon kalitesi birinci sınıf ve seks ateşli. Kayden'ın yönlendirmesi MILFY'yi inanılmaz yeni boyutlara taşıdı. Heyecanlıyım. Başından beri bunun bir parçasıyım ve bundan sonra olacaklar için heyecanlıyım. Üzerinde çalıştığımız ve herkesin aklını başından alacak yeni bir proje için özellikle heyecanlıyım. Bizi izlemeye devam edin; gelecek çok şey var. "