Tutkulu Zamanlar

Hikayeabla

Moderator
Neden olduğunu bilmiyorum ama ne zaman bir partiye gitsek kız arkadaşım düzüşüyor, rahatsız olmuyorum, onun diğer erkeklerle düzüşebileceği konusunda bir anlaşmamız var ki bunu yapıyor ve ben de başka kızlarla düzüşebilirim. Kendimizden memnun görünerek eve gidiyoruz, birlikte duş alıyoruz ve adamın bana verdiği tüm spermleri onun amını yıkıyorum ve o da sikimi yıkıyor. Kızlar benim 8 inçlik sikimi seviyor ve erkekler de Lisa'nın amını seviyor, o en çok büyükleri seviyor çünkü onu çok fazla boşaltıyorlar ve spermlerini ona vurmalarını seviyorlar.

Lisa kız arkadaşım 23 yaşında ve ben Jamie 24 yaşındayız evli değiliz ama sadece birlikte yaşıyoruz ve aynı yatakta uyuyoruz, çoğu gece sevişiyoruz, Lisa çok zayıf değil ama büyük göğüsleri ve hoş, yumuşak bir amı var boyu kısa ve onu becermeyi seviyorum. Birbirimizi seviyoruz ama evlenir miyiz bilmiyorum, bu halimizle oldukça mutluyuz.

Arkadaşlarımızdan birinin ev sahipliği yaptığı bir partiye gittik, Lisa orada siyah bir adamla tanıştı, adam tek başınaydı, o yüzden akşamı onunla geçirdi ve birbirleriyle iyi anlaşıyor gibi görünüyorlardı. Bahçede güzel bir genç kızla konuştum, adı Tammy'ydi, onu kucağıma oturttum neredeyse sarhoştu, mırıldanıyordu ve birkaç küçük öpücük paylaştık, yukarıya doğru hareket eden mini bir elbise giyiyordu ve Pembe külot giydiğini görebiliyordum, elimi amının yakınındaki bacağına koydum ama o rahatsız olmadı, sonra elimi kalçasının yan tarafına koydum ve ona sarıldım. Bir saat sonra Lisa'nın siyah adamla birlikte üst kata çıktığını, sanırım onunla sevişeceğini görebiliyordum. Kucağımdaki genç kız neredeyse bayılmıştı, bu yüzden onu kucağıma aldım ve onu koyacak bir yatak odası bulmak için üst kata çıkardım, kapalı bir yatak odası kapısının önünden geçtim ve Lisa'nın yüksek sesle inlediğini duyabiliyordum, belli ki onun siyah aletini seviyordu, yatırdım Tammy yatakta yatıyordu ve külotu görünüyordu, kapıyı kapatıp kilitledim ve külotunu çıkardım, sikimi içine sokmaya başladım ve onun bakire olduğunu fark ettim, içeri itmeli miyim, itmeli miyim, siktir et, yapmayacağımı düşündüm Yıllardır bir bakire vardı bu yüzden içeri girdim, tanrım çok sıkıydı ve kendini çok iyi hissediyordu Kaç yaşında olduğunu bilmiyordum ama sanırım umurumda değildi, biraz kan vardı ama Tammy ürkmüş gibi görünmüyordu Sarhoştum, spermimi ona vurdum, sonra çıkıp kapıyı kapattım. Diğer konuklarla konuşurken Lisa'nın hala merdivenlerden inmediğini fark ettim, bu yüzden tekrar yukarı çıktım ve o hala o siyah adam tarafından düzülüyordu, Tammy'nin yanına gittim ve onu kucakladım, sikimi tekrar onun içine soktum ve o da bana cevap verdi. inleyerek gözlerini açtı ve beni öptü ve ben onu yavaş yavaş becerdim ve yavaş yavaş heyecanlandırdı, tam olarak boşaltamadı seks yapmaya alışkın değildi, onu üçüncü ve dördüncü kez becerişimde doruğa ulaştı oh Jamie Hiç böyle hissetmemiştim ah, eğer bu seksse çok güzel o zaman buna bayılıyorum ona spermimi ona enjekte ettiğimi söyledim, Jamie bu şimdi hamile olduğum anlamına mı geliyor, hayır ama yarın eczaneye git ve al bir sabah ertesi hapı alırsan iyileşeceksin.

Tammy ve ben aşağı inip bahçede oturduk ve 20 dakika sonra Lisa ve Jundy gelip yanımıza oturdular. Tammy henüz 16 yaşında olduğunu ve geceyi burada geçireceğini, ev sahiplerimizin ailesini tanıdığını ve onlar uzaktayken Tammy'ye onlar için baktıklarını söyledi. Gitme zamanı geldiğinde Lisa Jundy'yi öptü ve sarıldı, ben de Tammy'yi öpüp sarıldım, kulağıma 'Seni tekrar görmeyi çok isterim' diye fısıldadı Cumartesi günü benimle kasaba meydanında buluşacağımızı söyledim, ayrıldık ve eve doğru sürdüm. Jamie o siyah adam Jundy o kadar iyiydi ki onunla boşalmayı bırakamadım onun siyah aleti seninkinden daha uzun ve çok daha kalın Jamie daha önce hiç hissetmediğim gibi klitorisimi ovuşturuyordu ve o bana öyle derinden geliyordu ki Jamie I onun sikine tekrar ihtiyacım var ama sadece bir gecelik ilişkimiz var Lisa, biliyorum ama bu farklı onun siyah sikine tekrar sahip olmam lazım. Lisa, Tammy ile seviştim ve beni tekrar istediğini söyledi. Onunla bir hafta içinde şehirde buluşacağımı ve eğer benimle gelirsen Jundy'yi görebileceğimizi ona haber vereceğimi söyledim.

Etrafta dolaşırken Lisa Jundy'yi gördü ve merhaba demeye gittik kollarını ona doladı ve ona küçük bir öpücük verdi ve onlar sarılırken omzumda bir dokunuş hissettim arkama döndüm ve küçük Tammy onun içinde gerçekten çok güzel görünüyordu kısa elbise. Lisa ve Jundy bir bankta oturup konuşuyorlardı, Tammy ve ben başka bir bankta oturup sohbet ediyorduk, Jamie anneme ve babama partide seviştiğimi ama kim olduğunu bilmediğimi söyledim, onlar delirdiler ve annem de bana hap ver, onlara senin olduğunu söylemedim Jamie, sana asla söylemem, gerçek şu ki uzun zamandır seks istiyordum, sarhoş olduğumu biliyorum ama sen sikini içime sokmadan önce umuyordum benimle seviştin ve içime boşaldığında bunu gerçekten sevdim, sanırım beni üç ya da dört kez becerdin ve beni boşalttığını hatırlıyorum Jamie çok sevdim, bana sarıldı ve seninle tekrar seks yapmak istediğimi söyledi . Lisa ve Jundy'ye baktım, birbirlerine sarılmışlardı ve iyi anlaşıyorlardı, Lisa'nın benim kız arkadaşım olduğunu biliyorsun, biliyorum ama sanırım o siyah adam onunla sevişmek istiyor, partide zaten var ve o da uzun süredir sevgilisini sevdiğini söyledi. kalın siyah dick. Tammy, Lisa ve ben diğer partnerlerle seks yaptığımızda bu genellikle tek seferlik bir şeydir ama Lisa Jundy'nin onu tekrar sikmesini istiyor ve dürüst olmak gerekirse seninle tekrar sevişmek isterim, Jamie bunu söylediğin için çok mutluyum. Eve gittik ve Cuma akşamı burada buluşacağımızı söyledik. Jamie bu normal bir şey olursa ne olur bizi nasıl etkiler, doğruyu söylemek gerekirse bilmiyorum ama sen Jundy'nin büyük sikini sevdin ve Tammy'nin bakire amcığı muhteşemdi, Lisa ve ben sevişirken ama onun şunu düşündüğünü anlayabiliyordum Jundy'nin büyük siyah aleti.

Kasabaya vardığımızda Jundy ve Tammy bankta oturup bizi beklerken konuşuyorlardı, bizi gördüklerinde Tammy koşarak yanıma geldi ve bana sarıldı, Jundy de Lisa'ya sarıldı, onları da yanımıza almaya karar verdik ve arabaya bindik. arabaya bindik ve 20 dakika sonra evdeydik. Evimizde koridorun yanında üç büyük yatak odası var ve bizimki ortadaki. Kahve içerken sohbet ediyorduk ve Jundy, eğer Lisa hazırsa düzenli olarak görmek istediğini söyledi ve eğer benim için bir sakıncası yoksa, bu tamamen Lisa'ya kalmış. Ona sarıldı ve hadi deneyelim dedi ve dudaklarından bir öpücük verdi, siyah aletini tekrar ona koyacağı için mutlu olduğunu görebiliyordum, Tammy kucağıma oturdu, çok isterdim Seninle bir ilişkim var Jamie diye fısıldadı, ona baktım, gülümsedim ve evet dedim, sonra beni öptü. Tammy, annesiyle babasının bu gece bir arkadaşında kalacağını düşündüklerini söyledi; sen arsız bir kızsın Tammy. Birkaç içki içtik, sonra Tammy'yi koridorun sonundaki yatak odasına taşıdım ve Lisa ile Jundy ilk odaya girdiler, yatağımızı kullanmamaya karar vermiştik çünkü o bizim içindi. Tammy soyundu ve sevimli küçük çıplak vücudunu saran uzun saçlarıyla mükemmel görünüyordu ve güzel gülümsemesi ışıl ışıldı, yatağa girdik ve 8 inçlik sikim anında sertleşti, göğüsleri ve kedisi de dahil olmak üzere vücudunun önünü ve arkasını öptüm , onun sevimli poposunun çatlağını amına kadar yaladım, tüm bunları sevdi, sonra bacaklarının arasına girdim ve sikimi içine ittim, ah Jamie bunu bekliyordum aman tanrım sen çok güzel bir aletsin ah öyle güzel seviyorum bunu oh Jamie bunu gerçekten seviyorum ooooooo sikini seviyorum ooooo ooooo ooooo ooooo bunu seviyorum ooooo ooooo ooooooo ooooooo oohoh ohohohoh ohohohoh ohohohoh kollarıyla ve bacaklarıyla bana tutunuyordu ve küçük kıçı yukarı aşağı hareket ediyordu benim hamlelerimle ve çok ıslanmıştı Jamie ben cummmmmmm ohohohohohohohohohohohohohohohohohohohoh ben cummmmmmmmmmmmmmm oh tanrım bayılıyorum oh çok güzel büyük bir orgazm yaşadı tamamen büyümün etkisi altındaydı, diye fısıldadım hap kullanıyor musun ' evet, sadece içime boşal endişelenme ooooooooo Jamie bu çok güzel oh bunu hissedebiliyorum sikini seviyorum beni çok iyi hissettiriyorsun.İşimiz bittiğinde kucaklaştık Jamie, Lisa Jundy'nin siyah aletini seviyor onu dinle, Lisa onun aletinin benimkinden çok daha kalın ve uzun olduğunu söyledi Tammy bu yüzden bundan o kadar hoşlanıyor ki bana partide onunla seks yapmayı sevdiğini söyledi ve onun siyah sikinin amının içinde olmasını isteyip istemediğini ona boşalmasını sevdim Tammy ona soracağım eminim ki sikini senin gibi güzel bir genç kıza sokmayı çok isterdi, bilmiyorum Jamie hiç düşünmemiştim büyük siyah bir aletin amımın içinde olduğunu duydum spermlerinin çok güçlü olduğunu duydum ya beni hamile bırakırsa ailem delirir, Jamie seninle seks yapmayı seviyorum başka kimseye ihtiyacım yok, kucaklaştık o zaman bir süre sonra ona büyük orgazmlar vererek onu tekrar becerdim ve o da beni içine boşaltırken beni sevdi, gece boyunca onu beş kez becerdim amının çok iyi hissettirdiğini. Sabah 9'da Jundy ve Lisa odamıza geldiler ve yatağa oturdular, Lisa sadece uzun bir tişört giyiyordu, külot yoktu ve Jundy de iç çamaşırını Tammy'nin sırtına sarılmıştım örtü tam altımızın üzerindeydi Jundy ona bakıyordu göğüslerine uzandı ve ikisini de okşadı Tammy hareketsiz kaldı ve siyah ellerinin onu okşamasını izledi, banyoya gitti. Lisa, Jundy'nin yanımıza taşınmasını istediğini söyledi, onunla daha yeni tanıştın Lisa, biliyorum ama onun büyük siyah aletini gerçekten seviyorum Seks benim için bu kadar önemli olmadan önce hiç böyle hissetmemiştim ve o bunu sadece onun için yapıyor kusura bakma Jamie, sorun değil sanırım Tammy ve ben birbirimizi daha çok göreceğiz, bize biraz kahve getireceğim dedi Lisa, Jundy geldi, Lisa nerede, bize kahve yapıyor olacak kısa süre sonra geri döneceğiz. Tammy'nin mükemmel göğüslerine bakıyordu, onları tekrar okşadı, çok güzel göğüslerin var Tammy partide bahçede arkanda durduğumu ve elimi sütyeninin içindeki göğüslerinin üzerine koyduğumu ve diğer elimin amını içine sürttüğümü hatırlıyor musun? külotun, sen miydin Jundy, sarhoştum, evet ve sen de tıpkı şimdiki gibi hoşuna gitti, eğildi ve meme uçlarını emdi oh oh oh oh oh oh oh oh hayır lütfen dur hayır Jundy ooooo ooooo ooooo oh tanrım, öyleydi nefes nefese klitorisini ovmaya başladım ohohohohohohohohoh küçük vücudu titriyordu, Jundy göğüslerini emerken büyük siyah aletini çıkardı, onu ona doğru hareket ettirdim ve bacaklarını Jundy'nin siyah aleti için aç diye fısıldadım, o yaptı ama ayak seslerini duyduk Lisa kahveyle mi geliyordu, hemen pantolonunu çekti ve ben Tammy'ye sarıldım ve örtüyü üzerimize örttüm, Tammy neden bu kadar heyecanlı, onunla oynuyordum dedim. Kahvemizi içtik, sonra Jundy işe gitti ve Lisa da duş aldı. Jamie, neredeyse beni beceriyordu, evet, onun büyük siyah aletini severdin ve o da siyah spermini içinin derinliklerine pompalardı, Tammy sen daha çok gençsin başka erkeklerle seks yapman lazım bu yüzden oynamasına izin verdim sen, Tammy, Jundy'nin sevişmesine ve içine boşalmasına izin ver, sen de onun siyah aletini Lisa'nın sevdiği gibi seveceksin, bilmiyorum Jamie, seninle seks yapmayı seviyorum.

Birkaç gün geçmişti ve Jundy yanımıza taşınmıştı. Lisa ve Jundy ilk yatak odasında birlikte uyuyorlardı ve ben tek başımaydım ve sabahları Jundy işe gittikten sonra Lisa bana kahve getiriyordu, olanlardan dolayı özür diliyordu, ben de Tammy'nin cuma günü burada olacağını ve sorun olmayacağını söylüyordum. Jundy artık Lisa'yla seviştiği için aramızda cinsel anlamda mesafe başlamıştı ama benim için sorun değildi, zaten çok kullanılmıştı ve sanırım Jundy onun son sevişmesi olmayacaktı. Tammy'yi cuma geceleri alıyordum ve bu cumartesi gecelerine de dönüştü, annesine ve babasına arkadaşlarından birinde kalacağını söylemişti. Jundy Lisa'yla sert sevişirken sabah kahvemizi o getiriyordu çünkü Lisa uyuyordu ve bitkin düşüyordu, bazen Tammy'nin göğüsleri görünüyordu ve Jundy onları okşuyor ve emiyordu, benim aldırmadığımı biliyordu ve Tammy de onun büyük dudaklarının göğüslerini emmesini seviyordu. Birkaç gün sonra, sabahın 3'ünde yatak odamıza geldiğinde Lisa'nın derin uykuda olduğunu, gelip uyanık olup olmadığımıza bakacağını söyledi, daha yeni sevişmeyi bitirmiştik ve içeri girdiğinde Tammy sakinleşiyordu, sessizce konuşuyorduk, hava oldukça karanlıktı ama gözlerimiz alıştı, külotunu giymişti, bir dakikaya geri döneceğini söyledi, Lisa'nın hala uyuyup uyumadığına bakmaya gitti, geri geldi ve uyuyor olduğunu söyledi, yatağımıza çıktı ve Tammy'ye sarıldı ve sonunda memelerini emdi, oh yine mi Jundy, lütfen dur ohohohohohohohohohohoh ohohohohohohohohohohoh oooo Bunu beğendim, Jundy bunu yapmamalısın, sorun değil mi Jamie, evet, sadece eğlen, onun amını parmaklamaya başladı aman tanrım ooooo ooooo ooooo Bayıldım aman Jundy aman tanrım oooo ooooo oooo Bayıldım, bayıldım onun kıçı yukarı aşağı hareket ediyordu, yüzü bir yandan diğer yana hareket ediyordu sonra kollarını ona doladı ve o Üstüne çıktı, bacaklarını iyice açtı ve adam büyük kalın siyah penisini onun ıslak genç amının derinliklerine doğru itti, gözleri kocaman açıldı ve kadın ağır ağır solumaya başladı, aman tanrım Jundy senin penisin çok büyük, dikkatli ol aman tanrım bu çok güzel aman tanrım bunu seviyorum aman Jundy senin uzun kalın penisini seviyorum ohohohohohohohohohohohohohohohoh aman tanrım Jundy aman boşalacağım aman tanrım oooooooooo oooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oh bayılıyorum beni sıkıca tut aman tanrım ne orgazm Jundy lütfen beni hamile bırakma birkaç vuruş daha ve adam bebek suyunu onun derinliklerine boşalttı aman Jundy bu çok güzel hissettiriyor aman tanrım bayılıyorum aman tanrım bu çok güzel amıma güzel siyah bebek suyunu doldur istiyorum aman Jundy bayılıyorum.Çok heyecanlıydı ve gerçekten ağır bir şekilde nefes alıyordu, onu sıkı tutuyordu ve amcığı onun sikini emiyor, sular altında kalmıştı onun büyük topları o kadar çok sperm yapmıştı ki, onu bir saat boyunca sevişmişti ve kadın yıpranmıştı, güzeldi Tammy sikimi Jamie'yi seviyor. Lisa'ya döndükten sonra Tammy'den hoşlandığını söyledim, aman tanrım evet umarım hamile değilimdir, iyi olacaksın, hap kullanıyorsun, Tammy onun seni becermesini izlemek harikaydı, siki harikaydı ama Seninle bir an önce seks yapmayı tercih ederdim Jamie bana çok fazla tutku gösteriyorsun ve sanki beni seviyormuşsun gibi geliyor ama Jundy bunların hiçbiri olmadan beni becerdi. Tammy güzel bir duş aldı, sonra kalkmadan önce seviştik, hapını aldı, Lisa'ya hiçbir şey söylenmedi, günlerden cumartesiydi ve hava berbattı, hiç düzgün giyinmedik, Jundy ve ben külot giymiştik ve kızların tişörtleri ve külotları. Lisa ve Jundy akşam yemeği hazırlayacaklarını söylediler ve onlar bunu yaparken ben de Tammy'ye Jundy'nin siyah aletini bu gece tekrar isteyip istemediğini sordum, eğer odamıza gelirse, eğer istersen sen amımda daha fazla sik olması gerektiğini söyledin ama ben' seninle mutluyum. Akşam yemeği yedik ve Tammy ve ben bulaşıklarımızı yıkadık, akşam bir şeyler içtik ve akşam saat 22.00 civarında Lisa ve Jundy yatağa gittiler, onların sikiştiklerini duyabiliyorduk, o kadar gürültülü ki, Tammy ve ben yukarı çıktığımızda saat 12.30'du, seviştim. ona ve ben ona büyük orgazmlar yaşatıyoruz ve beni içine boşalmamı seviyor, Lisa seks severken yaptığı gibi çığlık atıyordu sonra sabah 3.30 civarında her şey sessizleşti, Jundy yanımıza geldi ve Tammy hemen bacaklarını açtı ve tutkulu sevişti ona dört büyük orgazm yaşattı ve spermini onun derinliklerine vurdu, onu amını seviyordu ve siyah aletini gerçekten seviyordu, ona karşı çok tutkuluydu. Sabah duş alıp kahvaltı yaptıktan sonra Tammy'ye Jundy'nin sikini sevdiğini söyledim, evet Jamie gerçekten seviyorum umarım sakıncası yoktur, hayır Tammy. Ona, hafta sonları bulunduğu yerde ailesini aldatmasından hoşlanmadığımı söyledim, gerçek şu ki Tammy, eğer istersen yanıma taşınmanı isterim, tanrım Jamie, bilmeni isterim ki seni seviyorum, bırak gitsin ve anne babanı görsün o zaman.

Tammy'nin ailesine gideceğimizi söyledik, iyi şanslar, evine gittik ve kapıyı çaldık, annesi kapıyı açtı, anne sinirlenme ama bu erkek arkadaşım Jamie, babası kapıya geldi ve gülümsedi, içeri gel Jamie. Birkaç ay önce bir partide tanıştığımızı ve çok iyi anlaştığımızı açıkladım, o partide onunla seks yapan sen miydin? Annesi sana yalan söylemeyeceğim ama evet bendim dedi, sadece aramızda bir şeyler gelişebileceği hissine kapıldım ve öyle de oldu ve son birkaç hafta sonu Tammy cuma ve cumartesi geceleri benimleydi, birlikte olmamız çok doğru hissettiriyor ve sormadan önce söyleyeyim Tammy'den 8 yaş büyüğüm, ona birçok kez yaş farkından memnun olup olmadığını sordum ve sürekli olarak evet diyor. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu cevaplayacağım, dürüst olmak gerekirse size karşı asla dürüst olmamak istemem ve nerede yaşadığımı görmek isterseniz, çok memnun olurum. Jamie, annesinin doğum hapını alıp almadığını sordu, evet, bundan eminim ama yine de hatırlıyor. Ne iş yapıyorsun diye sordular, mülkleri kiraya veriyorum, bir şey yapılması gerektiğinde bir bakım elemanı çağırıyorum, çalışmam gerekmiyor, milyonerim, milyonerim, dedi Tammy, evet tatlım, şimdiye kadar sana veya başkasına söylemedim, paranın alınan kararları etkilemesini istemiyorum ve biliyorsun, benimkinin yanındaki büyük evdeki daireler, orası da benim. Tammy'nin benimle taşınmasını kabul eder misin? Ona bakacağıma ve hiçbir şeye ihtiyacı olmayacağına söz veriyorum, daha 16 yaşında Jamie, çok genç ve güzel olduğunu biliyorum ve istediği her erkeği elde edebilir ama benimle olmak istiyor ve kendimi çok şanslı hissediyorum, umarım bir gün evleniriz ve sana torunlar veririz. Ona birçok kez başka erkek arkadaş isteyip istemediğini sordum ama hayır dedi ve sadece benimle olmak istedi. Tammy hiçbir şey söylemedin dedi annesi, onu seviyorum anne, hiç bu kadar mutlu olmamıştım onunla olmayı seviyorum o da gerçekten iyi bir sevgili, Tammy böyle konuşma, o bir anne. Babası bir içki hazırladı ve birbirimizi daha iyi tanıdık, Tammy dizimde oturuyordu, annesi ve babası birbirlerine baktılar, Tammy bu yaşta gerçekten ciddi bir ilişki istediğinden emin misin, Jamie ile ciddi bir ilişki çok isterim anne, tamam onunla birlikte yaşayabilirsin. Tammy kalktı ve annesiyle babasına sarıldı ve sonraki üç gün içinde Tammy eşyalarını topladı ve yanıma taşındı.

Bir hafta sonra Lisa, Jundy ile onun evinde yaşamak istediğini söyledi, beni tek başıma bırakmak istemediğini söyledi. Lisa 35 yaşında sen 23 yaşındasın, bundan memnun musun? Evet, Jamie'nin yaşı beni rahatsız etmiyor. Jundy geldi, Jamie'ye seninle yaşayacağımı söyledim, sen buna razı mısın? Jamie, Jundy, evet, her zaman açık bir ilişkimiz oldu, Lisa istediğini yapabilir, onu senden aldığım için üzgünüm ama onu çok seviyorum, bugün taşınırsa sorun olur mu, hayır, Lisa'ya baktım ve gözlerinde bir damla yaş vardı, yanıma geldi ve bana sımsıkı sarıldı. 'Üzgünüm Jamie, seni her zaman seveceğim ama sadece Jundy ile olmak zorundayım,' Lisa, sen mutlu olduğun sürece sorun değil. Jundy minibüsünü almaya giderken eşyalarını toplamaya başladı. Lisa sürekli ağlıyordu ve benim de duygularım vardı ve Tammy ne yapacağını bilmiyordu, bu yüzden odamıza çıktı. Geri döndüğünde Lisa'nın eşyalarını kamyonetine koydu, Lisa ve benim sarıldığımızı gördü ve duygusallaştık, Tammy'nin yukarıda olduğunu söyledim, ona veda etmek istiyorsan yukarı çıktı, Lisa ve ben yarım saat daha sarıldık, aramızda cinsel hiçbir şey yoktu sadece duygular, sonunda Jundy aşağı indi ve gittiler, uzaklaşırken baktım, Lisa'nın gittiğine inanamadım. Tammy'nin yanına gittim ve onu yatakta çıplak buldum, titriyordu ve nefes nefeseydi, Jamie bana tutkuyla sevişmişti, çığlık atmamam için beni öptü, Jamie beni boşaltmaya devam etti ve içime iki kez boşaldı, içimdeki tüm siyah spermlerine bak, uzun kalın büyük siyah penisi beni deli etti, içime öyle derine işledi ki, ah Jamie, onun siyah penisini gerçekten seviyorum, sadece bir süre burada yatmak istiyorum, lütfen benimle yat. Kolumu onun omzuna doladım ve uyuyakaldı, ıslak amına baktım, onun siyah spermiyle doluydu, amının dudaklarını kapattım ki içinde kalsın. İki saat sonra uyandı ve duş alması gerektiğini yoksa siyah bir bebeği olabileceğini söyledi, bunun iyi olacağını söyledim, hayır Jamie, duş alıp hapımı almam gerek, beni öptü sonra duş aldı ve iki hap aldı. Gün boyunca beni bırakmak istemeyerek sarıldı, belki de ona gitmesini söyleyeceğimi düşünmüştü, yatağa gittiğimizde, Jundy Lisa'yı seviyorsa neden beni böyle bir tutkuyla becerdi, genç ve güzelsin Tammy ve harika bir amın var, herhangi bir erkek seninle becermek ister dedi. Yatakta uzandık ve Tammy uykuya daldı, Jundy amına gerçekten iyi bir sikiş verdikten sonra hala bitkin durumdaydı.

Sabah annesini ve babasını bir günlüğüne ağırlamayı önerdim. Tammy annesine yatak odamız da dahil olmak üzere evin etrafını gezdirdi, ben tuvalete gidiyordum ve annesinin Tammy'ye 'Jamie'nin sikini amına koyduğu yer burası mı' dediğini duydum, evet anne onun bana büyük orgazmlar vermesini ve kendi penisini vurmasını seviyorum içimdeki bebek suyu çok şanslıyım anne onun sevimli siki içimde çok iyi hissettiriyor Onu gerçekten seviyorum, Jamie'ye veya babana hiçbir şey söyleme ama babanla tanışmadan önce 5 ay boyunca siyah bir adamla görüşüyordum ve onun çük kesinlikle çok büyüktü bana o kadar çok orgazm verdi ki neredeyse melezdin Tammy ciddi ciddi onun bebeğini doğurmayı düşündüm, ben de özellikle siyahi bir adam tarafından melez olmak isterdim anne, sarıldılar, tuvalete devam ettim ve aşağı indim babasına. O gece Tammy ve ben resmi bir anne ve baba onaylı çift olarak seviştik ve o bana annesinin siyah bir erkek arkadaşı olması hakkında söylediklerini ve kendisinin de onun büyük sikini sevdiğini söyledi, sen de Jundy'nin siyah sikini seviyordun, Tammy onu görürsek yine onun için küçük bacaklarını açmanı istiyorum, amına koyduğu tüm o siyah spermleri görünce harika görünüyordu, üstelik o bizimle yataktayken onun siyah siki için delirmeni izlemeyi sevdim, Jamie şimdi seninleyim kesinlikle seninle ve 8 inçlik sikinle fazlasıyla mutluyum.

14 ay sonra kapı çalındı, Jundy'ydi ve gözleri yaşlıydı, Lisa'yı gördün mü, beni terk etti sanırım arkadaşlarımdan biriyle gitti, işteyken onunla seviştiğini biliyorum, boş prezervatif paketleri buldum, görmezden gelmeye çalıştım, onun için bir ilk olacak prezervatifler, her zaman erkeklerin içine boşalmasını isterdi, Jamie'den bildiğim tek şey, onun gittiğiydi; çok üzgündü.

Tammy sadece bir tişört ve minik bir külot giyiyordu; kalktı ve bize bir kahve yaptı. Lisa seni benim için terk etti Jamie ve onun da beni başkası için terk edebileceğini bilmeliydim, sevimli Tammy hâlâ seninle, evet çok iyi anlaşıyoruz, hey sen Lisa'yla gittiğinde sen düzüştükten sonra Tammy'yi yatağımızda tamamen perişan halde buldum ona engel olamadım çok güzel görünüyordu ve aletimi içine koyar koymaz onu bir daha asla göremeyeceğimi düşündüm hemen onu boşalttım daha çok kez orgazm oldu ve iki kez içine boşaldım, beni tuttu sikim güzel kedisine güçlü spermimi pompalarken sıkı, o da sikimi seviyor Jamie. Tammy kahve ve birkaç sandviçle geldi ve aramıza oturdu, Jundy elini onun amının yanındaki bacağına koydu o hâlâ çok üzgündü bu yüzden onu rahatlatmak için kollarını ona doladı, ben tuvalete gittim ve aşağı indiğimde eli minik külotunun içindeki amının üzerindeydi ve bacakları ardına kadar açıktı onu ovuşturuyordu birkaç dakika öyleydi onu sıkı tutuyordu ve küçük inlemeler yapıyordu ürperdi ve onu boşalttı, onu öptü. Kalktı ve bir kahve daha yaptı, yüzü ona dönük olarak kucağıma oturdu, sakinleşmişti, bunun için gerçekten üzgünüm Lisa'yla çok iyi anlaştığımızı sanıyordum onun arkadaşımla yattığını biliyordum ama bıraktım Bunun olacağı hakkında hiçbir fikrim yoktu, saat 21:00 oldu ve o da gitse iyi olur dedi, Tammy'ye sarıldı, sonra elimi sıktı ve gitti. Ona amını parmaklamasından hoşlanıp hoşlanmadığını sorduktan kısa bir süre sonra yatağa gittik, evet Jamie bu yüzden bacaklarımı açtım klitorisimi ovuşturdu biliyorsun amımı sevdiğini biliyorsun penisini içime koyacağını düşündüm Jamie. Onu tekrar görmek konusunda ne hissediyorsun, Lisa'nın onu hayal kırıklığına uğratması nedeniyle onun için üzüldüm. Ona ne kadar sperm vereceğini bildiğinden gerçekten hamile kalacağını düşünmüştüm, bebeğinin görünüşüne sahip olabilirdin Sana attığı tüm spermlere bakılırsa Jamie'yi sevdiğimi biliyorum. Onunla sevişirken ona tekrar Jundy'nin sikini isteyip istemediğini sordum, neden bunu sordun Jamie, ah Jamie içimdeki sikini seviyorum beni çok ıslattın oh bu çok güzel sikini seviyorum ooooo ooooo ooooo ooooo ooooo ooooo ooooo Jamie çok güzel ooooo ooooo ooooo ooooo ooooo oh çok hoş bu güzel güzel onu seviyorum boşalmaya gidiyorum seni seviyorum Jamie oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook güzel seninle seks yapmayı seviyorum Jamie şimdi içime boşal lütfen I Bebeğinizin meyve suyunu istiyorum ah evet bu güzel ah ah ah ah ah onu seviyorum onu seviyorum onu seviyorum, bu Jundy'nin siyah bebek suyu olabilirdi, biliyorum Jamie olabilirdi seni seviyorum. Sonraki bir saat boyunca seviştik ama Jundy hakkında hiçbir şey söylemedim, sonra da uyuduk.

Sabah 6.30 sıralarında kapının çalınmasıyla uyandık, kapıyı açtım yine Jundy'ydi, Jamie sana bahsettiğim arkadaşıyla gitti ve az önce onun onu Afrika'ya götürdüğünü duydum, Jamie o orada aptalca sikilecek tüm kahrolası kabile onu sikecek ben ne yapacağım Jundy hiçbir şey yapamazsın o gitti o yüzden onu unut kendine başka bir kız bul. Oturup bir içki içtik, sonra Jundy, Tammy'nin hâlâ yatakta nerede olduğunu sordu, tam o sırada Tammy gözlerini silerek ve bir tişört giyerek aşağı indi; kapıda olan Jamie, Jundy az önce Lisa hakkında bazı haberler duymuş; hâlâ gözlerini silerek aramıza oturdu ve Jundy ona öğrendiklerini anlattı, bunu duyduğuma üzüldüm, yatağa geri dönmem gerekiyor, çok yorgunum, ayağa kalktı ve Jundy'nin gözleri onu takip ediyordu. Merdivenlerden yukarı yürürken üzerinde külot yoktu. Bir süre konuşuyorduk, onu bulmak için Afrika'daki kabilesine gidebileceğini, vaktini boşa harcama Jundy, seni sevecek bir kız bul, büyük sikinin bunu yapmana yardım etmesi gerektiğini söyledi, biraz daha sohbet ettik ve ikisi de esniyorduk, yatağa geri döneceğimi söyledim ve onun ya kanepede ya da Lisa ile birlikte yattıkları yatakta uyuyabileceğini söyledim, o kanepede uyumaya karar verdi ve ben de yatağa geri döndüm, Tammy hızlıydı uyurken tişörtünü bile çıkarmamıştı, yorgun olmalıydı. Sabah 10.30 civarında birlikte uyandık. Jundy'nin aşağıda kanepede olduğunu söyledim, bize kahve yapacağım dedi Tammy, geri döndüğünde Jundy'nin külotunun içinde olduğunu ve büyük aletinin sert göründüğünü söyledi. Ona kahve verdik ve uyanması için dürttük, yatakta oturup mükemmel kahvelerimizi içtik. 20 dakika sonra 'Tanrım' diye bağırdığını duyduk odamıza geldi, bak az önce sözde arkadaşımdan bir mesaj aldım bak ne dedi 'O orospunu yakaladım 37 adam tarafından iyice düzüldü bizim kabilemizde doğum hapı yok burada hamile kalacak şimdi içinde siyah bir bebek büyüyecek ona daha çok göz kulak olmalıydın o kahrolası bir sürtük sana mutlu olmadığını söyleyebilirim ama şimdi başka seçeneği yok haha , güle güle seni aptal Jundy Onun arkadaşın olduğunu söylediğini sanıyordum, zavallı Lisa, yatağımıza oturdu ve ağlamaya başladı. Ona külotunu kıçının yarısına kadar bırakmasını söyledim. Tammy bana onun için üzüldüğünü ve sırtına sarıldığını, bacağını kendisininkinin üzerine koyduğunu ve elini onun poposuna koyduğunu, sakinleşmesi çok zaman aldığını ve bunu yaptığında dönüp Tammy'nin büyük aletini kucakladığını belirtti. neredeyse pantolonunu çıkaracaktı, ona bakıyordu ve ona çok güzel olduğunu söylüyordu dudaklarının arasında sadece birkaç santim vardı onu tutkuyla öpüyordu,onu sırtına koydu ve bacaklarını genişçe açtı sikinin içine girdiğini hissetti oooooo güzel siyah dick oooooooo oooooooo oooooooooooo aman tanrım Jundy senin uzun aletini seviyorum bunu içimde hissedebiliyorum ooo ooo ooo ooo ooo ooo ooo ooo ooo ooo ooo klitorisimi ovuşturuyorsun çok güzel hissettiriyor sik beni sik beni sik beni aman tanrım ben senin siyah aletini seviyorum ooooooooooooooooooooooooo huhhuhhuhhuhhuhhuhhuhhuh boşalmak istiyorum ah Jundy aman tanrım cummmmmmm cummmmmmm oh çok güzel seviyorum aletini o kadar çok tutuyordu ki ve küçük kıçı titriyordu oh Jundy orgazm yaşıyorum ah kahretsin onu seviyorum onu seviyorum onu seviyorum onu seviyorum oh Jundy senin aletini o kadar çok seviyorum ki içime boşalıyorum Siyah bebek suyunu derinlerimde istiyorum oh Jundy, bu inanılmaz bir duygu, içime ateş etmeye devam et aman Tanrım, sikini ne kadar sevdiğimi bilemezsin, teşekkür ederim, beni tekrar sikmeni istiyorum, o da ondan indi ve karnını öptü orada öylece yattı, hâlâ titriyordu, sonra uykuya daldı. Jamie'nin amcığı hâlâ en iyisi ve o benim aletimi seviyor, senin spermini ona vurmanı da seviyordu. Jundy ve ben giyindik, aşağıya indik ve kahve içtik, kabilenizin adı neydi ve Afrika'da nerede, Kongo'daki Zumba kabilesi, gitmesi gerektiğini ve benim Tammy'ye onu amını sevdiğini söylememi söyledi. Üst kata çıktım ve Tammy hâlâ uyuyordu ve spermi siyah kullanılmış amından damlıyordu, birkaç dakika orada bıraktım sonra onu banyoya taşıdım onu banyoya yatırdım ve amını temizledim o artık yarı uyanıktı. Onu kuruladım ve yatağına geri götürdüm, haplarını ve biraz su aldım, iki tane aldı. Üzgünüm Jamie, kendime hakim olamadım, onun uzun siyah aleti inanılmaz hissettiriyor, bunu sevdiğini biliyorum ve senin onun büyük aletini sevdiğini görmek hoşuma gitti, Jamie teşekkür ederim seni seviyorum, nerede o, gitmesi gerekiyordu ama o sana amını sevdiğini söylememi söyledi, tekrar geleceğine sevindim, bilmiyorum ama eğer sikini içine sokmasına izin verirse, ah Jamie, sakıncası olmadığına sevindim. Onu yatağında bıraktım, polisi aradım, ilgilenmediler, Zambiya polisini aradım, onlar da ilgilenmedi, bunun Lisa'yı oradan çıkarması için bir tür SAS görevlisine ihtiyacı olduğunu düşündüm. araştırma şirketi ve Afrika da dahil olmak üzere dünyanın her yerinde ajanları olduğunu ve görevlendirecekleri adamın siyahi olduğunu, ortama uyum sağlayacağını ve çok acımasız olduğunu, 20 bin sterlin, peşin 10 bin sterlin ve onu bana teslim ederken 10 bin sterlin istediklerini söylediler. Operasyonun hemen başlayacağını ve herhangi bir soru sorulmayacağını söylemelerini kabul ettim. Tammy aşağı geldiğinde ona Lisa'yı bu bok çukurundan çıkaracak birisinin olduğunu söyledim, ah bu iyi Jamie, Jamie düşünüyordum da bu ne tatlım, Jundy benimle düzüşmemeli sanki ben öyle yapıyorum sana sadakatsiz ve bunu istemiyorum, sorun değil tatlım evli değiliz sadece beni öptüğü büyük siyah aletinin tadını çıkar. Günün ilerleyen saatlerinde Jundy geldi ve ona Lisa'yı İngiltere'ye geri getirecek birini bulduğumu söyledim.gerçekten bunu nasıl başardın, sadece tanıdığın kişi olduğunu söyledim, teşekkür ederim, umarım bana geri dönmek ister. Tammy minik külot ve tişört giymişti, bize kahve yaptı ve kucağına oturdu ve kollarını ona doladı, kulağına fısıldadı, "beni becermeni istiyorum, beni yatağa götür, amım sana ihtiyaç duyuyor lütfen", onu öptü, kucağına aldı ve yatağımıza götürdü, duyduğum bir sonraki şey onun çığlıklarıydı, bakmaya gittim ve onu sert ve hızlı bir şekilde beceriyordu, küçük kıçı hızla sarsılıyorduah Jundy seninle seks yapmayı seviyorum onun kedisi sırılsıklamdı ve adam onu sikerken susturuyordu, orgazmdan sonra orgazm yaşıyordu Sikini seviyorum ah bu inanılmaz sonunda spermini onun derinliklerine vurdu Jundy'yi salladı Vur onu seviyorum hepsi içimde evet evet evet bitirene kadar onu sıkı tuttu, sakinleşti, tanrım bu iyiydi siyah aletini seviyorum Jundy birkaç dakika sarıldılar sonra duş aldı ve Jundy benimle aşağıya geldi, onu seviyorum kedi Jamie umarım sakıncası yoktur, hayır sorun değil. Jundy bebek suyunu Tammy'ye boşalttığı için artık daha mutlu görünüyordu ve Tammy aşağı indiğinde ona küçük bir öpücük verdi ve yanıma oturdu.

Tammy annesinden yolda olduğunu söyleyen bir mesaj aldı, Jundy'ye Tammy'nin annesinin Lisa'dan haberi olmadığını, bu yüzden sessiz kalmasını söyledik, istersen ona kız arkadaşının gittiğini ve adının Lisa olduğunu söyleyebilirsin, sorun değil Jamie. Tammy'nin annesi sinirli bir şekilde geldi, baban bir pislik Tammy şu anda onu görmeye dayanamıyorum, bu Jundy, o benim arkadaşım ve şu anda biraz sorun yaşıyor, ben Rose Tammy'nin annesi tanışmak isterim Jundy'nin yanına oturdu, Tammy neden giyinmedin, poponu görebiliyoruz, sorun değil anne, sadece sen ve Jundy varsınız ve beni böyle görmeye alışkın, kahve yapmaya gitti, oldukça mutlu bir şekilde sohbet ediyorduk, bir süre sonra Tammy ve Rose akşam yemeğini hazırlıyorlardı ve Jundy, Rose'un Tammy kadar güzel olduğunu, kaç yaşında olduğunu, 33 Jundy ama evli, çok iyi biri diyordu Jamie.

Akşam yemeği yerken Jundy Rose'a bakıyordu, kısa bir elbise giymişti, Rose evliliğinin tekrar yoluna gireceğini sanmadığını söyledi, sorun ne anne, bence baban beni artık istemiyor, uzun zamandır aynı yatakta yatmıyoruz, sanırım başka bir kadınla birlikte olabilir, sonra ağlamaya başladı, Tammy kalktı ve Jundy ile annesinin arasına girip kolunu onun omzuna attı, üzgünüm beyler, çok üzgünüm, Jundy Tammy'nin poposunu tuttu. Yemek bitmişti, bu yüzden Jundy ve ben ortalığı topladık ve bulaşıkları yıkadık; Jundy, kocasının onu neden artık istemediğini sordu, o çok tatlı, bilmiyorum, bunu kendi aralarında halletmeleri gerek dedi. Biraz kahve yaptım ve içtim, hepimiz birlikte oturduk, Jundy Rose'un güzel bacaklarına bakıyordu, külotunu görebiliyordu, Rose sakinleşmişti ve iyi görünüyordu, gün ilerledikçe bir şeyler içmeye karar verdik, kızlar şarap, Jundy ve ben bira ve viski içtik, bu işleri çok kolaylaştırdı ve Rose neşelenirken gülüyordu, siktir et Tammy, beni istemiyorsa her zaman bunu yapacak birileri vardır, daha 33 yaşındayım, çok güzel bir kızsın Rose, dedi Jundy, Jundy kolunu onun omzuna attı ve ona sokuldu, artık sarhoştu, Tammy ve ben yatağa girene kadar böyleydiler, onları aşağıda bıraktık, Jundy de neredeyse sarhoştu.

Yatakta Tammy annesiyle babası arasında sorunlar olduğunu bilmediğini ve yarın babasını arayacağını söyledi. Tammy ve ben sonraki iki saat boyunca seviştik. Tammy'nin sevişirken çok sesli olduğunu ve bazen bu gece olduğu gibi çok yüksek sesle konuştuğunu duyup duymadıklarını bilmiyorum. Dedim ki acaba iyiler mi diye, tamamen çıplaktık ama aşağıya doğru süründük ve onları öpüşürken ve sarılırken gördük ve Jundy Rose'un amını parmaklıyordu, Rose'un onu yatırdığını ve külotunu çıkardığını gördüm, bacaklarını açtı ve Jundy uzun kalın siyah penisini içine soktu aman tanrım Jundy aman tanrım senin penisin çok büyük aman Jundy daha önce hiç böyle bir penisim olmadı aman tanrım bunu seviyorum siyah penisini seviyorum buna inanamıyorum aman bu inanılmaz ooooo Jundy aman tanrım ooo ooo ooo ooo ooo ooo ooo oh sik ohohohohohohohohohohohohohohohohoh daha hızlı daha hızlı daha hızlı oh yea yea yea yea yea ah Jundy beni orgazm ettin tanrım bayılıyorum siyah penisini seviyorum teşekkür ederim seksi çok özledim, içine boşalabilir miyim Rose, aman evet lütfen amımı doldur... aman tanrım Jundy sıcak sperminin içimde fışkırdığını hissedebiliyorum harika bir duygu aman bayılıyorum Bayılıyorum, siyah pipini seviyorum, amımda hiç bu kadar uzun ve kalın bir pip olmamıştı oh Jundy, bayılıyorum.Yavaşça onu becermeye devam etti, iki büyük orgazm daha yaşaması için onu hazırladı, ona sıkıca tutunuyordu ve kıçı onun itmelerine karşı koyuyordu, onun penisini gerçekten seviyordu, tamamen bitkin ve tatmin olmuştu, yatağa geri döndük, kıkırdadık, annem Jundy'nin büyük kalın siyah penisini seviyor, Jamie, evet tıpkı senin sevdiğin gibi Tammy, ben de seviyorum Jamie ve annemin bana verdiği gibi büyük orgazmlar yaşamasını sağladı, içine boşalttığı tüm spermleri düşün, onu doldururdu Jamie, onun güçlü siyah spermleri şimdi onun içinde yüzüyor olacak, umarım doğum kontrol hapı kullanıyordur, Jamie penisini içime sok ve beni boşalt. O kadar ıslaktı ki onu sanki Jundy'nin Rose'u becerdiğini görmüşüm gibi becerdim ve muazzam bir orgazm yaşadı. Ah Jamie, seni çok seviyorum aman tanrım Jamie, seni seviyorum, içime boşalmanı seviyorum, annenin Jundy tarafından becerilmesini izlemek seni heyecanlandırdı mı, hayır, sadece seninle seks yapmak istedim, sana sadakatsiz olduğum için suçluluk duyuyorum, Tammy, bacaklarını onun için açabileceğini biliyorsun, siyah penisinin bebeğinin suyunu içine derinlemesine boşalttığını seviyorsun, seviyorum Jamie. Yukarı çıktıklarını duyduk, yatak odasına gittiler ve birkaç dakika içinde seviştiklerini duyduk ve Rose yüksek sesle inliyordu. Tammy ve ben birbirimize sokulduk ve onları dinliyorduk, Rose'un dört büyük orgazm yaşadığını duyduk, Jamie, o amından boşaldım ve Rose'un içine siyah bebeğin suyunu boşaltıyordu, evet ve o bunu seviyor Tammy. Her şey sabah 4 civarında sessizleşti, bu yüzden Tammy ve ben uyumaya çalıştık ama sonunda tekrar seviştik ve uyuduk. Sabah 10'da kalktık ve kahve yaptık, birkaç dakika sonra annem ve Jundy'den hiçbir iz yoktu, yukarı kata çıkıp olmadıklarına bakmaya gittim, Rose yatakta çıplak yatıyordu, tamamen bitkin görünüyordu ama Jundy gitmiş olmalı, Rose'a baktım, Tammy gibi güzel ve sıkı bir vücudu vardı ve amından sperm damlıyordu, onu uyandırmaya çalıştım ama çok yorgundu. Jundy gitti ama annen yukarıda uyuyor, bitkin görünüyor ama birkaç dakika sonra Jundy kahvaltılık burgerlerle geri geldi, Tammy bir tişört ve kısa külot giymişti, Rose'un yanına gitti ve aşağı indiler, Rose benim eski sabahlığımı ve başka hiçbir şeyi giymişti, hala duş almamıştı, birlikte oturup bir şeyler atıştırdık ve Rose, Jundy'nin penisini böyle kullanmayı nereden öğrendiğini sordu, kadınları nasıl memnun edeceğinin küçük yaştan itibaren öğretildiğini söyledi, lanet olsun Jundy, kesinlikle işe yaradı, Jundy gülümsedi ve o zaman hoşuna gittiğini söyledi, Rose sırıttı. Jundy, Jamie'nin bir fotoğrafını çekebilir misin lütfen dedi, ben sadece Rose ve kendisinden bahsettiğini sanıyordum ama Tammy'den onların yanında durmasını istedi, Jundy ortada duruyordu, kollarını kızların etrafına dolamıştı, elleri kalçalarındaydı ve başları onun omuzlarındaydı, ben bir fotoğraf çektim sonra Rose ve Jundy birlikte oturdular ve Tammy yanıma geldi, kısa bir süre sonra Jundy, Rose'u yatağa götürdü ve Rose'un yüksek sesle inlediğini duyduk, büyük bir orgazm geçiriyordu, annesi tutkuyla çığlık atıyordu ve Jundy'nin içine boşalırken homurdandığını duyduk, Jundy onun penisini seviyor, Jamie, ya hamile kalırsa; bu onun kararı Tammy.Kalktık ve Tammy yine külot ve tişört giymişti, biraz şarap içiyorduk ve birbirimize sokulmuştuk, bir süre sonra Jundy iç çamaşırlarıyla aşağı indi ve yanımıza oturdu, Rose bitkin ve uyuyordu, sanırım bu kadar seks yapmaya alışkın değildi, babanın onu artık neden istemediğini anlamıyorum, o harika. Tammy'nin telefonu çaldı, babası Rose'un iyi olup olmadığını soruyordu, evet baba iyi ama sana kızgın, onu hala seviyor musun, evet Tammy ama artık anlaşamıyoruz, bunu çözmen gerek baba, onunla konuşabilir miyim, şu anda uyuyor ama seni arayıp hoşça kal demesini sağlayacağım. Onunla ciddi olma Jundy'nin babası onu hala seviyor ve aralarındaki sorunu çözecek, doğum hapı aldığını gördün mü Jundy, hayır ona bunları hiç sormadım, tanrım hamile kalabilir Jundy'nin babası seni öldürür, büyük penisin ve taşakların dışında senden çok daha büyük, onu uyandırıp soracağım, Tammy yarım saat sonra geldi ve iki ay önce yıllık doğum kontrol iğnesini yaptırdığını, bu yüzden sorun olmadığını, sadece senin büyük penisini istediğini söyledi Jundy, yanına gitti ve ona bir güzel sevişme daha yaptı, Jundy muazzam bir orgazm yaşadı ve çığlık atıyordu. Daha sonra kızlar mutfaktayken Jundy'ye Tammy'nin amını seviyorsun değil mi dedim, aman tanrım evet Jamie, nasıl hissettirdiğini biliyorsun, onun amının paha biçilemez olduğunu, bana kendimi çok iyi hissettirdiğini ve orgazm olduğunda ve penisimi sıktığında tüm spermlerimi içine çektiğinde bu harika bir duygu, onunla sevişmeyi çok seviyorum, onun güzel amını asla unutamayacağım ve o çok güzel. Yatağa girdiğimizde Rose'un inlediğini ve Jundy'nin siyah penisini sevdiğini duyabiliyorduk, Tammy ve ben sevişiyorduk ve sabah 3 civarı kapımız açıldı ve Jundy iç çamaşırlarıyla uyanık olup olmadığımızı kontrol ediyordu, Rose derin uykudaydı, dedi, Tammy boşalmak üzereydi, Jundy'yi gördü ve başını göğsüme gömdü ve orgazm oldu, ben klitorisini ovmaya devam ettim ve bir orgazm daha yaşadı sonra bebek suyumu güzel genç amına boşalttım, kolları ve bacakları etrafımdaydı, amında çok ıslaktı. Tammy Jundy'ye uzandı ve pantolonunu aşağı çekti, kalın uzun siyah penisi taş gibi sertti, ondan indim, bacaklarını iyice açtı, 'Jundy, güzel büyük siyah penisini istiyorum, beni becer, beni becer', bacaklarının arasına girdi ve penisini amının derinliklerine, toplarına kadar soktu ve orada kaldı, vücudu şiddetle sarsıldı, sonra büyük bir orgazm yaşadı.Onunla ciddileşme Jundy babası onu hâlâ seviyor ve aralarındaki sorunu çözecek, onun doğum hapı aldığını gördün mü Jundy, hayır ona hiç sormadım, tanrım hamile olabilir Jundy baba seni öldürebilir o büyük sikin ve taşakların dışında senden çok daha büyük Onu uyandıracağım ve ona soracağım, Tammy yarım saat sonra geldi ve iki ay önce yıllık doğum kontrol hapı yaptırdığını söyledi o yüzden iyi o sadece senin büyük sikini istiyor Jundy, yanına gitti ve ona bir kez daha güzel bir sikiş yaptı, çok büyük bir orgazm yaşadı ve çığlık attı. Daha sonra kızlar mutfaktayken Jundy'ye dedim ki, Tammy'nin amını seviyorsun değil mi, aman tanrım evet Jamie onun amının nasıl bir his olduğunu biliyorsun, o beni çok iyi hissettiriyor ve orgazm olup sikimi sıktığında hepsini emiyor spermim ona harika hissettiriyor. onu becermeyi seviyorum. onun güzel amını asla unutmayacağım ve o çok güzel. Yatağa gittiğimizde Rose'un inlediğini ve Jundy'nin siyah aletini sevdiğini duyabiliyorduk, Tammy ve ben sevişiyorduk ve sabah 3 civarında kapımız açıldı ve Jundy külotuyla bizim uyanık olup olmadığımızı görüyordu, Rose derin uykudaydı dedi, Tammy boşalmak üzereyken Jundy'yi gördü ve kafasını göğsüme gömdü ve orgazm oldu klitorisini ovmaya devam ettim ve bir orgazm daha yaşadı sonra bebeğimi onun sevimli genç kedisine sıktım kolları ve bacakları etrafımdaydı onu kedi çok ıslaktı . Tammy Jundy'ye uzandı ve pantolonunu aşağı çekti onun kalın, uzun siyah aleti çok sertti, ondan indim bacaklarını ardına kadar açtı 'Jundy senin güzel büyük siyah aletini sikmek istiyorum beni becer beni' bacaklarının arasına girdi ve dick derinlere onun kedi taşaklarına ve orada kaldı, vücudu şiddetle sarsıldı ve sonra büyük bir orgazm olduOnunla ciddileşme Jundy babası onu hâlâ seviyor ve aralarındaki sorunu çözecek, onun doğum hapı aldığını gördün mü Jundy, hayır ona hiç sormadım, tanrım hamile olabilir Jundy baba seni öldürebilir o büyük sikin ve taşakların dışında senden çok daha büyük Onu uyandıracağım ve ona soracağım, Tammy yarım saat sonra geldi ve iki ay önce yıllık doğum kontrol hapı yaptırdığını söyledi o yüzden iyi o sadece senin büyük sikini istiyor Jundy, yanına gitti ve ona bir kez daha güzel bir sikiş yaptı, çok büyük bir orgazm yaşadı ve çığlık attı. Daha sonra kızlar mutfaktayken Jundy'ye dedim ki, Tammy'nin amını seviyorsun değil mi, aman tanrım evet Jamie onun amının nasıl bir his olduğunu biliyorsun, o beni çok iyi hissettiriyor ve orgazm olup sikimi sıktığında hepsini emiyor spermim ona harika hissettiriyor. onu becermeyi seviyorum. onun güzel amını asla unutmayacağım ve o çok güzel. Yatağa gittiğimizde Rose'un inlediğini ve Jundy'nin siyah aletini sevdiğini duyabiliyorduk, Tammy ve ben sevişiyorduk ve sabah 3 civarında kapımız açıldı ve Jundy külotuyla bizim uyanık olup olmadığımızı görüyordu, Rose derin uykudaydı dedi, Tammy boşalmak üzereyken Jundy'yi gördü ve kafasını göğsüme gömdü ve orgazm oldu klitorisini ovmaya devam ettim ve bir orgazm daha yaşadı sonra bebeğimi onun sevimli genç kedisine çektim kolları ve bacakları etrafımdaydı onu kedi çok ıslaktı . Tammy Jundy'ye uzandı ve pantolonunu aşağı çekti onun kalın, uzun siyah aleti çok sertti, ondan indim bacaklarını ardına kadar açtı 'Jundy senin güzel büyük siyah aletini sikmek istiyorum beni becer beni' bacaklarının arasına girdi ve dick derinlere onun kedi taşaklarına ve orada kaldı, vücudu şiddetle sarsıldı ve sonra büyük bir orgazm olduTammy boşalmak üzereydi, Jundy'yi gördü ve kafasını göğsüme gömdü ve orgazm oldu, klitorisini ovmaya devam ettim ve bir orgazm daha yaşadı, sonra bebeğimi onun güzel genç kedisine vurdum kolları ve bacakları etrafımdaydı onu kedi çok ıslak. Tammy Jundy'ye uzandı ve pantolonunu aşağı çekti onun kalın, uzun siyah aleti çok sertti, ondan indim bacaklarını ardına kadar açtı 'Jundy senin güzel büyük siyah aletini sikmek istiyorum beni becer beni' bacaklarının arasına girdi ve dick derinlere onun kedi taşaklarına ve orada kaldı, vücudu şiddetle sarsıldı ve sonra büyük bir orgazm olduTammy boşalmak üzereydi, Jundy'yi gördü ve başını göğsüme gömdü ve orgazm oldu, klitorisini ovmaya devam ettim ve bir orgazm daha yaşadı, sonra bebek suyumu güzel genç amına boşalttım, kolları ve bacakları etrafımdaydı, amının ıslığı çok fazlaydı. Tammy, Jundy'ye uzandı ve pantolonunu aşağı çekti, kalın uzun siyah sikini taş gibi sertleştirdi, ondan indim, bacaklarını iyice açtı, "Jundy, güzel büyük siyah sikini istiyorum, beni becer, beni becer" dedi, bacaklarının arasına girdi ve sikini amının derinliklerine, toplarına kadar soktu ve orada kaldı, vücudu şiddetle sarsıldı, sonra büyük bir orgazm yaşadı.aman tanrım Jundy az önce orgazm oldum aman tanrım bu çok iyi ooooo ooooo ooooo ooooo senin güzel, uzun, kalın sikin inanılmaz sik beni sik beni ohohohohohohohohohohoh sikini gerçekten seviyorum oh bu harika, çok büyük ooo ooo ooo ooo ooo ooo ooo oh Yine boşaldım oh Jundy senin sikin çok büyük oooo oooo oooo ooooo oh tanrım, beceriyorum bunu seviyorum ohohohoh Jundy yine büyük bir orgazm yaşıyorum aman tanrım senin büyük sikini seviyorum kıçı hızlı hareket ediyordu o öyleydi ıslak onu sikerken onu susturuyordu bu harika, video kameramı aldım ve yakından filme çektim Jundy eve gittikten sonra ona göstermek istedim, Jundy sen çok iyisin sikini gerçekten seviyorum aman tanrım Jundy Yine boşalıyorum, sikini seviyorum ohohohohohohoh, içime boşal bana o güzel Afrikalı bebek spermini ver hepsini içimde vur, aman tanrım Jundy bu çok güzel içimde ateş ettiğini hissetmeyi seviyorum ooooo ooooo ooooo seninle seks yapmayı seviyorum ah tanrım sadece sarıl bana, çekme, o sevimli büyük aleti içimde tut. Yıllarca birbirlerine sarılıp öpüştüler. Sonunda sikini çıkardı, ona küçük bir öpücük verdi ve sanırım Rose'a gitti. Jamie, onu gördüğümde gerçekten onun aletini istediğim için özür dilerim, sorun değil Tammy onun uzun siyah aletinin yakında tekrar senin içinde olacağını biliyordum ve onu istediğine sevindim. Siyah aletini içime koymasının bir sakıncası yok Jamie, hayır Tammy, onun sana bu kadar zevk verdiğini görmeyi seviyorum, sadece bunu seviyorum, sen her zaman onun için bacaklarımı açmam gerektiğini söyledin ve onu gördüğümde onunkini istedim büyük sik, amına bir sürü güçlü bebek spermi koydu, önemli olan da bu, evet Jamie bunu seviyorum, bacak bacak üstüne at Tammy ve spermini içinde tut, öyle yaptı ve beni öptü, karnını ovuşturdum ve iç çekti. Sabah duş aldı ve hapını aldı.

Rose bugün Tammy'nin babasıyla işleri yoluna koymak için eve gideceğini söyledi ve Jundy işe gitmesi gerektiğini söyledi, kızlar tekrar onu isterse diye bana telefon numarasını bıraktı. Tammy ve ben her zamanki gibi seviştik ve hiçbir şey değişmemiş gibi görünüyordu, ancak ilk gecede amında biraz değişiklik vardı, Perşembe günü Rose aradı ve Cuma ve Cumartesi geceleri tekrar kalıp kalamayacağını sordu ve evde işlerin pek iyi gitmediğini söyledi. Cuma günü sabah 11 civarında geldi ve Tammy Jundy'nin tekrar gelmesini isteyip istemediğini sordu, evet Tammy onu düşünüyordum, geçen hafta sonundan sonra ona tekrar ihtiyacım var, Jundy'yi aradım ve Rose'un seninle tekrar sevişmek istediğini söyledim, saat 20:00'de geleceğini söyledi, Rose onu gördüğüne sevindi, ona bir öpücük verdi ve sarıldılar, çok geçmeden yatağa girip seviştiler ve Rose her zamanki tatmin seslerini çıkardı, Tammy ve ben bir içki daha içtik, sonra yatağa gittik ve harika bir seks yaptık, saat sabah 4'tü ve ona Jundy'nin siyah penisini tekrar isteyip istemediğini sordum, Jamie siyah penisi büyük ve çok güzel ama sana sadakatsiz olduğum için suçluluk duyuyorum, amını parmakladım ve onu tahrik ettim, Jundy'nin büyük siyah penisini amının derinliklerinde istiyor musun, aman Tanrım Jamie evet istiyorum, büyük siyah penisinin bebek suyunu içime pompalamasını istiyorum, büyük penisini seviyorum Jundy onu duymuş olmalı, elinde uzun, kaya gibi sert siyah penisiyle odamıza geldi, bacaklarını onun için aç Tammy, bacaklarını açtı geniş ve onun içine derinlemesine itti aman tanrım oooooo bayılıyorum aman tanrım Jundy büyük pipini seviyorum içimde çok derin bayılıyorum ohohohohohohohohohohohohoh aman tanrım Jundy beni tut boşalıyorum boşalıyorum büyük pipini seviyorum onu sıkıca tutuyordu ve kıçı hızla inip kalkıyordu üst üste 3 büyük orgazm yaşadı sonra o spermini onun içine boşalttı ve ıslak amcığı mesai yaparak spermini onun içinde emiyor oh çok güzel hissettiriyor Jundy bebeğin suyunu içime boşaltmanı seviyorum bu gece benimle seviştiğin için çok mutluyum pipini onun içinde tuttu ve 10 dakika boyunca öpüştüler sonra onun üzerinden inip amını okşadı, sonra Rose'a geri döndü. Jamie kendimi bu kadar suçlu hissedeceğimi hiç beklemiyordum, onu öptüm ve uyumaya gittik.

Jamie, ben 18 yaşıma geldiğimde, Jundy'nin içimdeki Afrikalı penisini ne kadar sevdiğimi bildiğinden beri, dediğimiz gibi hala evlenecek miyiz? Evet, Tammy ve sen evlenene kadar bacaklarını onun için açabilirsin, hayır Jamie, ayrıca beni hamile bırakırsa siyah bir bebekle ne yaparım, ona birlikte bakarız, Tammy sadece bacaklarını onun için aç ve büyük siyah penisinin tadını çıkar, tanrım, çok iyisin Jamie, seni çok seviyorum. Rose çoğu hafta sonu bizimle kalıyordu çünkü o ve Tammy'nin babası anlaşamıyorlardı ve Jundy onu becermeye geliyordu, Jundy'ye Tammy'nin bana sadakatsiz davrandığı için çok suçlu hissettiğini söyledim ama ona hala senin için bacaklarını açmasını söyledim, teşekkürler Jamie, onun genç amını gerçekten seviyorum, o da senin penisini seviyor Jundy, Tammy ve ben evlenene kadar onunla sevişmeye devam et, sonra buna son vermek zorunda kalacağız.

Rose, Tammy'nin babasının bir kız arkadaşı olduğunu ve Rose yerine onunla seviştiğini öğrendi ve Tammy artık babasıyla konuşmuyor ve öyle oldu ki yan taraftaki dairelerimden biri boşaldı ve Rose çok daha düşük bir kirayla taşındı, Jundy onu ziyarete geliyordu ve ayrıca yatağımızda Tammy ile sevişiyordu, Tammy onun siyah penisini o kadar çok seviyordu ki. 2 ay içinde Tammy'nin 18. doğum günü olacak ve bir parti vereceğiz. Ona evlenme teklif edeceğim, Rose ve Jundy'nin yanı sıra Tammy'nin babasını, annemi ve babamı ve birkaç arkadaşımı ve Tammy'nin birkaç arkadaşını davet edeceğim. Bir gece yatakta ona Jundy'nin siyah penisinin içine bebek suyu akıtması gerektiğini söyledim, onun beni becermesini izlemeyi sevdiğini biliyorum, beni hamile bırakmadığı için şanslıyım, senin amını seviyor ve sen de onun siyah penisini seviyorsun, ben seviyorum ama ben de seni seviyorum Jamie. 20 cm'lik penisimi içine soktum ve ona üç kez orgazm yaşattım, sonra boşaldım, birbirimize sarıldık ve uyuduk.

Tammy'nin doğum gününden birkaç gün önce ondan babasını arayıp barışmasını ve kız arkadaşını da yanında getirebileceğini söylemesini istedim, bunu gerçekten yapmalıyım Jamie, onu şimdi arayacağım. Babası ondan haber aldığına çok sevindi ve partiye kız arkadaşını da getireceğini söyledi. Bakım görevlisi David'e kiraladığım salonun kurulumunda bize yardım edecek zamanı olup olmadığını sordum, evet sorun değil. 26 yaşındaki David, Tammy'ye bakıyordu, o güzel kızın kim olduğunu söyledi, o çok hoş, o benim kız arkadaşım ve bugün onun 18. doğum günü bana onun gelecekteki karım olup olmayacağını sordu, ben de ondan eşim olmasını isteyeceğimi söyledim. Eşiniz bu akşam partide, vay be o kesinlikle muhteşem, sen çok şanslı bir adamsın Jamie. Partiye gelebileceğini söyledim gelemeyeceğini söyledi ama sorduğum için teşekkür etti, parti bitince gelip ortalığa yardım edeceğini söyledi, ona fazladan para ödeyeceğimi söyledim, hayır ben de mutluyum.

Tammy'nin güzel göğüslerini ve bacaklarını ortaya çıkaran çok dekolteli gümüş rengi bir mini elbise giydiği gün muhteşem ve çok seksi görünüyordu. Jundy akıllıydı ve Tammy'ye sanki bakacağını düşündüğüm gibi bakıyordu, sonuçta çok etkileyici görünüyordu, Tammy'nin babası benim yaşlarımda görünen sevimli sarışın kız arkadaşıyla geldi ve Rose, mini bir elbise ve birkaç parçayla muhteşem görünüyordu. Tammy'nin arkadaşları da çok tatlıydı, annesi, babası ve Tammy'nin her iki taraftaki büyükanne ve büyükbabası, Tammy'nin eğlendiğini görmekten mutluydular, bana Tammy'nin anne ve babasının ayrılmasından dolayı üzüldüklerini söylediler, Rose'u Jundy ile birlikte gördüler ve onun eskiden birlikte olduğunu söylediler. bir zamanlar siyahi bir erkek arkadaş. Yemekten sonra disko başladı ve ilk gelen Rose ve Jundy oldu, o çok iyi bir dansçıydı diğerleri ayağa kalktılar ve ben pek iyi olmasam da Tammy ve ben de dans ettik, sonunda Tammy arkadaşlarıyla dans etmeye başladı o kadar mutlu görünüyordu ki ben sadece onu izledim ve ona hayran kaldım, onun yaşında birkaç erkek çocuk onunla dans etti ve içlerinden biri ona dokundu ve öpüştüler, onların sahne arkasına gittiklerini gördüm ve 20 dakika sonra geri döndüler ve beni gördü başparmaklarımı kaldırdım ve gülümsedi, adam onu becermişti. Jundy ve Rose kalabalığın diğer ucunda dans ediyorlardı ve akşam 21.30'da küçük sahneye çıktım, mikrofonu aldım ve bir duyuru yapmam gerektiğini söyledim, herkes sustu, Tammy buraya gel lütfen, yanımda durdu. gergin görünüyordu, ona mutlu yıllar şarkısını söyledik ve o utandı, tam sahneden inmek üzereydi, henüz bitmediğini söyledim, dizimin üstüne çöktüm ve buraya evlenme teklif ettim, aman tanrım Jamie bunu hiç beklemiyordum sarıldı bana 'elbette seninle evleneceğim' sonra bağırdı 'evleniyorum' herkes alkışladı, Rose duygudan ağlamaya başladı ve büyükanne ve büyükbabası da öyle, Rose sahneye koşup ikimize de sarıldı ve 'Küçüğüm' diye bağırdı. kız evleniyor' diye herkes tekrar tezahürat yaptı ve hepimiz kadeh kaldırdık, ardından disko yeniden başladı ve herkes dans etmeye başladı. Jundy'nin nerede olduğuna baktım ama göremedim, meğerse biraz temiz hava almak için içkisiyle dışarı çıkmış, bizim adımıza mutlu mu Rose, evet herkesin yaptığı gibi ikinize de kadeh kaldırmış. Onu bulmak için dışarı çıktım, oturmuş viskisini içiyordu, sen tamam Jundy, evet sadece düşünüyorum hepsi bu, Rose'u beceriyorum ve güzel Tammy sikimi gerçekten seviyor ve ona boşaldığımda ben de bunu yapabileceğimi düşünüyordum Onu hamile bıraktı ama o kahrolası hapları almaya devam ediyor. Jundy, sikin benimkinden daha kalın ve uzun ve senin ekstra bedenini seviyor, bebeğinin suyunu içine çekmeni seviyor, seninle seks yapmayı gerçekten seviyor, ama senin sevimli Rose'un var ve o muhteşem, evet ama o sadece istiyor gündelik seks bir ilişki değil annemle kızımın amlarını becermiş olmam ironik, sen şanslı bir adamsın Jundy, güldük, Jundy Biz evlenene kadar Tammy'yi becermene aldırış etmiyorum, evlendiğin için çok şanslısın onun Jamie'si.

Parti bittiğinde ve insanlar evlerine gittiklerinde Rose ve Jundy bize iyi dilekler dilemek için yanımıza geldiler, Rose ve Tammy içmişlerdi ve fazlasıyla neşeliydiler, Rose'a sarıldım ve ona muhteşem dudaklarından bir öpücük verdim ve Jundy, Tammy'ye sarıldı ve ona öpücük verdim. ona da bir öpücük onlar da benim ve Rose'un yaptığı gibi kucaklaştılar, Jundy Tammy'yi kendine yakın tutuyordu sanırım sert aletini hissedebiliyordu bir dakika izledim sonra elini külotunun içindeki kalçasına koydu ve onu öptü o da kollarını yuvarlaklaştırdı adam ve o onu birkaç adım daha karanlık bir yere götürdü, elbisesinin yukarı kalktığını ve külotunun dizlerinin etrafında olduğunu gördüm adam onu beceriyordu ve onun usulca inlediğini duyabiliyordum küçük kıçı titriyordu ve ona doğru hareket ediyordu sonra o da izin verdi Jundy güçlü spermini onun derinliklerine pompalarken büyük bir nefes alıp verdi ve büyük bir zaman titriyordu. Rose'u hissetmeye karar verdim ve parmaklarım külotunun içindeki klitorisini ovuşturarak onu sinirlendiriyordu. Külotunu aşağı ittim ve aletimi içine ittim ve boşalana kadar klitorisini ovuşturdum, aynı anda boşalmam da oldu, bana sarıldı sımsıkı ve 'Allah kahretsin Jamie bunu sevdim' diye fısıldadım. Onu öptüm ve çok muhteşem göründüğünü söyledim. Tammy ve Jundy, Rose'u becerdiğimi görmediler ve onlara hiç söylemedik. Tammy'nin hadi Jamie eve gidelim dedikten kısa bir süre sonra. David ortalığı toparlamaya yardım ediyordu ve ben Tammy'nin arabamıza gitmesine yardım ederken David geldi ve bize iyi şanslar diledi, elimi sıktı ve Tammy'yi yanağından öptü, o da gülümsedi ve teşekkür ederim güzel çocuk dedi.

Eve vardığımızda saat gece 1.30'du ve Tammy dans edip içtikten sonra yorgundu, yatağa girdik ve Tammy dedi ki, dans ettiğim genç çocuk onun penisini içime sokmasına izin verdim, ikimiz de aynı anda boşaldık, kıçını bitirene kadar tuttum, penisi çok daha küçüktü ama klitorisimi ovuşturdu ve beni boşalttı ve Jundy bana sarılıp öptüğünde kıçımı sıktı ve karnımda büyük sert penisini hissedebiliyordum, sonra külotu aşağı itti ve güzel büyük penisini ıslak amıma koydu ve beni boşalttı, siyah spermini içime boşalttı Jamie; kollarını ona dolamıştın Tammy, evet biliyorum ama beni becermesini beklemiyordum, endişelenme tatlım. Anneni öptüğümde amını parmakladım, sen yaptın mı Jamie, seni ve Jundy'yi birbirinize sarılmış halde gördüm sonra elbisenin yukarı kalktığını gördüm bu yüzden seninle sevişeceğini düşündüm ve annenle biraz eğlendim. Bu gece içimde iki tane alet var, sabah duş alacağım, şu an çok yorgunum. Neredeyse uyuyordu, karnını ovuşturdum ve ona fısıldadım, "Orada bir bebek var," Gözleri kocaman açıldı, "NE," kahretsin, hemen duş almam gerek, spermlerini benden çıkar, banyoya koştu ve ben de kendi kendime sırıtarak onu takip ettim, tüm spermleri gidene kadar amını yıkadım, Jamie, sanırım bu çok yakındı, hamile olabilirdim, iki hap aldı.

Birkaç gece sonra seviştikten hemen sonra, bakımcım David'e senin çok güzel olduğunu söyledi, arabanın yakınında yanağından öpüp bize iyi dileklerini ileten adamı hatırlıyor musun? Evet, adı David ve 26 yaşında. Onu partide görmedim, hayır, sadece toplamaya yardım etmek için geldi ama her şeyi ayarlamama yardım ederken seni gördü, sonra bana seni çok güzel bulduğunu söyledi, çok şanslı bir adam olduğumu söyledi, gülümsedi. Altı ay içinde evlenmeye karar verdik ve her şeyi organize etmeyi Tammy ve Rose'a bıraktım, Tammy için bir sürpriz olacak olan Barbados'a balayımızı ayarladım, daha önce hiç ülke dışına çıkmamıştı. Üç hafta sonra David'i yan taraftaki dairede biraz iş yapması için görevlendirdim ve David, Tammy'nin nasıl olduğunu sordu, ona altı ay içinde evleneceğimizi söyledim. Teneffüste evden sıcak su alıp alamayacağını sordu, evet tamam, saat 11'de kapıyı çaldı ve ben de su ısıtıcısını çalıştırdım, birkaç dakika sonra Tammy aşağı geldi ve David, Tammy'ye tişörtü ve külotuyla bakıyordu, endişelenme David, o evde hep böyle giyinir, diye fısıldadı, Jamie çok güzel görünüyor ve harika bir kıçı var, Tammy onun doğum günü partisine gelmesi gerektiğini söyledi, gelemedim Tammy, annemle babamın bana ihtiyacı vardı, bir de partiden ayrılırken bize iyi dileklerini ilettiğin için teşekkür ederim, muhtemelen sarhoş olduğumu fark etmişsindir, evet Tammy. Su ısıtıcısı kaynadı ve gitti, saat 13:00 ve 15:30'da daha fazla sıcak su almaya geldi, 3 günlük işi vardı ve her gün David sıcak su almaya geldi ve Tammy bir tişört ve kısa külotla duruyordu, ona bakmayı bırakamıyordu. Üçüncü gün Tammy onunla oldukça sohbet etmeye başlamıştı, ondan hoşlanmış gibiydi, David ayrıldığında ona el salladı ve seni tekrar görmeyi umuyorum dedi, o da karşılık verdi. David'in iyi bir adam olduğunu söyledim ve Tammy de öyle dedi. Rose Jundy'yi terk etmişti, onun çok fazla olduğunu ve her zaman seks yapmak istediğini ve artık dayanamadığını söyledi, adam seks delisiydi. Tammy her perşembe babasını ziyarete gidiyordu ve bütün gününü orada geçiriyordu. Bir perşembe günü Tammy gittikten sonra Rose beni aradı ve beni kahve içmeye davet etti. Eve gittiğimde beni öptü ve sarıldı. Jamie, tekrar pipini istiyorum yatağa gel ve beni becer. Tammy'nin partisinde pipini çok sevmiştim. Sabahlığını çıkardı ve karşımda mükemmel bir kadın vücudu, güzel büyük memeler, mükemmel tıraşlı bir am ve güzel bir popo vardı. 20 cm'lik pipim anında taş gibi sertleşti. Tanrım, harika seks yapıyoruz. O çok iyi. Amının mükemmel olduğunu ve pipimi gerçekten sevdiğini düşünüyorum. Bence harika biri. Beni nasıl memnun edeceğini biliyor ve pipimi emdiğinde, Tanrım, çok yoğun oluyor ve spermimi yutmayı seviyor. Ona büyük orgazmlar yaşatmak çok kolay ve o da bunu seviyor. Harika bir vücudu var ve çok da güzel. Gerçek bir mücevher.

Yatakta Tammy'nin amını parmaklıyordum ve onu tahrik ediyordum. Ona Jundy'nin büyük siyah penisini içinde görmeyi sevdiğimi söyledim, beni becermesini seviyorum Jamie, büyük penisi içimde çok derine iniyor. Bana bacaklarımı açmamı söylediğin için çok mutluyum, şimdi burada olsaydı bacaklarını onun için açar mıydın, hayır Jamie, bu gece beni becerme sırası sende, tutku dolu güzel bir gece geçirdik. Sabah, annenin Jundy'yi terk ettiğini biliyor musun dedim, evet, Jundy'nin onun için fazla olduğunu söyledi. Üç hafta sonra David'i bahçenin altındaki binada biraz çalışma yapması için aradım, Tammy'nin hala tişört ve külot giyip giymediğini sordu, evet, evde giyiyor, onu tekrar görmeyi çok isterim Jamie, onu her gördüğümde sert bir penis oluyor, ondan hoşlanıyorsun, tanrım evet, kim istemez ki? Yarın görüşürüz. Sabah 9'da geldi, hala yataktaydık, bir sabahlık giydirdim ve onu içeri aldım ve su ısıtıcısını çalıştırdım, çok uzun sürmeyecek, sadece giyineceğim. David burada, Tammy, ona ne yapmak istediğimi göstermeliyim, David'e ne yapmak istediğimi gösterdim ve hemen başlamaktan mutluluk duydu, mutfağa gittik ve Tammy oradaydı, kahvemizi yapıyordu ve her zamanki gibi bir tişört ve minik bir külot giymişti, David yine ona bakıyordu ve oturduğumuzda karşımızda oturuyordu ve onun örtülü amını görebiliyordu, pantolonunun içinde onun penisinin büyüdüğünü gördüm. Sohbet ederken Tammy ona bir akşam içki içmek için gelip gelemeyeceğini sordu, o da kabul etti, bu yüzden perşembe akşamı saat 20:00'de biraz şarapla geldi, Tammy düşük kesimli mini bir elbise giymişti ve oturduğunda külotunu tekrar görebiliyordu, bana gülümsedi, oldukça mutlu bir şekilde sohbet ediyorduk, sonra Tammy ona kız arkadaşı olup olmadığını sordu, doğru kızı bulamıyorum, neden böyle oluyor, kişilikleri, kendilerini beğenmiş tavırlarından pek hoşlanmıyorum. Tammy dizlerime uzandı ve başının döndüğünü söyledi, elbisesini yukarı çektim, külotunu indirdim ve küçük poposuna masaj yaptım ve derin bir uykuya daldı. David bakıyordu, güzel bir kıçı olduğunu fısıldadı, ona 16 yaşındayken bir partide tanıştığımızı ve Lisa'nın Jundy adında siyah bir adamla sevişirken partide onun bakire amını becerdiğimi söyledim. Mesele şu ki Tammy bana çok çabuk bağlandı, ona daha çok genç olduğu ve benden 8 yaş büyük olduğum için başka erkeklerle cinsel deneyimler yaşaması gerektiğini söyledim, bunu istemediğini ve sadece beni istediğini söyledi, genç ve çok güzel bir kızın beni istemesinin gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu düşündüm. Lisa, Jundy'yi yanımıza taşıdı ve onunla yatıyordu ve hafta sonları Tammy benimle oluyordu ve bir pazar sabahı Jundy sabah kahvemizi bize getirdi, Jundy'nin göğüsleriyle oynamaya başladı ve Tammy'ye bacaklarını açmasını söyledim, açtı ve onunla sevişti, Jundy onun büyük siyah penisini gerçekten seviyordu, ona büyük orgazmlar yaşatıyordu, evlenene kadar onunla sevişmeye devam edecek, eve gitmeden hemen önce partisinde onunla sevişti, içine boşaldı mı, evet, bitirene kadar onun poposunu sıkıca tutmasını seviyordu.Partisinde ona evlenme teklif ettiğimi biliyorum ve onu çok seviyorum ama evlenmeden önce başka cinsel deneyimler yaşamadığı için pişman olmayacağından emin olmam gerekiyor, birlikte harika seks yapıyoruz ama yine de yapması gerektiğini düşünüyorum Bir ya da iki erkeği daha var, Jundy ile seks yapmayı gerçekten seviyor ve ona çok fazla şefkat gösteriyor. David seni uzun zamandır tanıyorum ve sanırım iyi arkadaşız, ondan hoşlandığını görebiliyorum, biz evlenene kadar onunla seks yapmak ister misin, çok isterim ama emin misin Jamie? evet onun başka bir sik deneyimlemesini istiyorum, bu durumda çok isterim ama sikimin ona zarar verip vermeyeceğini bilmiyorum oldukça büyük, Jundy'nin büyük sikini amının çok derinlerine çekiyor onunki çok uzun ve kalın bu yüzden iyi olmalı. Poposuna dokunabilir miyim lütfen Jamie, evet tabii ki güzelce masaj yapın, büyük eli poposunu tuttu ve yavaşça okşadı, bacaklarını biraz açtım ve parmakları bacaklarının arasında hareket etti ve onu amını parmaklamaya başladı, vay be ne ah sevimli kedi Jamie sikim çok sert bundan emin misin, evet David onu yukarı taşıyacağım ve onunla yatağa girebiliriz. Sert sikini ve büyük taşaklarını gördüm, neredeyse Jundy'ninki kadardı buna bayılacağını biliyordum, ıslanıncaya kadar amını parmakladım kulağına 'büyük sik' diye fısıldadım bacaklarını açtı ve tüm penisini itti dick gerçekten onun içinde derin, ağzı geniş açıldı ve yüksek sesle inledioh oh oh oh oh oh oh oh oh oh oh oh büyük penis onu yakaladı ve onun amının onun penisini sertçe kavradığını gördüm, onu becermeye başladı ooooo ooooo ooooo ooooo aman tanrım güzel büyük penis oh buna bayılıyorum oh bayılıyorum bayılıyorum onun kıçı çılgınca inliyordu oh kahretsin bayılıyorum bayılıyorum bayılıyorum boşalacağım boşal aman tanrım büyük penisi seviyorum boşalıyorum boşalıyorum aman tanrım boşalıyorum bayılıyorum seksi seviyorum oh çok güzel amımın becerilmesini seviyorum aman tanrım yine boşalıyorum oooooo oooooooooo oooooooooooooooo oooooooooooooooo aman tanrım bayılıyorum amım büyük penisi seviyor aman tanrım bana neler oluyor büyük bir orgazm yaşıyorum oh oh oh oh oh oh oh oh oh oh oh oh küçük bedeni titriyordu ve onun büyük penisi onun içinde çok derinlerde olmalı, hepsini aldı ve düşündüğüm gibi sevdi, onu şefkatle becermeye devam etti ve ona üç verdi üst üste daha büyük orgazmlar yaşadıktan sonra adam onun içine büyük miktarda sperm boşalttı, kadın kıçını kaldırdı ve adam sertçe içeri girdi ve ben onun amının onun penisini emdiğini görebiliyordum. içimde boşalan spermi seviyorum, oh mükemmel, bayılıyorum. Adam penisini onun içinde tuttu ve sakinleştiğinde gözlerini açtı ve üstünde David olduğunu fark etti, aman tanrım Jamie nerede, buradayım tatlım seni başka bir penisi severken izliyorum, Jamie senin olduğunu düşünmüştüm, David senin tüm penisimi alan ve onu amında seven tek kız olduğunu söyledi, güzel amını seviyorum, onu tekrar becermeye başladı, hayır David lütfen dur amım Jamie'nin lütfen dur aman tanrım ohohohohohohohohohohohohohohohohoh lanet olsun sertçe içeri itti ve klitorisini ovuşturdu aman tanrım David oh oh oh oh oh oh oh oh oh oh oh Büyük bir orgazm yaşayacağım beni tut beni sik aman tanrım işte geliyor aman tanrım cehennem David ohohohohohohohohohoh ohohohohohohohohohohohohohohohohohohohohohoh aman tanrım bu güzeldi tekrar içime boşal amımı bebek suyuyla doldur amımı sev, evet evet evet bu kadar hepsini içime boşalt bayılıyorum Büyük pipini seviyorum, ona sarıldı ve tutkuyla öptü ve pipini içinde tutmasını söyledi, onun kıçını tuttu. Gece boyunca onu 4 kez daha becerdi, ona büyük orgazmlar yaşattı ve içine bolca sperm boşalttı.

Tammy ve ben sabah 10'da uyandım ama David gitmişti, kahve yapmak için aşağı indiğimde ona verdiğim proje üzerinde çalıştığını gördüm, onu kahve içmeye çağırdım. Jamie senin kızın çok iyi, neden onu benimle paylaşmak istediğini anlamıyorum ve Jundy yanlış anlama, o harika ve onun amının hissi inanılmaz, 9 inç kalınlığındaki penisimi öylece aldığına inanamıyorum, bunun tek sebebi benim söylemediğim sebepler, Jamie çok şefkatli, bu her şeyi değiştiriyor, evet David. Kahvesini içtikten sonra projeye geri döndü. Kahvelerimizi aldım ve onun amının spermle sırılsıklam olduğunu gördüm. Jamie, neden onun benimle sevişmesine izin verdin? Tammy, evlenmeden önce benimle sevişirken mutlu olacağından emin olmanı istiyorum. Ah Jamie, seni sevdiğimi biliyorsun. Bunun sebebi evlenmeden önce içimde daha fazla penis olması gerektiğini söylemen mi? Evet tatlım, Jundy'nin siyah penisini ve David'in beyaz penisini benimkinin yanında beceriyorsun. Jamie, evlendikten sonra birbirimize özel mi olacağız? Evet tatlım, Jamie ben tek kişilik bir kızım. Erkeklere bacaklarımı açmamı sağlayan sensin. Tammy, evlenmemize dört buçuk ay daha var. Bacaklarını onlara açmanı istiyorum. Onların seninle sevişmesini izlemeyi seviyorum. Jamie, sen de istersen yaparım ama ya hamile kalırsam, biliyorsun ki içime bir sürü güçlü sperm fışkıracak ve amım hepsini emecek. Biliyorum ama sorun değil. Jamie, duş alıp hapımı alacağım ve sonra benimle sevişmeni istiyorum. Seni çok seviyorum. Tammy duş aldı ve seviştik, mükemmeldi. Her zamanki gibi ona büyük orgazmlar yaşattım ve amını spermle doldurdum. Bana beni gerçekten sevdiğini ve benimle seks yapmayı sevdiğini söyledi, ki biliyorum ki seviyor.

Başka bir duş aldı ve bir tişört giydi ama bu sefer tanga giydi, David sabah tatiline geldiğinde Tammy utangaç ve utanmıştı ve David de biraz sessizdi, Tammy'nin yanına gitti ve onu kucakladı ve şöyle dedi: sikimi seviyorsun Tammy çünkü ben senin amını sevdim, ona baktı ve bu gece beni siker misin dedi sikin çok güzeldi, yüzünde bir gülümsemeyle işine geri döndü. Akşam yemeği ve öğleden sonra molası için içeri girdiğinde o ve Tammy rahatlamış ve oldukça mutlu bir şekilde konuşuyorlardı. David, Jundy olmadığı halde Tammy ile 3 hafta boyunca sevişti ve Tammy ona karşı çok şefkatliydi, ondan oldukça hoşlandı ve bir gün ona çok bağlanmaya başladığını söyledi ve bunun durması gerektiğini düşündü çünkü onun benim olacağını biliyordu. Yakında karısı olacak ve onun değil, Tammy çok güzel bir aletinin olması çok yazık dedi. Benden hoşlandığını biliyordum, benimle sevişirken fikrini değiştirirse bacaklarımı ona açacağımı bana gösterdi.

Evlenmemize iki hafta kala ona hâlâ benimle evlenmek isteyip istemediğini sordum, evet Jamie biliyorsun seni seviyorum biz birlikte her bakımdan çok iyiyiz, peki ya Jundy, Jamie evlendiğimizde olacağımı söyledim tamamen senin ve hiçbir şeyden pişman olmayacağım, senin istediğin gibi üç adamla seks yaptım ama keşke sadece seninle her zaman tamamen mutlu olduğumu fark etseydin Jamie, sana sahip olmanı çok isterdim başından beri başka kimseye ihtiyacım olmadığını anladım, sadece Tammy'nin güzel bir genç kız olduğundan ve istediğin herkese sahip olabileceğinden emin olmak istedim, belki ama seni sadece istedim, bana ne zaman inanacaksın? Onu öptüm, onu sevdiğimi söyledim ve Jundy'ye artık seninle sevişemeyeceğini söyleyeceğimi söyledim, Jamie'nin zamanı geldi.

Evlendik, harika bir gündü ve herkes eğlendi, David düğünümüze gelmedi, onun evlendiğini görmenin kendisini üzeceğini söyledi, ondan çok hoşlanmıştı. Seni her zaman sevdim Tammy, sadece başka sikleri deneyimlemeni ve benden emin olmanı istedim, hepsi bu.

Düğün gecemizde sevişirken, Tammy, Jundy ve David'in senin içinde boşalmasını izlemeyi çok sevdim, hamile kalmanı bekliyordum, bu beni gerçekten heyecanlandırdı, Jamie, aman Tanrım boşalıyorum, boşalıyorum, oh Jamie, büyük penislerini ve içime boşalmalarını sevdim, içime boşal Jamie, içime boşal oh evet, oh çok güzel hissettiriyor, bayılıyorum, oh, içimde sperm fışkırmasını seviyorum. Gece boyunca onu 3 kez daha becerdim ve mükemmeldi. Sabah kahveden sonra balayımıza Barbados'a gittik, Tammy siyahi adamlar tarafından çok fazla ilgi görüyordu, onlardan bir veya ikisini onunla sevişmeleri için ikna etmeyi düşündüm ama yapmadım ve iki hafta sonra geri döndük, uzaktayken Jundy veya David hakkında hiçbir şey konuşulmadı, sadece evli bir çift olarak hayatımızı yaşadık ve çok mutluyduk. Yaklaşık 5 hafta sonra, çok uzak olmayan mülklerimden birinde tesisat tamiri yapması için David'i aramak zorunda kaldım, her zamanki gibi hemen geldi ve sorunu çözdü, ödeme için gelmesini istedim. Kapıyı çaldığında Tammy her zamanki tişörtünü ve külotunu giymiş halde kapıyı açtı, balayımızdan memnun kalıp kalmadığımızı sordu ve Tammy ona bir kahve yaptı, parayı almak için yukarı çıkmam gerektiğini söyledim, parayı aldım ve bir şey olup olmadığına bakmak için aşağı indim, onları sarılırken buldum ve Tammy'nin eli Tammy'nin külotunun içinde, poposundaydı, Tammy'nin 'artık çok geç David, artık evliyim' dediğini duydum, ona küçük bir öpücük verdi ve ben de ona parayı verdim ve gitti. O gece sevişirken ona sahip olduğu üç penisten hangisinin en iyisi olduğunu sordum, Jundy en iyisiydi, beni becermesini gerçekten çok sevdim, penisi inanılmazdı ve sperminin içimde fışkırmasını hissetmek çok güzeldi. Ona orgazm yaşattım ve boşaldım, bence Jundy'nin siyah penisini en çok seviyordu.

Tammy ve ben birbirimizi çok seviyoruz ve kendimizi tamamen bana adadık, Tammy perşembe günleri babasını görmeye gidiyor ve ben de Rose'u görmeye gidiyorum, harika bir sevişme seansımız var ve Lisa güvenli bir şekilde geri döndü ve işten çıkarılıyor, öyleydi o kadar travma geçirdi ki danışmanlık almak zorunda kaldı annesi ve babasıyla yaşıyor, Tammy ve ben birbirimize çok aşığız ve hayat harika.