Hikayeabla

Moderator
Merhaba arkadaşlar, benim adım Sandeep. Bangalore'da bir MNC'de yazılım güvenliği uzmanı olarak çalışıyorum. Yakın zamanda eşim Nisha ile evlendim. Esmer tenli, kalın, seksi bir vücuda ve çekici bir yüze sahip. Henüz mezuniyet aşamasındayken Tinder aracılığıyla tanıştık. Ondan delicesine etkilendim ve mezun olduktan sonra onunla evlendim.

Evlendikten birkaç ay sonra eşim aniden sınıf arkadaşlarından biri olan Rahul'un bir reklam ajansının sahibi olduğunu ve onunla çalışacak birini aradığını söyledi. Evde olmadığım zamanlarda yalnız kalmaktan sıkıldığını ve gece vardiyam çok olduğundan bu sık sık gerçekleştiği için katılmak istediğini söyledi.

Özellikle o çalışmadan iyi durumdayken karımın neden bu işe girmeye bu kadar istekli olduğunu anlamadım. Ama onun mutlu olmasını istedim ve konuyu uzatmadım.

Nisha her zaman açık kıyafetler giyerek erkeklerle dalga geçmekten hoşlanırdı ve işinde dekolteli kolsuz bluzlar ve kısa bodycon etekler giyerek de aynısını yapıyordu. Belirli bir günde, ben vardiyamdan sonra eve geldiğimde, Nisha Rahul'un arabasıyla (onu düzenli olarak alıp bırakırdı) ofisine doğru yola çıktıktan sonra şehirdeyken arkadaşım benimle buluşmak için beni aradı. Onunla bir süreliğine buluşmayı kabul ettim.

Bisikletimi sürerken, Rahul'un arabasını uzaktaki bir gölün yakınında gördüm. Ofisleri şehrin o bölgesinde olmadığı için kafam karışmıştı. Merak ettim ve ne olduğunu kontrol etmek için bisikletimi durdurdum.

Arabaya doğru yürürken, arabanın kuvvetli bir şekilde zıpladığını fark ettim, bu da içerideki insanların seks yaptığının çok açık olduğunu gösteriyordu! Pencerelerden görünmemek için çömelerek dikkatlice arabaya yaklaştım.

Yavaşça baktım ve karımın Rahul'a tutkuyla bindiğini görünce şok oldum! Bu da güpegündüz yolda. Kıyafetleri ön koltukta, onlar ise arka koltuktaydı. Onun yüksek bir cinsel dürtüye sahip olduğunu ve benden önce seks içeren ilişkiler içinde olduğunu biliyordum ama bu onun için bile çok barizdi. İşte o zaman neden birdenbire işi aldığını ve adamın onu kişisel sürtüğü gibi kullandığını anladım. Ancak öfkeli değildim ama garip bir şekilde tahrik oldum.

Onları izlerken mastürbasyon yaptım ama arkadaşımla buluşmak için ayrılmak zorunda kaldım. Eşimle yüzleşmedim ve neler olacağını görmek istedim.

İşe girdikten 6 ay sonra cumartesi akşamı şirketinde bir ofis partisi düzenlendi ve birlikte gitmeye karar verdik. O gece özellikle sürtük görünüyordu. Kıçının sadece birkaç santim altında biten ve kalın kalçalarının çok iyi görünmesini sağlayan kestane rengi, askılı, dekolteli, vücudu saran mini bir elbise giymişti. Sırtı tamamen çıplaktı ve derin kesimli elbisesi seksi göğüs dekoltesini gösteriyordu. İç çamaşırı olarak da minik bir tanga giyiyordu. Belden yukarısı vücudu saran elbise, göğüs dekoltesinin güzel bir görüntüsünü veriyordu. Ve askılı elbise yüzünden göğüslerini zıplatacak şekilde sütyensiz giyinmeye karar vermişti.

Parti yalnızca ofis binasındaydı. 20 katlı bir binaydı ve 14. ve 15. katlarda bulunuyorlardı.

Akşam 21.00'e gelindiğinde parti tüm hızıyla devam ediyordu ve eşimle Rahul'un birlikte davranışlarını fark ettim. İçeceklerini ellerinde tutuyorlardı ve konuşma şekillerinden ikisinin de sarhoş olduğu çok açıktı. Sohbetler arkadaşça olmaktan da öteydi ve Rahul onun sırtını okşuyordu ve ben onun görüş alanında olmadığım zamanlarda ara sıra onun güzel, yuvarlak kıçını okşuyordu.

Birkaç içki içtikten sonra sigara içmek için yan kata çıktım. Aşağı indiğimde 15. katın kapısının açık olduğunu ve orada kimsenin bulunmadığını fark ettim. Güvenlik kameraları bile kapatılmıştı.

Bir göz atmak için içeri girdim. Kurulum, yalnızca birkaç kabin ve fotoğraf çekimi için bir alanla aşağıdaki kattan çok daha gösterişliydi. Fotoğraf çekimi alanının ortasında kırmızı bir kanepe ve askılarda bir sürü kıyafetin olduğu sahne arkası tarzı bir alan vardı.

Etrafta dolaştım ve dekore edilmiş şekli göz önüne alındığında kabinlerden en büyüğünün Rahul'a ait olduğunu ve onun yanında da karımın oturduğu yer olduğunu tahmin ettiğim küçük bir bağlantılı oda olduğunu anladım.

Etrafa bakmak için kulübesine girdim. Geri dönmek için döndüğümde, köşeden bir miktar ışık yayıldığını gördüm ve dizüstü bilgisayarının açık olduğunu ve ekran koruyucu olarak çıplak bir kadın resminin bulunduğunu gördüm.

Yakından bakınca çıplak kadının eşim olduğunu anladım. Bacaklarını çaprazlamıştı ve elleriyle göğüslerini kapatıyordu. Fotoğraf, fotoğraf çekim alanındaki kırmızı koltukta çekildi. Karımın onun kişisel modeli olduğunu öğrendiğimde çok şaşırdım.

Dizüstü bilgisayarı açmayı denedim ve kilitli olmadığını gördüm. Dizüstü bilgisayarına göz atmaya çalışırken aynı zamanda kendimi şanslı ve endişeli hissettim. Dizüstü bilgisayarında Nisha'nın saçmalıklarının daha fazlasını barındıracağını biliyordum. "Sürtüğüm" adlı özel bir klasörü açtım ve karımın çıplak resimlerini buldum.

İlk fotoğrafta çıplak ayakta görülüyordu, sırtından vurulmuştu. Yüzü görünmüyordu. Bir sonraki resim onundu ama önden. Yüzü kesikti ve boyundan kısaydı. Biraz eğilmişti ve göğüslerini iki eliyle tutuyordu.

Üçüncü resim ise masada sırt üstü yatışıydı. Dirsekleriyle sırtını kaldırmıştı ve bacaklarını katlayıp ayırmıştı. Fotoğraf, yüzü vücudunun arkasına gizlenecek şekilde çekilmişti.

Karımın yayılmış kesilmiş kedi dudakları görüntüdeydi. Bir sonraki fotoğrafta kanepede otururken bacakları çok davetkar bir şekilde tamamen açılmış, elleri başının üzerinde göğüsleri dışarı çıkmış ve büyük areolaları tamamen görünür haldeyken yüzü gizlenmemişti.

Bir sonraki fotoğrafta kıçı kameraya doğru eğilmişti ve bir sonraki fotoğrafta kedi dudakları tamamen görünüyordu. Hızlı bir şekilde resimler arasında gezinmeyi denedim ve sadece yüzünün ve lekeli rujlu geniş açık ağzının içindeki boşalmanın olduğu resimleri gördüm.

Neredeyse 20 dakikadır uzakta olduğumu ve bu kadar uzun süre uzakta olmanın şüpheli görüneceğini fark ettim ve oradan çıktım. Partiye yeniden katıldığımda hem Nisha'yı hem de Rahul'u bulamadım.

Sonunda onları karanlık bir köşede, diğerlerine dönük dururken buldum ama Rahul'un sol eli arkasındaydı. Onlara doğru yürüdüğümü fark ettikleri anda elini çekti ve Nisha'nın yüzü hem telaşlı hem de tatminsizdi. Arada orgazmını durdurduğumu anladım.

Bir süre sonra partiden ayrıldık ve Nisha aniden sikimi kot pantolonumun üzerine sürmeye başladığında evimize geri dönmeye başladık. İlk başta şaşırdım ama daha sonra Rahul'un okşamasından dolayı azgınlaştığını ancak orgazma ulaşamadığını fark ettim. Beni ıssız bir yerde durdurdu ve arabanın arka koltuğunda bana oral seks yapmaya başladı.

Birkaç dakika içinde sertleştim ve karım siyah kayışlarını aşağı çekerek aletimin üzerine oturdu. Kıçının güzel bir görüntüsünü vererek yüzü benden uzağa oturdu. Amcığı terden ve meyve sularından ıslandığı için sikim sorunsuz bir şekilde içeri girdi. Beni sertçe sürmeye başladı. O kadar azgındı ki benden herhangi bir baskı görmeden kalçalarını hareket ettirdi. Birkaç dakika içinde sertçe gelip üzerime çöktü. Alkole bulandığını ve bayılmaya hazır olduğunu görebiliyordum.

Nisha'nın yaşadığı tüm aksiyonla göğüsleri ve kıçı biraz büyüdü ve onu bir milf gibi gösterdi. Aynı sıralarda, bir keresinde Rahul banyo yaparken telefonunda şöyle yazan bir mesaj okumuştum: “Bu gece için sabırsızlanıyorum. Bugün 30 kişi katıldığımız için öncekilerden daha çılgın olacak.”

Ne planladıklarını bilmek ilgimi çekti. O gece hasta olduğumu bildirdim ve saat 10 civarında Rahul'un ofisine gittim. 15. katta yüksek sesli müzik var. Kapıyı iterek açtım ve şans eseri açıktı.

Tüm kat, loş ışıklar ve disko topuyla donatılmış bir tür gece kulübü haline getirilmişti. İnsanlar maske takıyordu ama tamamen çıplaktı. Yerde duran maskeyi alıp taktım ve içeri girdim.

Bir sürü erkek vardı ama sadece 5 kadın vardı ve maske takmıyorlardı ve çıplak oldukları belliydi. Nisha'nın, başka bir adama oral seks yaparken ve bir adama daha handjob yaparken iki adam tarafından iki deliğinden sikildiğini gördüm. Adamların hiçbiri prezervatif kullanmıyordu. Nisha'nın hap kullanma alışkanlığı için yıldızlarıma teşekkür ettim.

İnsanlar gerçekten çok yüksekteydi ve ben de bu durumdan faydalandım. Ben de soyundum ve sikimi sertçe sallayarak ortalıkta dolaşmaya başladım. Neredeyse 20 dakika sonra bir kızın sadece bir erkek tarafından sikildiğini gördüm. Hızla kıçını sikmek için harekete geçtim. İçeri girdiğimde zevkle inledi.

Erkekler arada molalar veriyordu ama sanki tüm kızları sikmek bir gelenekmiş gibi her kızı sikmeye devam ediyorlardı. Ancak en seksi kişi olduğu için en fazla kalabalık Nisha'nın etrafındaydı. O zamana kadar 4 kızla sikiştim ve karım da en az 20 erkek tarafından, tüm spermleri onun deliklerinden birinin içinde olacak şekilde sikildi.

Parti devam etti ve gece ilerledikçe bazı adamlar, belki de doğal yeteneklerinden ya da içkiden dolayı devam edemediler. Sadece geri çekilip olayı izlediler. Ancak bir avuç adam doyumsuz görünüyordu ve neredeyse istedikleri gibi sertleşebiliyorlardı.

Sabah saat 4 civarında, eylem sona ermiş gibi görünüyordu. Birçok erkek giyinip ayrılmaya başladı. Nisha orada öylece yattı ve yüzünde memnun bir ifadeyle yaklaşık on dakika dinlendi. Bacakları hala açıktı. Birisinin geri gelip onu tekrar sikmesini mi bekliyor diye merak ettim.

Sonunda ayağa kalktı ve tuvalete doğru yürümeye başladı. Durumun farkına vararak ben de giyindim ve oradan ayrıldım. Eve normal ulaşma zamanım gelene kadar etrafta dolaşmaya devam ettim. Anahtarımla eve girdiğimde Nisha'yı her zaman çıplak uyuduğu gibi çıplak uyurken buldum. Ben de yorgun olduğum için onun yanında uyudum.

Daha sonra, bu tür seks partilerinin zamanlamasını ve giriş ücretini yayınlayan ve birçok kez başka kızlarla bedavaya sikişen web sitesini takip etmeye başladım.