Hikayeabla

Moderator
Ertesi gün annemi becerme kararlılığıyla uyandım. Tek düşünebildiğim onun güzel, çıplak vücuduydu. Dün gece onu nasıl benim yapacağıma şahit oldum. Çaresizce aletimi onun yumuşak, yuvarlak göğüslerinin arasına kaydırmak istedim. Ayrıca onun güzel, düzgün vücutlu vücudunun tüm köşelerini ve kıvrımlarını keşfetmek istedim.

O akşam annem işten eve sevinçle gelip beni yanağımdan öptü ve “Terfi aldım oğlum. Maaşım iki katına çıktı."

"Vay anne, bu çok güzel bir haber. O halde bu gece kutlama yapalım mı?” Diye sordum.

"Bugün değil oğlum. Ben gerçekten yoruldum. Ayrıca teşekkür etmem gereken biri var." dedi.

"Kim, anne?" diye sordum.

"Bu bir sır, canım!" dedi susarak.

Ben olduğumu hemen fark ettim (Omegle'daki Karan olarak). Dün gece ona bu mantrayı verdim ve bunun nasıl işe yaradığına dair gerçekten hiçbir fikrim yoktu. Şimdi onu becermek için gerçekten sağlam bir plan buldum. Kendi oğlunu sikmesi için onu manipüle ederdim.

Yemeğimizi yiyip odalarımıza çıktık. Odasını içeriden kilitledi ve çok geçmeden ondan bir mesaj aldım.

Anne: Merhaba Karan! Harika haberlerim var.

Ben: Ah, Maya! Nedir?

Anne: Bugün terfi aldım. Maaşım iki katından fazla arttı. Mantranız işe yaradı! Çok mutluyum. Çok teşekkür ederim canım.

Ben: Mantranın işe yaramasına çok sevindim Maya. Harikalar yaratacağını biliyordum.

Anne: Senden bir iyilik daha istememin sakıncası var mı? Doğru partneri bulmama yardımcı olacak mantralarınız var mı?

Ben: Elbette, ama ondan önce hangi mantranın sana tam olarak uygun olduğuna karar verebilmem için bazı bilgilerine ihtiyacım var.

(Sadece annem hakkında daha fazla bilgi edinmek istedim.)

Anne: Elbette.

Ben: Bana adınızı, doğum tarihinizi, doğum saatinizi ve doğum yerinizi vermenizi istiyorum.

Anne: Karan, sana adım konusunda yalan söylediğim için üzgünüm. 'Maya' değil. 'Sakşi'. Ve ben 25 Ekim 1978'de akşam 5'te Mumbai'de doğdum.

Ben: Biliyordum. Ama yine de sana 'Maya' demeyi tercih ediyorum. Ayrıca evlilik hayatınız ve çocuklarınızla ilgili detayları da öğrenmek istiyorum.

Anne: 23 yaşımdayken Roshan'la evlendim. Küçük bir aleti vardı ve yatakta emiyor ama bana çok iyi bakıyordu. Ama 7 yıllık evliliğimizin ardından her şey onun ölümüyle sona erdi.

Ben: Ah, çok üzgünüm Sakshi.

Anne: 'Maya' öyle! Bu arada siktir et onu şimdi, amımın susuzluğunu giderebilecek birini istiyorum.

(Bunu yapabilirim anne!)

Ben: Elbette Maya, amın için mükemmel siki bulacağım. Çocuklarınızın doğum tarihlerini de istiyorum.

Anne: Kızım XX-08-97'de, oğlum ise XX-07-2001'de doğdu.

(Kahretsin, gerçekten bir kız kardeşim var mı? Gerçekten daha fazlasını bilmek istiyorum! Ne yapmalıyım? Fikir!)

Ben: Kontrol edeyim. Bekle, kızınla ilgili benden başka bir şey daha saklıyorsun, değil mi?

Anne: Aman Tanrım, beni yine yakaladın. Tamam, erkek arkadaşıma 20 yaşımdayken hamile kaldım. Onu en yakın arkadaşlarımdan birine evlatlık verdim. Hala bizim mahallemizde yaşadığı için minnettarım.

(Kahretsin, mahallemde kendi kız kardeşim var mı? Kim o? Benim mahallemde o yaşta bir sürü kız var.)

Ben: Peki oğlunuzla kızınız arasındaki ilişki nasıl?

Anne: Neyse ki yakınlar. Birbirlerini çocukluklarından beri tanıyorlar ve gerçek kardeş gibi davranıyorlar.

(Durun, Poonam Didi'den mi bahsediyor? Kahretsin! O benim kız kardeşim ve bunca zamandır bilmiyordu. Dürüst olmak gerekirse, her zaman onun güzel göğüsleri ve kalçasıyla oldukça ateşli olduğunu düşündüm ve onu sikmek istedim. Yapamam İnanın kendi kız kardeşimi kaçırdım. Bu beni hem orospu çocuğu hem de kız kardeş sikici yapıyor.)

Ben: Harika! Ortağını kontrol edeyim.

(3 dakika sonra..)

Ben: Vay, Maya. Senin için mükemmel bir eşleşme buldum.

Anne: Vay be, şimdiden mi? Kim o?

Ben: Tam olarak belirleyemiyorum ama onu zaten tanıyorsun. 27 yaşından genç. Adı R veya S ile başlıyor. Yaklaşık 1,80 boyundadır.

(Ona onun oğlu olduğunu incelikli bir şekilde ima etmem gerekiyor, ancak bu çok açık olmamalı.)

Anne: Korkarım açıklamaya uyan birini düşünemiyorum (o tam senin lanet evinde anne.)

Ben: Tahminlerim asla yanılmaz Maya. Belki de kalıpların dışında düşünmeniz gerekir. Bu mantrayı günde 108 kez söyleyin: XXXXXXXXX ve bir hafta içinde ikiniz arasında bir şeyler olacak.

Anne: Vay be, bunun gerçekleşmesi için sabırsızlanıyorum! Bu arada onun siki seninkinden büyük mü?

Ben: Daha büyük diyemem ama kesinlikle amına daha çok yakışıyor.

Anne: O horozun amımı sürmesini sabırsızlıkla bekliyorum!

Ben: Unutma, kalıpların dışında düşünmen gerekiyor.

Anne: Tabii, görüşürüz.

Şimdi anneme o kişinin ben olduğumu ima edecek bir şeyler planlamam gerekiyordu. Ertesi akşam spor yapıyordum ve hâlâ onunla cinsel bir karşılaşmayı nasıl planlayacağımı düşünüyordum. Aniden annemin yatak odasından yüksek bir çığlık duydum.

Daha sonra odasına koştum ve annemin elinde havluyla neredeyse çıplak halde banyodan koşarak çıktığını gördüm. Yuvarlak pembe meme uçlarından birini ve ıslak, sıcak, gök gürültüsü uyluklarını tamamen açığa çıkarıyordu.

Avuçlarımla gözlerimi kapatıyormuş gibi yaptım ve sordum: “Ah ah ah anne! Neden bu şekilde çıplak çıkmak zorundasın?!"

Hala parmaklarımın arasındaki boşluklardan onun cennet gibi bedenine bakıyordum.

Duşun tüm suyu ve köpüğü, seksi pürüzsüz omuzlarından, belinden seksi tüysüz kalçalarına kadar damlıyordu, sütle dolu büyük göğüslü hazinesi havludan yırtmaya çalışırken, tüm o muhteşem güzelliğe bakmak bana anında ereksiyon verdi. Doğanın (ya da Tanrının) bana istediğimi elde etmem için mükemmel bir şans verdiğini hissettim. Bu fırsatı kaçırmamalıyım. Artık bir şeyler yapmam gerekiyordu.

Annem hemen üzerini örttü ve şöyle dedi: “Üzgünüm oğlum. İçeride siyah bir kedi gördüm ve dışarı koştum.”

Sonra onu kışkırtmak için şöyle dedim: "Hahaha anne, neredeyse benim iki katı yaşındasın ve hala küçük kedilerden korkuyorsun." ve yüksek sesle güldüm. Planladığı gibi tetiklendi ve kulağımı büktü ve şöyle dedi: “Seni yaramaz! Kendi annenle mi dalga geçiyorsun? Seni benim doğurduğumu unutma."

Daha sonra "Tamam anne" dedim. Eğer bu kadar cesursan o zaman o kediyi yakalayarak bunu kanıtla.” Annem zaten çok kışkırtılmıştı ve bu meydan okumayı kabul etti. Sonra birlikte banyoya gittik ve annem onu yakalamak için yavaşça kediye doğru yürüdü. Zavallı kedi korktu ve anneme doğru koşmaya başladı.

Koşmaya başlar başlamaz annem bana doğru atıldı ve çığlık atmaya başladı. Beni duvara yaslayıp kıçını sıkıca üzerime bastırdı. Anneme o seksi havluyla bakarken aletim zaten kısmen dikleşmişti. Şimdi kahrolası kıçını sikime bastırıyordu ve bu o kadar sert ki onun kıçıyla aletim arasına giren tüm kumaş parçalanabilir.

Bize yaklaştıkça üzerime tırmandı ve ben onun seksi kalçalarına ve avuçlarımın üzerindeki pürüzsüz, ıslak omuzlarına dokunabiliyordum ve şehvetli kalçaları kaya gibi sert aletime baskı yapıyordu. Kedi odadan dışarı koştu ve toz çöktü. Annem, neredeyse çıplak oğluyla dar bir alanda yarı çıplak olduğunu ve benim kaya gibi sert aletimin onun beline baskı yaptığını fark etti.

Sonra garip bir şekilde şöyle dedi: "Ah, çok üzgünüm. İçeri girmemeliydim. Artık beni indirebilirsin."

Sanki Tanrı yine benim tarafımdaydı, tam onu yerde tutmak üzereyken elektrikler aniden kesildi ve kedinin bize doğru yaklaştığını duyduk.

Annem hemen bana tekrar sıkı sıkı tutundu ve korkuyla bağırmaya başladı: "Aman Tanrım, durmayın, lanet kedi gidene kadar beni böyle tutun." Onu yaklaşık 3-4 dakika böyle tuttuktan sonra korkusu azalmaya başladı ve nefesinin değiştiğini hissedebiliyordum.

Görünüşe göre uzun bir süre sonra benim sert zonklayan aletim onun kıçına dokunduğunda erkeksi bir dokunuş hissediyordu, avuçlarımın beline sert erkeksi tutuşunu hissediyordu, yumuşak, yuvarlak göğüsleri sadece birkaç milimetre kalınlığında havluyla sert göğsüme dokunuyordu. güçlü, kaslı omuzlarıma dolanan pürüzsüz, yumuşak elleri arasında.

Zaman geçtikçe nefesi ağırlaşmaya başladı ve omuzlarımdaki tutuşunu sıkılaştırdı. Elim yavaşça kıçına doğru hareket etmeye başladı ve o da yüzünü benimkine doğru getirmeye başladı ve sert aletimi daha fazla hissetmek için kalçalarını aşağıya doğru hareket ettirdi.

Suyu test etmek için dudaklarımı yumuşak kulaklarına dokundurdum ve fısıldadım: “Kedi gitti. Seni yere indirmeli miyim anne?” Penisimin dokunuşundan keyif alıyordu ve bunun bitmesini istemiyordu. Bir bahane bulmak için biraz zaman harcadı ve sonunda şöyle cevap verdi: “Hayır oğlum. Yer ıslak, kayabilirsin ve yaralanmanı izleyemem. Güç geri gelene kadar beni böyle tut."

Ben de şöyle cevap verdim: "Ah, anne! Beni çok seviyorsun” dedi ve yumuşak, yumuşacık yanaklarından öptü. Nefesi ağırlaştı ve fısıldadı, "Ah Rahul, seni bu dünyadaki her şeyden daha çok seviyorum." ve beni yanağımdan öptü. Nefeslerimiz ağırlaştı ve yanaklarımıza birkaç öpücük verdik.

Sonra dudaklarımı yavaşça onunkilere doğru hareket ettirdim ve parmaklarım yavaşça havlunun içinde hareket etti. Dudaklardan öpmeye başladık ve dilimi yavaş yavaş annemin pembe, etli dudaklarının arasına kaydırmaya başladım. Annem dudaklarını açarak dilimi ağzına davet etti ve tükürüğümüzü annemin ağzına verdik.

Ellerim annemi havada tutmaya çalışırken annem başımı sıkıca onunkine doğru bastırdı ve dilini ağzıma soktu. Dillerimiz birbirine dolanmış, ağızlarımız birbirimizin tatlı tükürükleriyle dolmuştu.

Sonra yavaşça ellerimi havluya soktum ve külotunu ovuşturdum. Külot kumaşından amının tüylerini hissedebiliyordum. Sonra yuvarlak kıç yanaklarını sıktım ve ellerimi iç çamaşırının içine soktum. Parmaklarımı kalçalarının arasındaki ıslak, terle dolu anal vadisine götürdüm ve anüsünü ovuşturdum.

İşaret parmağım hâlâ anüsündeyken, yumuşak inlemeler yapmaya başladığında onu yavaşça yere bıraktım. Annem külotunu çıkardı ve bacaklarını ardına kadar açarak beni amının sorumluluğunu almaya davet etti. Yere uzandım ve yüzümü doğduğum yere yaklaştırdım.

Elektrik gitmiş olmasına rağmen, ay ışığının bir kısmı doğduğum yerin üzerinde parladığından onun kıllı amını kısmen görebiliyordum. Daha sonra parmaklarımla saçlarını yavaşça taramaya başladım. Daha sonra anne, oğlunun annesinin amını daha yakından ve daha net görebilmesi için parmaklarıyla saçlarını ayırdı.

Birkaç on yıl önce oradan çıktığımda pembe, ıslak amının aroması çok nostaljik geldi. Erkeksi nefesim kadınlığının merkezini gıdıklarken annem yumuşak bir inilti çıkardı. Sonra yavaşça onun ıslak, lezzetli amını yalamaya başladım ve annem daha yüksek sesle inlemeye başladı. Amına daha fazla baskı ve zevk katmak için başımı bacaklarının arasına sıkıca bastırdı.

Daha sonra oturdum ve havlusunu çıkardım. Ay ışığı doğrudan onun kocaman, güzel göğüslerine düşsün diye onu yere yatırdım. Süt tanklarını kapatmaya çalıştı ama küçük elleri güzel göğüslerinin meme uçlarının yalnızca küçük bir kısmını kaplayabildi.

Sonra ona şunu söyledim: “Her şeyi unutalım ve bugünün tadını çıkaralım anne. Bu gece ne utanç ne de suçluluk var”. Sözlerimin cazibesine kapılarak ellerini kaldırdı ve bana büyük, yuvarlak göğüslerinin ve terli koltuk altlarının güzel görüntüsünü gösterdi. Daha sonra süt tanklarını sıkmaya başladım ve koltuk altlarını yaladım.

Ben onun terli, kokan koltuk altlarını yalarken annem kollarını omzuma ve kafama doladı. Sonra tıpkı birkaç aylıkken olduğu gibi, bu sefer daha büyük bir susuzlukla ve ona daha fazla zevk vererek göğüslerini emmeye başladım.

Annem zaten tam bir utanmaz, sapık bir tavır içindeydi ve sert penisimi ovmaya başladı. Sonra dedi ki, “Bu gece benden utanmaz olmamı istedin. Sana bir fahişenin utancını tamamen kaybettiğinde ne yaptığını göstereyim.

Annemin sözleriyle aletim bir kez daha kaya gibi sertleşti. Onun bu kadar horoz seven bir sürtük olmasını hiç beklemiyordum. Daha sonra pantolonumu indirdi ve elleriyle sert aletimi hissetti. “Hımm… Bu kadar büyük olmasını hiç beklemiyordum. Babanınki çok küçüktü. Sanırım bunu benden aldın." dedi.

Annemin pürüzsüz ellerinin ve yumuşak dudaklarının dokunuşunu hissettiğinde aletim cennetteydi ve o onu öpmeye başladı. Sonra hafif inlemeler çıkarmaya başladım ve şöyle dedim: “Ohhhh… Anne! Lütfen ağzınıza alın. Lütfen onu em."

İnleme isteklerimi dinleyerek aletimi bir anda ağzına aldı. Penisim artık taş gibi sertti ve kanla doluydu, tüm damarlarım daha önce hiç olmadığı kadar fışkırıyordu. Sonra annem salya akıtan, horoza aç ağzı sert damarlı şaftımın etrafında kayarken derin bir oral seks yapmaya başladı.

Aletimin ucu boğazının içine gömülmüştü.

Sikim hâlâ ağzındayken ondan seksi kıçını yüzüme doğru getirmesini istedim. Bana mükemmel kıçını göstererek döndü. Uzaktan bakınca kıçının bu kadar büyük olduğunu hiç fark etmemiştim. Bütün yüzümü o dolgun yanakların arasına rahatlıkla gömebilir ve tam bir gece uykusu çekebilirdim.

Elektriksiz sıcak bir banyonun içindeyken annemin kıçı tamamen terden sırılsıklamdı. Terinin, smegmanın, anal mukusun ve dışkısının karışık aromasını hissedebiliyordum. Sonra orta parmağımı onun dar göt deliğine soktum ve anüsünün kaygan duvarlarını hissedebiliyordum.

Sonra göt deliğinin etrafındaki derisini yalamaya başladım. Dudaklarımız ve anal derimiz aynı malzemeden yapılmış, ama kahretsin, onun göt deliği dudaklarından çok daha lezzetli ve sıkıydı. Bütün gün yalayabilirim. Sikim artık annemin sulu dudaklarının etrafına sarılı ve üzerinde hareket etmesinin zevkini alamadı.

Annemin deneyimine göre, boğazından aşağı az miktarda ön boşalma hissettiğinde boşalmak üzere olduğumu biliyordu. Ağzından çıkardı ve şöyle dedi: “Ah, şimdiden boşalmaya cesaret etme. Önümüzde utanmaz maceralarla dolu bir gece var.”

Sonra "Tabii ki anne!" dedim. ve tekrar onun göt deliğini yalamaya başladım. Daha sonra ayağa kalktı ve lavabonun üzerinde köpek pozisyonunda durdu ve bacaklarını iki yana açtı. Daha sonra onun amını yalamaya başladım. “Ah, beni yalamaya daha ne kadar devam edeceksin?” dedi. Beni becermek istemiyor musun?” Sonra ayağa kalktım ve "Ah evet anneciğim! Yıllardır amını sikmeyi arzuluyordum.

"O halde fahişe annene sikinin amında ne kadar iyi hissettiğini göster" dedi. Bunu duyunca aletim taş gibi sertleşti ve aletimi bir anda onun amının içine kaydırdı. Annem yüksek sesle inledi ve şöyle dedi: “Ah oğlum, sanki gidip rahmimin içine kadar dokundu. Babanın siki tüm yaşamı boyunca senin sikinin benim amıma tek bir dokunuşla dokunduğu yerlerin yarısını bile keşfetmedi bile."

Kendi annemin amının oğlunun kaya gibi sert sikine mükemmel bir şekilde sarılması cennet gibiydi. Sikimin ucu annemin vajinasından biraz daha derindi ve ona rahmine kadar mükemmel bir zevk veriyordu. Sanki annemin vajinası bu dünyadaki hiçbir sikle yetinmemiş ve kendisine tam oturan bir horoz yapmış gibi hissettim.

Annemin amının içine ve dışına vuruşlar yapmaya başladım ve o da inlemeye başladı, “Ah oğlum!! Bütün o horozu annene ver. Beni fahişen yap. Sürtüğün saçını çek.

Annemin sözleriyle heyecanlandım ve saçını sertçe çekerek ona daha da güçlü vuruşlar yaptım. Annemin ıslak, kaygan vajinal duvarlarına sarılan ve kayan aletim, saniyede 10 kez onun rahmine vuruyordu. Annem ve ben yüksek sesle inliyorduk, kendi utanmaz zevk maceralarımızda kaybolmuştuk. "Anne, amının içine boşalmak üzereyim." diye yüksek sesle inledim. "Hayır, çek şunu. Boşalma. bağırdı.

Sonra aletimi onun kedisinden çıkardım. Annem daha sonra bir şampuan şişesi aldı ve bol miktarda şampuanı kıçına sıktı ve onu göt deliğine sürdü. Daha sonra kıçını yanaklarından ayırıp kıç deliğini parmaklarıyla açtı. Sonra bana doğru döndü, dudaklarını ısırdı ve yumuşak bir inilti vererek beni diğer deliğine davet etti.

Buna inanamadım, güzel, seksi, şehvetli annemin bir gün beni onu tüm deliklerine sikmeye isteyerek davet edeceğini en çılgın rüyalarımda bile hayal edemezdim. Daha sonra yavaşça aletimi annemin sıkı göt deliğine kaydırdım.

Sikim tüm şampuan, dışkı ve mukustan geçerek annemin rektumunun derinliklerine doğru ilerlerken, annem yüksek sesle inledi. Heyecanlandım ve kıçına daha sert vuruşlar yapmaya başladım. Sonra o kadar sert bir tokat attım ki, her tokatladığımda kıçının yanaklarındaki şişliği hissedebiliyordum. Ben aletimi anüsüne sokup kıç yanaklarına tokat attığımda annem zevkten keskin inlemeler çıkarıyordu.

Tam onun göt deliğine boşalmak üzereyken o inledi, “Ah, anüsüme boşalma ve değerli spermlerini boşa harcama. Onu amcığıma geri koy, oğlum.” Hızla onu pislikten çıkardım ve amının içine soktum.

Annemi saçlarından tutup kendime doğru çektim ve boynunu öptüm. Ellerim annemin ön vücudunun her yerinde el yordamıyla geziniyor, onun ince belini, kıvrımlı kalçalarını ve etli kalçalarını okşuyordu, parmaklarım onun derin göbeğini dürtüyor ve yuvarlak, geniş göğüslerini sıkıyordu.

Daha sonra giderek daha sert bir şekilde itmeye başladım ve ikimiz de inliyor, çığlık atıyor ve sokak köpekleri gibi sevişiyorduk. Annem yüksek sesle inledi, “Ah, siktir et beni oğlum. Annenin içine boşal. İçime boşal. Beni doğur. Amımı yumurtla. Hamile kalmam umurumda değil, sadece anneni doğur.''

Spermim hazırdı. Annemin rahminde yumurtlama zamanı geldiğinde ona arkadan sıkıca sarıldım ve rahmine son bir kez daha dokundum. Annem daha sonra bana döndü ve dudaklarıma son bir tutkulu öpücük verdi. İkimiz de yüksek sesle inleyerek birlikte orgazma ulaştık.

Annemin amını, onun tatlı nektarı ile birleşen tüm spermimle doldurdum.

Tam da son orgazmımıza ulaştığımızda güç geri geldi. Bir aynanın önünde duruyorduk, birbirimizi tamamen çıplak bir şekilde kucaklıyor ve öpüyorduk, birbirimizin ter ve tükürüğünden sırılsıklam olmuştuk.

Aynaya bakıp az önce ne yaptığımızı fark eden annem beni geri itti, havlusunun arkasına sardı ve şöyle dedi: "Ah, ne yaptık?! Bu olmamalıydı. Yaşananları unutalım."

Odadan çıkarken onu kendime doğru çektim, sarıldım ve “Son bir öpücük anne” dedim. Bu gece olanları unutacağım.” Daha sonra tutkulu bir öpücük verdik ve uyumak için odalarımıza gittik.