Hikayeabla

Moderator
Sık sık masasının önünden gereksiz yere geçiyordum. Onunla konuşmak için aklıma en aptalca sebepler geliyordu. Ama sonuçta sekreterim olduğu için ona söylediğim şeyleri yapmak zorundaydı. Benim için çalışmaya başlayalı sadece birkaç ay olmuştu ve her gün masasına uğrayıp bluzunun altına bakmaya çalışıyordum. Harika bir vücudu vardı ama oldukça muhafazakar kıyafetler giyiyordu. Sıradan iş kıyafetleri. Saçlarını topuz yapmıştı ama onu gördüğüm birkaç seferde saçlarını aşağı sarkıttığında o kadar muhteşem görünüyordu ki bakmaya dayanamıyordum. İlk görüşmesinden (onu görür görmez işe aldım) ve sıradan sohbetimizden birkaç şey öğrenmiştim. Kocası bir araba kazasında ölmüştü ve iki çocuğunu tek başına büyütmek zorunda kalmıştı. Bu iş ona pek iyi para kazandırmıyordu, bu yüzden zar zor geçinebildiğini biliyordum. Bu yüzden kendimi durumdan faydalanmamaya çalışırken buldum. Neyse, bir gün işe neredeyse bir saat geç geldi. Çok çalışkan bir kadın olduğu ve hiçbir zaman geç kalmadığı için kendisine ne olduğunu sordum.

Hayatım boyunca hiç bu kadar cesur olmamıştım. Kendimi kendi çalışanımın evine davet etmek. Ama bunların çok kötü koşullar olduğunu ve reddedemeyeceğini biliyordum. Yardıma ihtiyacı vardı ve kimden yardım istediğini umursamadığını görebiliyordum. Ev sahibini ikna edebilirsem, bana minnettar kalacaktı.

Yanına oturup omzuna dokundum. Sadece yere baktı. Utandığını ve kirlendiğini anlayabiliyordum. Umurumda değildi. Bu gece onu almaya gidecektim.

"Tişörtünü çıkar." Söyledim. "Ve kot pantolonun."

Soyundu. Hala benimle göz teması kurmayı reddediyordu. Kollarımı ona doladım ve onu kendime doğru bastırdım. Etrafa uzanıp sutyeninin kopçasını çözdüm. Yere düştü. Ellerimi göğüslerinin etrafına sardım ve yavaşça yoğurdum. Durdum ve dizlerimin üzerine çöktüm. Külotunu ısırdım ve ayak bileklerine kadar çektim, amının aromasını havaya saldım. Islanıyordu. Hızlıca tüm kıyafetlerimi çıkardım ve onu yavaşça küçük kanepesine yatırdım. Gözleri kapalıydı. Yukarı çıkıp aletimi çenesine sürttüm. "Em onu." Ağzına aldı ve sıcak tükürüğünü ve dilinin yumuşak emişini hissettim ve hareketsiz durdum. Sadece bir veya iki dakika sonra boşalmaya başladım. Belli ki buna şaşırmıştı. "Emmeye devam et." Ben homurdandım ve o da onu ağzında tuttu. Bitirdiğimde gözlerinde yaşlar olduğunu fark ettim. "Yut onu." Kendisine söyleneni yaptı. Amcığına doğru ilerledim ve onu ters çevirdim. Kıçı harikaydı. Kıç yanaklarını ovalarken aletimi olabildiğince çabuk sertleştirdim. Hala sessizdi. Aletimi onun çatlağı arasına ittim, deliğini araştırdım.

"Lütfen, yapmayın..." diye itiraz etti, ama çok zayıf bir sesle.

Hiçbir şey söylemedim. Sadece içeri girdim. Kıçı o kadar sıkıydı ki zar zor hareket edebiliyordum. Demir bir kelepçe gibiydi. Ama yine de içeri girmeye başladım ve her seferinde biraz çığlık attı. Acısında biraz zevk hissedebiliyordum ve bundan zevk aldığını biliyordum, çok az da olsa. Kıçı içinde çok uzun süre dayanamadım ve içine patladım.

Ama, hala bitirmemiştim. Onu tekrar çevirdim. Bu sefer gerçekten ağlıyordu. Gözleri ve yüzü kızarmıştı. Ama güçlüydü ve bu çilenin çoğunu sessizce atlatmıştı. Onun amından çıkan dumanı içime çektim ve bir kez daha içine girdim. Ellerimi göğüslerine koyup ovuşturdum. Aletimi amına soktum. Ağladı. Amını uzun süre becerdim. Bu durumdan olabildiğince iyi yararlanacaktım. Amının çok sıkı ve sıcaktı. Şimdiye kadar sahip olduğum en iyi şeydi ve o zamandan beri en iyisiydi. Sonunda. Spermimi daha fazla tutamadım. Geri çekildim ve toplarımı karnına bastırdım. Göğüslerine ve karnına büyük miktarda sperm boşalttım. Bunu yaparken kıvrandı ama ağırlığım hareket etmesini engelledi. Yukarı çıktım ve ona aletimi temizlemesini söyledim ve öyle yaptı. Ayağa kalktım ve giyindim ama o kadar bitkindi ki neredeyse hiç hareket etmedi. Yapışkan spermim hala her yerindeydi. Gözlerini açtı. Yüzü gözyaşlarıyla kaplıydı ve gözleri kızarmıştı. Bir çek defteri çıkarıp ona 7000 dolarlık bir çek yazdım. Çeki masasına koydum. Hala kanepede yatarken, miktara göz attı.