Scarlet Skies, Team Skeet'in Family

Hikayeabla

Moderator
Team Skeet'in Family Strokes dizisi, kamera karşısındaki müstehcen konuşması, tatlı vücudu ve bulaşıcı gülümsemesiyle tanınan, minyon, tamamen doğal kızıl saçlı Scarlet Skies'in başrol oynadığı en yeni sahnesini yayınladı ve kesinlikle izlenmesi gereken bir sahne.

Scarlet Skies'ın Team Skeet için 14. sahnesi Family Strokes Dark için ve özel bir bölüm. "Scarlet'in Zorlu Eğitimi" tamamen Scarlet'in üvey ailesinin onu bir kadın olarak eğitmesi, üvey anne Cherry Kiss ve üvey nine Molly Manning ile ilgili. Eğitim yoğun ve Scarlet niyetlerinin cinsel olduğunu anlıyor. Scarlet yoğun parmaklamayla başa çıkmayı ve bir profesyonel gibi becermeyi ve emmeyi öğrenmek için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Scarlet son sınavına hazır ve tam da o sırada üvey kardeş Anthony Pierce oyunlarına katılıyor. Cherry ve Molly, Scarlet'e her şeyi öğretiyor ve Anthony'yi kullanarak da tatmin oluyorlar. Scarlet, penisini alıp bir şampiyon gibi boşalıyor ve bir kadın olarak kutlanıyor.

"Team Skeet için çalışmayı gerçekten seviyorum. Her zaman oyunculuk yeteneklerimi sergilememe ve sahnelerinde tek tek ve grup halinde erkek ve kızlarla sevişmeme izin veren eğlenceli senaryoları oluyor. Herkesin inanılmaz olması nedeniyle bu sahnenin ödül sezonunda tanınacağını düşünüyorum," diyor Scarlet Skies.