Onlyfansta Sadece Dişlerini Fırçaladı 17 Bin Euro Kazandı

Hikayeabla

Moderator
Bambi Love dişlerini fırçalıyor

Birisi Bambi'nin dişlerini fırçalamasını görmek için para ödedi (
Resim:
Bambi Aşkı / SWNS)
Bambi'nin OnlyFans ha

Bambi şunları söyledi: "Gerçekten çılgınca olabilecek kişisel isteklerde bulunuyorum.

"Genel olarak oldukça açık fikirli olduğumu söyleyebilirim, ancak bazen kendimi rahatsız hissettiğim veya istediklerinin mümkün olmadığı gerekçesiyle hayır diyorum!"

Evli Bambi tecritten sıkılmıştı, kimseyi göremiyordu veya hiçbir yere gidemiyordu, bu yüzden yetişkinlere yönelik abonelik sitesinde paylaşım yapmaya başladı.

Bir süre sonra Bambi büyük bir takipçi kitlesi edindi ancak platformu tam zamanlı kullanmak için yönetimdeki işini bırakmakla ilgilenmiyordu.

Ve OnlyFans'ı bir hobi olarak görse de abonelerinden hâlâ çeşitli tuhaf istekler aldığını söylüyor.

Bambi Ekmeğin üzerinde yürümeyi seviyorum

Ekmek hakkında konuşması için de para alıyor (
Resim:
Bambi Aşkı / SWNS)
Bambi şunları söyledi: "Karantina sırasında sıkıldım ve bunun ekstra para kazanmanın iyi bir yolu olacağını düşündüm.

"Benim için bunun bir diğer büyük kısmı da özgüvenimi geliştirmekti.

"Hiçbir zaman kızlar arasında kendine güvenen biri olmadım ama yabancıların bana sürekli iltifat etmesi kendimi sevmeme gerçekten yardımcı oldu.

"Bunu söylediğimde, katıldığımdan beri insanlardan kesinlikle tuhaf talepler aldım.

"Diş macunu fetişi olduğunu düşündüğüm biri, dişlerimi fırçaladığım üç dakikalık bir videoyu kendisine göndermem için bana 60 sterlin ödedi.

Bambi Love dişlerini fırçalıyor