OnlyFans yıldızı, fotoğraf satarak 114.000 Bin Euro Kazandığını Açıkladı

Hikayeabla

Moderator
Bir kadın, yılda 114.000 £ kazanan tam zamanlı bir striptizci olmak için "fare yarışı bana göre değil" diyerek gazeteciliği bıraktı. Sheffield'lı 33 yaşındaki Leanne Carr, Londra'da, Woman & Home, Now Magazine, Good to Know, Women's Health, Noctis ve Retail Week gibi popüler yayınlarda yazılar yazdığı dergi gazeteciliği işini bıraktı. YorkshireLive'ın haberine göre , 'Leanne London' olarak bilinen bu kişi, günlerini iç çamaşırlarıyla poz vererek, TikToks yaparak ve bir web kamerasında çeşitli müşterilerle sohbet ederek geçiriyor . Çevrimiçi yıldız, iki buçuk yılı aşkın bir süredir reklam içeriği aracılığıyla kendisi ve diğer markalar için çalışıyor ve geriye bakmadığını söylüyor.

Leanne şunları söyledi: "Keşişme yarışının bana göre olmadığına karar verdikten sonra, performans becerilerimi ve yazma becerilerimi içerik oluşturma, blog yazma ve canlı yayın alanlarına dahil etme girişiminde bulundum." İçeriği, MissLeanneLondon.com web sitesine ve abonelerin "özel" resim ve videolarına erişmeleri için ayda 5 £ ücret aldığı OnlyFans sayfasına erişimi içeriyor. 1.900'den fazla abonesi olan Leanne, yalnızca aylık aboneliklerden yılda en az 144.000 £ kazandığını söylüyor.

Başarısının sırrı, "tahakküm ve fetiş konusunda çok fazla deneyime sahip olması" ve çevrimiçi ortamda erkeklerin kendisine "ibadet etmesini" sağlamasıdır. OnlyFans sayfasında şöyle yazıyor: "Karınız sizi sıkıyor mu? Kız arkadaşınız sürekli dırdır mı ediyor? Sizi memnun edeceğime eminim. Bu, yaramaz çevrimiçi kız arkadaşınızın 7/24 parmaklarınızın ucunda olması gibi bir şey. Ben kazandım Söylemezsen söyleme." Kazançları en üst düzeye çıkarmak için, OnlyFans kullanıcıları özel mesajlar ve web kamerası sohbetleri yoluyla daha fazla para kazanabiliyor ve burada dakika başına 1 £ ile 4 £ arasında ücret alıyor.

1719120607014.png1719120621583.png