Hikayeabla

Moderator
Merhaba ben Sarah ve on sekiz yaşında bir seks yamyamıyım, şu anda okulda oğlanları gizlice evime davet ediyorum ve seks sırasında onları yemek için öldürüyorum.

Bir süredir bunu yapıyorum ama artık hastalık deneyimlerimi başkalarıyla paylaşarak işleri biraz daha ileri götürmek istiyorum. Okulda bunu açıklamak istediğim altı kadın öğretmen var, çünkü bunun mükemmel bir fikir olduğunu düşünüyorum çünkü onları bana en iyi notları vermek ve diğer sınıf arkadaşları arasında popüler olmak için kullanabilirim.

Sınıfımdaki en seksi kız değilim ama kimsenin fark edilmeden istediğimi yapmasını sağlayacak zihin kontrol yeteneklerim var.

Kısa boylu, ince yapılı, uzun siyah saçlı öğretmenim Bayan Hartland resim öğretiyor.

Sarışın, orta göğüslü, güzel kıvrımlı vücuda ve parlak yeşil gözlere sahip olan Bayan Savage, edebiyat öğretmenidir.

Uzun kızıl saçlı, ince vücutlu ve tüm erkeklerin seksi bulduğu Bayan Doran matematik öğretiyor.

Daha yaşlı ve oldukça uzun boylu, esmer kıvırcık saçlı, ince vücutlu ve küçük göğüslü Bayan Stonehill çeşitli konularda ders veriyor.

Aynı zamanda esmer, kısa kıvrımlı ve tüm öğretmenler arasında en büyük göğüslere sahip olan Bayan Ward'ın kaçırılmayacak mavi gözleri ve güzel yuvarlak bir poposu var. Tarih öğretiyor.

Miss Williams'ın boyun uzunluğu daha kısa, esmer saçları açık kahverengi gözleri orta göğüslü, orta boylu ve en seksi görüneni ve tüm erkekleri eritiyor. Medya dersleri veriyor.

Birçok insanın zihnini aynı anda kontrol edebilmek, gündemimi yapmak üzere olduğum şey için mükemmel hale getirecek. Öğretmenlerin öğrencim olacağı okulda dersten sonra bir sırrı açacağım.

Ama önce kurbanlarımdan biri olacak bir çocuğa ihtiyacım var ve bu, resim dersinde karşımda oturan sevimli küçük Asyalı çocuk Shawn olacak.

Shawn benim bir sonraki kurbanım olarak mükemmel bir et parçası. Resim dersi sırasında Bayan Hartland mağaza dolabından bir şey almaya gitti ve hızla Shawn'ın yanına giderek kulağına fısıldadı: "Seni dersten sonra bir sırra davet ediyorum ve İstediğim zaman tam olarak istediğimi yapacaksın ve bundan kimseye bahsetmeyeceksin tamam.” Evet anlamında başını salladı.

Diğer öğrenciler ne söylediğimi merak ederek bize baktılar. Tekrar sandalyeme oturdum, arkadaşım ona ne söylediğimi sordu ve ben de onun gözlerinin içine baktım ve "bilmene gerek yok" dedim.

Zihnimi kontrol etme yeteneğim o kadar etkiliydi ki, herkesi avucumun altına alabilirdim.

Okulu bitirmeye yakın, istediğim tüm öğretmenlerimin yanına gittim ve onları hipnoz altına aldım. Hepsine gece saat onda gelmelerini söyledim ve Bayan Savage'ın edebiyat odasında derse ev sahipliği yapacağım.

Shawn'ı yanımda tutarak, ikimiz de öğretmen masasının yatay olduğu odadaki masaları ve dikey olarak oturan başka bir masayı T şeklinde, sandalyelerin daire şeklinde çevreleneceği şekilde yeniden düzenledik. Shawn'ı uzun, dar masaya yatırıyorum. Kollarını masanın ayaklarına bağladım ve pürüzsüz sıska vücudunun üzerine bir bez örttüm, başını örtmeden hemen önce iki elimi yüzüne koydum ve sevimli küçük alnını öptüm ve "bu senin için en iyi deneyim olacak" diye fısıldadım. durmadan!"

Başını yavaşça bezle örtüyor. Öğretmenler gelmeden dakikalar önce kıyafetlerimi tangama ve sutyenime kadar çıkardım. Altı öğretmenin de benim öğretilerime istekli ve hazır olduğu odanın kapısını açıyorum. Her birini dudaklarından öperken, "Bize katıldığınız için teşekkürler, hepiniz en iyi muameleye hazırsınız."

"Hepiniz oturun, bu gece hepiniz bu güzel genç et parçasıyla ziyafet çekeceksiniz!" Bütün öğretmenler otururken Shawn'ın cesedini önlerinde ortaya çıkaran örtüyü kaldırdım.

Sutyenimin kopçasını çözüp tangamı çıkarıp kendimi tamamen çıplak hale getiriyorum ve öğretmen masasının önünde diz çöküyorum.

"Gördüğünüz gibi Shawn tamamen bağlı ve hiç hareket edemiyor ve benim yapacağım şey, hepinizin onunla benim istediğim şekilde nasıl seks yapacağınızı göstermek."

Çıplak vücudunun üstüne tırmandım ve zonklayan aletini içime kaydırdım, iki elimle boynunu tuttum ve bacaklarımı açarak ayak parmaklarımı yere değdirdim. Boğulmaya ve öğürmeye başlayıncaya kadar onu dövmeye devam ederken ellerimi boynuna dolayarak şiddetli bir şekilde ata bindim ve sikini dövdüm. Yavaşça rahatlayarak onun üzerine dümdüz uzandım, yüzünü yana çevirdim, dilimi kulağının içinde döndürdüm ve boynunu acımasızca çiğnedim. Kalın çıplak vücudumu daha da aşağı bastırdım, çünkü horozunun tamamen içimde olduğunu hissedebiliyorum, g noktamı ovuşturuyor ve ardından anında boşaldı.

"Peki millet, bu nasıldı?" Nefes nefese kaldığında kendimi ondan kaldırdım.

Öğretmenler hep birlikte alkışlayıp tezahürat yaptı. "Çok lezzetliydi."

"Hanımlar ayağa kalkıp kıyafetlerinizi çıkarmak ister misiniz ve ben Shawn'ın kafası kucağıma yakın olacak şekilde masaya diz çökerken her biriniz sırayla hareket edeceksiniz."

Bütün öğretmenlerin soyunup kıyafetlerini arkalarına atmasını, dudaklarını yalamasını, gözlerin masadaki sevimli et parçasına hevesle bakmasını izledim.

Bayan Savage birinci oldu. Kalın kıvrımlı vücudu sanki Shawn'u derisinin altına yutmuş gibi görünüyordu. Bayan Savage tırnaklarıyla Shawn'ın yüzünü çok agresif bir şekilde tutuyordu, Shawn o kadar acı çekiyordu ki dayanamıyordu ama Shawn ikinci kez boşaldıktan sonra bile vurmaya devam etti. Edebiyat öğretmeni kulağını çiğneyip dişlerini geçirmeye başladığında küçük sevimli yüzünde büyük çizikler belirdi. Shawn acı içinde öğürmeye başlayınca birkaç saniye içinde boşaldı.

Bayan Savage boşalmasını bırakıp doruğa ulaştığında diğer tüm öğretmenler onu alkışladılar.

Sırada seksi Bayan Doran vardı, bacakları o kadar uzundu ki, ayaklarını halıya basmak için daha geniş açmak zorunda kaldı, vuruşları o kadar inanılmaz derecede hızlıydı ve inlemeleri o kadar yüksekti ki, Shawn'ın kollarını tutan ipler gevşemeye başladı.

Medya öğretmeni Miss Williams bunu hemen fark etti ve serbest kalmadan önce tekrar sıktı. Bayan Doran doruğa ulaştı ve bacağından aşağı doğru koşarken hızla boşaldı, kısa süre sonra ayağa kalkarak amını Shawn'ın zonklayan sikinin her tarafına fışkırttı.

Sırada Bayan Ward vardı, leziz ikramının zirvesine çıkıyordu, vuruşu biraz daha yavaştı ve göğüsleri kolayca yukarı aşağı hareket ediyordu, inlemeleri o kadar yüksek değildi ve ara sıra dudaklarını yalıyordu, genç çocuğun boynunu kavrayıp onu boğuyordu aynı zamanda. Bayan Ward'ın vuruşları biraz daha yavaşlamaya başladı ama elini ağzına götürüp alt çenesini zorlayarak gergin hale getirdiğinde hamleleri daha şiddetli hale geldi. Birkaç dakika içinde hem Shawn boşaldı hem de Bayan Ward doruğa ulaşıp fışkırttı.

Sırada Bayan Williams vardı ve Shawn'ın gizlice ondan hoşlandığı söyleniyordu. Medya öğretmeni genç çocuğun sikini ona kaydırdı ve Shawn'ın üzerine düz bir şekilde uzandı ama o ayaklarını yere basmak yerine esnek bacaklarını masanın altına sardı ve ayaklarını birbirine kilitledi kelimenin tam anlamıyla Shawn'ın sıska vücudunu ezdi ve dişlerini onunkine geçirdi. boyun.

Diğer öğretmenler hayretle baktılar ve biri "Vay be bunu hiç düşünmemiştim!" dedi.

Bayan Williams boynunu tıka basa doyururken, Shawn acı içinde ağlarken ve gözlerinde yaşlar oluşmaya başladığında, onun itişi sürekli bir bastırma kuvveti oluşturuyordu. Bayan Williams tam boşalırken tutuşunu gevşetti ve genç çocuğun kulağına fısıldadı: "Bir gün beni becereceğini biliyordun!" dedi diğer öğretmenler gülerken. Boynundaki kanı yaladıktan sonra dudaklarını yalayarak bir sonraki öğretmenin payına düşeni almasına izin verdi.

Sırada Miss Hartland vardı, minik, yumuşak vücudu Shawn'ın üstüne çıkmıştı, Miss Williams'a benzer şekilde neredeyse düz bir şekilde onun üzerine eğilmişti ama başı yukarı kaldırılmıştı, iki başparmağı da ağzına doğru zorlanarak on sekiz yaşındaki genç öğrencinin yüzünü tutuyordu. dudaklarının gerilmesine ve kanamasına neden olur. Saldırıları Bayan Wards'ınkiyle aynı hızdaydı ama o kadar şiddetli değildi. Gözlerini kapalı ve ağzını açık tutarak inlemeleri ağır bir nefes alma sesiydi ve "Ohh kahretsin evet, kahretsin evet, daha fazla, daha fazla, mmm, daha fazla."

Şimdi aynı anda boşalıyorum, meme uçlarım dikleşiyor ve Bayan Hartland'ın saçlarını nazikçe okşuyor, salyalarının gizlice parmağımı ağzına kaydırıp yumuşak, hassas dilini okşamasını izliyorum. Gözleri açıldı ve geriye döndü. Tam ayaklarını yerden kaldırıp bacakları masanın üzerinden ayak parmaklarını ayıracak şekilde doruğa ulaştığında, ben de "Hadi, bitirmeden önce onu bir ısır" diyerek sert bir şekilde başını Shawn'ın yüzüne doğru ittim.

Dilini kulağının içine kaydırdı ve Shawn'ın yükünü ona üflemesini bitirdiğinde sertçe ısırdı.

Bayan Stonehill içeri giren son kişiydi, üstüne çıktı ve vücudunu sıkıca ona bastırdı, zonklayan aleti onun ıslak amının içine kaydı. Bayan Stonehill ilk kez gösterdiğim orijinal pozisyonu kullanarak boynunu sıkı bir şekilde kavradı ve gözlerini şeytani bir gülümsemeyle Shawn'ın yüzüne kilitledi, vuruşları oldukça yavaştan hızlıya ve daha hızlıya doğru ilerledi. Shawn korkunç bir şekilde öğürüyordu ve Bayan Stonehill'in saldırganlığı Bayan Savages'le bile eşleşiyordu; masa bir anlığına geriye kayarken diğer öğretmenler masayı hareketsiz tutmak zorunda kaldılar. Bayan Stonehill başını ona doğru kaldırdı ve yumruğunu ağzına soktu, yüzünden daha fazla gözyaşı akarken boğulmasına neden oldu, inlemeleri bir hırıltı sesi gibi o kadar kötü geliyordu ki, çocuk birkaç dakika içinde öğürüp ağzının içinde kanıyordu. Shawn çok acı çekerken, tırnakları ağzının arkasını keserken, saniyeler içinde doruğa ulaşarak ve kin dolu bir şekilde gülerek boşaldı. Sonunda kendini bıraktı ve harap olmuş vücudundan indi.

Artık genç et bu gecenin yemeği olmaya hazırdı, aceleyle yüzünün üstüne çıktım ve nefes almasını engellemek için aşağı doğru ittim. Masanın üzerindeki bir bıçağı kullanarak gövdesini dilimledim ve kanı odanın her tarafına fışkırarak öğretmenlerin her yerini ıslattı.

"Hadi hanımlar akşam yemeği servis ediliyor!"

Hepsi dişlerini onun içini boşaltılmış gövdesine batıran ve çeşitli organları, kas dokularını ve deriyi çiğneyen aç hayvanlar gibi etrafına toplandılar.

Et çiğnenip kanında yıkanırken çıkan sesin sesini duyuyordu. “Gel Sarah, sen de kendine yardım et!” dedi öğretmenlerden biri vücuduna sıcak kanını sürerken.

Bıçağı tekrar aldım ve herkes ondan payına düşeni aldıktan sonra Shawn'ın kafasını kestim. Kesik kafasından akan kan tüm vücudumu sırılsıklam bir şekilde ıslatırken, cesedini masadan iterken, her öğretmen örtülü vücudumdaki kanı yalayıp içerken ben de dümdüz uzandım. Bir öğretmen göğüs uçlarımı emdi, diğer ikisi ayak parmaklarımı emdi, diğeri amımı yaladı ve diğer ikisi de parmaklarımı yaladı.

Saçlarının ve dillerinin üzerimde kaydığını hissetmek orgazm olmama ve inlememe neden oldu, "hepsini yala beni temizle!" Hepsine fısıldadım.

Ben saçlarını kullanarak kanın her bir zerresini yalayıp kuruyana kadar fazla lekeleri sildiğimde, onlar daha hızlı yalamaya ve emmeye başladılar.

Tüm öğretmenler bana bir tanrıça gibi bakarken masanın üzerinde ayağa kalktım ve artık altısının da benim olduğunu doğruladım ve her birinin ayaklarımı öpmesiyle oturumu sonlandırdım.