Mom , Mature , Anne İle Standart İlişki

Hikayeabla

Moderator
Birçoğunuz bu hikayeye inanamayacaksınız ama bu doğru. Benim adım Sai (27). Bangalore'da tanınmış bir kolejde BE bilgisayar bilimi yapıyorum. Annemin adı Mala (45). Özel bir kolejde tarih bölümü başkanıydı. Babam ben 13 yaşındayken annemi terk etti. Annemin onu aldattığını düşünüyordu. Babam anneme büyük bir nafaka ayırdı, dolayısıyla lüks bir hayat yaşadık.

Annem risk alan bir maceracıydı. Aynı zamanda bir tarih meraklısıydı; neden Hint tarihi alanında doktora yapmış olduğuna şaşmamalı. Dünyanın her yerindeki tarihi yerlere seyahat etmeyi seviyor. Her yaz tatilinde tarihi öneme sahip yerleri ziyaret ederdik. Bu yaz tatilinde Tamil Nadu'da avlanan bir köyü ziyaret etmeyi planladı. Onun planına uygun değildim. Hayaletlerden ve doğaüstü şeylerden her zaman korkmuştum. Güzel bir plaja falan gideceğimizi sanıyordum. Ama annem korku filmlerini çok severdi. Her korku filmini izler ve her korku romanını okurdu. O meraklı bir yaratıktır. Doğaüstü şeylere her zaman ilgi duymuştur. Bu köyle ilgili tez yaptığını söyledi. Antik Tamil Nadu'nun müreffeh kasabalarından biri ama kasabanın nüfusu bir gecede yok oldu. Kimse bunun kesin nedenini bilmiyor. Ne olduğunu öğreneceğini söyledi. İlk başta şaka yaptığını sandım ama yüzündeki ciddi ifade şaka yapmadığını gösterdi.

Kısa süre sonra annem ve ben Tamil Nadu'ya giden bir uçağa bindik. Sadece Hindistan'da değil, yabancı ülkelerde de birçok tarihi yere gittik. Annemi hiç bu kadar heyecanlı görmemiştim, bu yüzden ona bu köyün nesi bu kadar özel diye sordum. Köyün hikâyesini anlatmaya başladı. Efsane şöyle devam ediyor; Satyawati adında bir kız varmış. O kadar karşı konulmazdı ki. Hatta bazıları onu güzellik tanrıçası olarak görüyordu. Kasabadaki her erkek onun gelini olmasını istiyordu. Ancak Satyawati ve üvey kardeşi zaten birbirlerine aşıktı. Gizli bir cinsel ilişkileri vardı. Satyawati kasabanın en zengin adamlarından biriyle evliydi. Birkaç ay sonra Satyawati hamile kaldı. Ama bir şekilde kocası, üvey kardeşiyle yaşadığı ilişkiyi öğrendi. Kardeşini öldürdü, Satyawati'yi çırılçıplak soydu ve onu bütün kasabayı gezdirdi. Köyün tüm gözleri Satyawati'nin çıplak etine ziyafet çekmeye başladı. Kasabadaki bir kuyuda kendini boğdu ve öldü. Olayın ardından köylüleri tek tek öldürmeye başladı. Ruhun hayaletiyle yüzleşemeyen köylüler, bir gecede kasabadan kaçtılar.

Bunu duyduktan sonra bunun sadece eski güzel bir folklor olduğunu düşündüm. Annem o köyden bahsetti. "Hindistan'daki arkeolojik araştırmaların köye herhangi bir ziyaretçiyi yasakladığını" söyledi. Bunu pek umursamadım. Yüksek sesle güldüm ve "Anne, buna güveniyor musun?" dedim. “Bunu öğreneceğiz” dedi. Chennai'ye indik. Coimbatore ilçesinde bulunan bu köye ulaşmak için trene binmek zorunda kaldık. 9 saatlik uzun bir yolculuktu. Bu yolculukta çok yorulduk. Sonunda saat 16.00’da Coimbatore semtindeki bir otele ulaştık. Süslü bir 3 yıldızlı otel değildi. 1970'li yıllarda inşa edilmiş bir oteldi. Biraz ürkütücüydü. Anneme “anne burada kalacağımızdan emin misin?” diye sordum. “Evet Sai” diye yanıtladı. Otel hakkında kendimi iyi hissetmiyordum. Bu otel hayalet filmlerindeki perili köşklere benziyordu. Annemin bu oteli yakınlığından dolayı seçtiğini biliyordum.

Otele girdiğimizde anneme bakıp duran garip bir adam vardı. Annem resepsiyon görevlisiyle konuşurken. Annemi gözleriyle yiyordu. İlk başta ona kızdım ama çok geçmeden annemin çok ateşli olduğunu fark ettim. Siyah bir tişört ve koyu mavi bir kot pantolon giyiyordu. Tişörtünün üzerinden iç kısımlarının hatları görünüyordu. Meme uçları o kadar keskindi ki tişörtünü delecek kadar keskindi. Dar tişörtündeki devasa kavunları dar bir göğüs dekoltesini gösteriyordu. Penisim sertleşmeye başladı. Resepsiyonistle birkaç dakika konuştuktan sonra annem yanıma geldi ve "kanna, görünüşe göre aynı odayı paylaşmak zorundayız" dedi. Sinirlenmiş gibi davrandım ama gizliden gizliye annemle aynı odayı paylaşacağım için heyecanlanıyordum.

Çok geçmeden odamızdaydık. İkimiz de çok yorgunduk. Çantalarımızı yere bırakıp yatağın üstüne çıktım. Oda geniş değildi, 12*12 boyutunda bir odaydı, kraliçe yatak ve köşesinde bir gardırop vardı. Pencere perdeleri kırmızı renkteydi. Odayı oldukça aydınlık yapan loş bir ışık parlıyordu. Annem topuklu ayakkabılarını çıkarıp çantanın içinden havluyu alıp banyoya girdi. Tuvalet sifonu sesini ve ardından duş sesini duydum. Bu arada cep telefonumu çıkardım ve Instagram hesabımda gezinmeye başladım. Banyo kapısı açıldığında dünyanın en güzel kadınının vücuduna sarılı pembe bir havluyla önümde durduğunu gördüm. Havlu devasa kıçını örtmeye yetiyordu. Su damlacıkları cildinin her yerinde. Saçları ıslaktı ve omuzlarına doğru sarkıyordu. Odadaki nem içeriği aniden arttı. Banyodan çıktığında büyük göğüsleri zıplıyordu. Penisim hızla büyümeye başladı. Onu daha önce bu kıyafetle görmüştüm ama bu sefer farklıydı.

"Sai'ye ne bakıyorsun?" O, sorguladı. Söyleyecek sözüm yok. Ağzımı açtım “ma ahh ben ahh hmm”. Cümlemi tamamlamadan “Sai, git banyo yap seni serseri, pis kokuyorsun” dedi. Kafamı salladım ve banyoya girdim. Banyo yapıp dışarı çıktığımda giyinmişti. Açık gri bir şalvar kameez ve siyah bir şal giyiyordu. Elbisenin içinde büyüleyici görünüyordu.

Ona "Bir yere mi gidiyorsun?" diye sordum. Anne” diye yanıtladı “evet Sai, köye gidiyoruz”. "Anne şaka yapıyorsun değil mi?" Yüzündeki ciddiyeti bir kez daha hissettim. Onu yarın sabah oraya gitmeye ikna etmeye çalıştım ama bu girişimimde fena halde başarısız oldum.

Biraz sonra otelden çıkıp köye doğru yürüyoruz. Bir çöle benziyordu, büyüleyici görünüyordu. Dolunay günüydü. Ay ışığı yolumuzu çok iyi aydınlatıyordu. Rüzgâr etrafımızda uğulduyordu. Annem başörtüsü takıyormuş gibi başını şalla kapattı. Üzerimde kareli bir gömlek ve rengi solmuş bir kot pantolon vardı.

Köyün girişine ulaştık. Annem fuarda görmüş küçük bir ***** gibi heyecanlandı. Köye koştu ve terasa ulaşmak için terk edilmiş bir evin içindeki cılız merdivenleri tırmanmaya başladı ve ben de onu biraz korkuyla takip ettim. Evin terasına ulaştık ve tüm köyün kalıntıları görünüyordu. Köy ıssız bir görünüme sahipti ve lanetli bir havası vardı. Yıkıntıların arasında yalnızca tek bir tapınak duruyordu. Manzara çok korkutucuydu. Orada birçok selfie çektik. Ben ve annem köyün içlerine doğru yürümeye başladık. Köye doğru ilerledikçe ağ kapsama alanı yavaş yavaş azaldı. Çok daha korkutucu olmaya başladı. Bir anda önümüze bir kuyu çıktı.

"Bu …. Bu çok iyi olmalı!” Annem bağırdı. Çevremizdeki sıcaklık azalmaya başlıyor. Ortamın serinliğini ikimiz de hissediyorduk. Etrafımızı bir sis sarmaya başladı. Parlak ay kara bulutlarla kaplıdır. Annem cep telefonunun flaş ışığını açtı. İnsani değil, bir varlığı hissetmeye başladık. Vücudum titremeye başladı. Annem "Sai'yi taşısak iyi olur" dedi. Başımı salladım ve koşmaya çalıştık. Ama hareket edemiyoruz. Orada heykel gibi duruyorduk. Ne kadar çabalasak da parmaklarımızı bile kaldıramıyoruz.

Kuyudan büyüleyici bir kadın sesiyle güzel bir şarkı çıktı. İkimiz de şok olduk. Pantolonuma işemek üzereydim. Ama annem korkmuyordu. "Bizden ne istiyorsun?" Annem sesi sorguladı. Ses ağlamaya başladı, birbirimizin yüzünü gördük. Bir anda biri beni boğmaya başladı. Annem çok korkmuştu. Yardım için bağırmaya başladı. Gözlerinden yaşlar akıyordu. Mantralar söyleyerek tanrıya dua etmeye başladı. Ama şu ana kadar hiçbiri ona yardım etmedi. Nefesim kesiliyordu. Annem varlığa beni bırakması için yalvarmaya başladı. Bizi hayatta bırakırsa her şeyi yapacağını söyledi.

Varlık beni boğmayı bıraktı. Kendimi rahatlamış hissettim. Ses şu sözleri söyledi: “Bizi ayırdılar, saf aşkımıza eziyet ettiler, şimdi ben bu kuyuya sonsuza kadar hapsoldum. Beni bu lanetten ancak saf bir aşk kurtarabilir. Saf fiziksel aşk. İkinizin arasında romantik bir titreşim hissettim. Şehvetin tanrısallığı beni bu formdan kurtarabilir”.

Annem “Yanılıyorsun, biz sevgili değiliz, ben onun annesiyim” dedi. Ses yanıtladı: "Birbirinize duyduğunuz arzuyu hissedebiliyorum. Buradan canlı çıkmanın tek yolu bu." Aniden hareket etmekte özgürdük. Annem bana doğru yürümeye başladı ve "bu şeyin söylediği doğru mu kanna?" dedi. Bu soruya “anne, ahh evet” diye cevap vermekten gerçekten utanıyorum. Dışarıya sızmayı başardım. Bitirmeden annem eliyle ağzımı kapattı ve “Ben her zaman yatak odamın kapısını açık tutarak mastürbasyon yaptım, içeri girmeni umarak canım” dedi. Bunu duyunca anında gafım oldu.

Annem elini ağzımdan çekip dudaklarını dudaklarımın üzerine koydu. Dillerimiz iç içe geçti. Ellerimiz birbirimizin vücudunu keşfetmeye başlıyor. Tükürüğümüz karışmaya başladı. Daha sonra annem öpücüğümüzü kesti. Ve "Seni seviyorum kanna" dedi. Bu sefer öne çıkıp annemin dudaklarını ısırmaya başladım. Ellerim onun hassas kıçını kavradı. Parmaklarım şalvarının üzerindeki kıç çatlağını keşfetmeye başlıyor, hem yumuşaklığını hem de sertliğini hissedebiliyordum. Bana sarılışını sıkılaştırdı. İkimizin de bedeni birbiri üzerinde erimeye başladı ve bir olmaya çalıştı.

Dudaklarımız ayrıldı, annemin gözlerinde bir tutku görebiliyordum. Yakıcı bir şehvet. Elleri tokalarıma ulaşıp gevşetti, ben de gömleğimin düğmelerini tek tek çıkarmaya başladım. Artık annemin önünde gömleksizdim. Şimdi soyunmasına yardım etme sırası bende. Şalvarını çıkardım, iri göğüslerini kumaşının baskısından kurtardım. Siyah bir sutyen giyiyordu. Sütyeni olgun göğüslerini yerinde tutmak için çok çabalıyordu. Bir anda sutyenini çıkardım ve onu üstsüz hale getirdim.

Ayı gizleyen kara bulut hareket etmeye başladı ve parlak ay ışığı, meme bezlerinin parlamasına neden oldu. Meme uçları ok kadar keskin olup çikolata rengindedir. Elini tuttu ve kameezini çözmeye başladı, aynı zamanda ben de kot pantolonumu çıkarmaya başladım. Artık ikimiz de sadece iç çamaşırlarımızlaydık. Kahverengi çiçek desenli lacivert bir külot giyiyordu. Hafif mavi renkli bir şort giyiyordum.

Elini iç çamaşırımın üzerine koydu ve aletimin ana hatlarını onun üzerine çizdi. Daha önce hiç böyle sert bir ereksiyon yaşamamıştım. Sikim çelik kadar sert. Göğüslerini öpmeye başladım, meme uçlarını sertçe ısırdım. Yüksek sesle inledi, "ahhhh Sai... em bakalım... mmmm... ahhhhh...". Süt için göğüslerini emen oğluydu, şimdi de sevgili niyetiyle tekrar emmesi onu çıldırtıyordu.

"Hadi canım, daha sert ısır. Bunu hep çok istedim. Beni şimdi kadınların yap… mmmm… uuuhhhhhh. Benim erkeğim olmanı istiyorum." Bu sözler ağzından heyecan verici bir tonda çıktı. Elleriyle başımı göğüslerine bastırmaya başladı. Bir cennetteydim. Anne ve oğul olarak ikimiz de duyularımızı kaybetmiştik, şimdi ilkel içgüdülerimiz devreye girdi.

Aletimi sandıklardan çıkarmak için diz çöktü ve aletim dışarı fırlayıp aşağı yukarı seğirmeye başladı. O kadar azmıştım ki “ahhh… tanrım çok kalın kanna özellikle ucu kabarcıklı görünüyor” diyerek ıslak ucumu öptü Vücudumdan bir akım dalgası geçti. Dili penisimin üzerinde daire çizdi. Bütün vücudum titredi. İlk defa mastürbasyon yapıyormuşum gibi hissettim. Bir eliyle taşaklarıma masaj yaptı “ahhh taşakların çok büyük ve kıllı kanna…. Çok seviyorum” diyerek yavaşça bastırdı. Başka bir eliyle okşayarak şişman aletimi tuttu. Kalınlığımdan dolayı parmaklarının birleşmediğini hissedebiliyordum “ahhh…. mmm… anne…. bu çok harika” diye yüksek sesle inledim. “Abba… o kadar kalın kafalısın ki babana benzemiyorsun” İnlemelerim hayalet köyde her yerde yankılanıyordu. “Aahhh… mmmm sikin göründüğünden çok daha kalın kanna… Sandığının içinde böyle bir sikin saklı olduğunu bilmiyordum… mmmm… uffff…”

Sikimi tamamen ağzının içine aldı ve öğürdü “mmmmffffgggg… ssllluuurpppp…. ggghhmmmm” Sikimin boyutunun arttığını hissedebiliyordum. Boyutum yaklaşık 6,5 inç uzunluğundaydı ancak küçük elleri etrafına sarıldığında en az 5 inç kalınlığında inanılmaz derecede kalındı. Boğazının sıcaklığını hissedebiliyordum. Lanet olsun, Precum'un ağzına aktığı bir cennetteydim. O horoz emmede profesyoneldi. Dili ağzının içindeki aletimi çevreliyordu. Eğildiğimde annemin şişman adamımı bir sürtük gibi emdiğini görüyorum. Annemin sikimi emdiğine inanamıyorum.

Aletimi ağzından çıkardı, hayalet köyün kumlu arazisinde uzanırken onu benim aletime bağlayan küçük bir tükürük teli kırıldı. Bacaklarını iki yana açtı. Tek kelime etmedi. Aşağı indim ve onun kıllı kadınlığının yanına doğru süründüm.

Kıçını kaldırdı ve ben de külotunu kalçalarına kadar çektim. Şimdi poposunu yere koyup bacaklarını kaldırdı, ben de külotunu tamamen bacağından çektim. Şimdi karşımda çıplaktı. Kesilmiş vajinası ay ışığını yansıtıyordu. Çok ıslaktı. Tahmin ettiğimden daha küçük bir açıklığı vardı. Tatlı nektarın kokusunu vajinasından çok uzakta alabiliyorum. Vajinasının yanına gittim ve bir hayvan gibi kokladım. Şimdiye kadar kokladığım hoş, kokulu bir şeydi. Sandal (sandal sabunları kullanıyor), ter, sidik ve vajinal balın mükemmel bir karışımıydı. Dilimi vajina dudaklarının arasına soktum ve yalamaya başladım. Dilimin dudaklarına her dokunuşunda vücudunun titrediğini hissedebiliyorum. “Ahhh... kanna... lütfen beni böyle yala... ooohhhhhhh… ahhhh… kahretsin….. çok zevkli”

Saçımı tuttu ve dilimin yolunu gösterdi. Bir dakika içinde boşaldı. Vajinasının tuzlu tadı muhteşemdi. Birkaç dakika yaladım. Sonra benden sikimi içine koymamı istedi. Misyonerlik görevine gittik. Bacaklarını elinden geldiğince ayırdı ve ben de aletimi onun vajinal kapılarının arasına yerleştirdim. Ellerine tükürdü ve zaten ıslak olan vajinasını kayganlaştırıcı olarak kullandı.

Kabarcık sik kafamı yavaşça geldiğim yere soktum. Amacım mükemmeldi. "Saiuuuuuuu ahhhhhhhhh..... çok kalın... Lütfen dur" diye inledi ve beni geri itmeye çalıştı. Bunca yıldır vajinası kullanılmamıştı, acısını anlayabiliyordum. Bir santim bile geri çekilmedim ve hafif bir itme yaptım, yağlanan vajinası sikimin kolayca içeri kaymasını sağladı. Bütün sikim onun küçük vajinal deliğinin içinde kayboldu, bu sikişten sonra her şeyin bir tünel gibi olacağına inandım. Ama tamamen geri çekildim. Dedi ki, “ohhh.. kanna… senin sikin benim amımda kocamdan çok daha büyük…. Senin kral büyüklüğüne alışık değildi” Eğildim ve dudaklarına ancak en yakın aşıkların verebileceği tutkulu bir öpücük kondurdum. Bu sefer yavaşça öpüştük. Öpücüğünü böldü ve "Sai, kanna ben hazırım" dedi. Bu sefer sikimi daha güçlü bir şekilde amının içine soktum, “ahhhh… kanna…. hımmm….” Amcığı kadife ve ipek karışımıydı. O kadar yumuşak, pürüzsüz ve derindi ki. Ritmik bir hızla sikişmeye başladım. 6 buçuk inçlik aletimin tamamı onun amına girip çıkıyordu. Sanki benim aletim onun kedisi için mükemmel bir şekilde hazırlanmıştı. Alt gövde gücümle itişlerimi giderek daha hızlı artırmaya başladım. İnlemeleri de artmıştı. İkimiz de tutkulu bir seks yaşadık, dış dünyayı unutup başka bir zevk dünyasına girdik, sert ve hızlı bir şekilde sikerken klitorisini ovuyordum. Annem benim aletimi boşaltmıştı, onun suyunu benimkinin üzerinde hissedebiliyordum “ahhh… Kanna… Boşaltıyorum…. mmmm… oohhhhhh.” O şehvetle homurdandı ve ben de öyle. Etrafımızdaki zamanı unuttuk, birbirimizin şehvetini tatmin ediyorduk, sanki annemin amını pompaladığıma inandığım bir saatlik sikişten sonra, "anne, boşalacağım" diye bağırdım.

"Bana ismimle hitap et Sai" diye yanıtladı. Ayrıca annemin vücudundaki kaslarının kasıldığını da hissedebiliyorum. “Mala, sevgilim nereye boşalmamı istiyorsun?” Ona sordum. “İçime boşalmanı istiyorum bebeğim” diye yanıtladı. Bana “anneni hamile bırakmak istemiyor musun?” diye sataşmaya devam etti. Yaramaz konuşmaları hızımı daha da artırmamı sağladı. Son olarak “mala, ben cummmmmmm gidiyorum”. Bunu söylerken içindeki yükü patlattım. Onun amının içine hiç durmadan boşaldığımı hissedebiliyordum, testislerimde bu kadar çok erkek boşalması depolayıp saklamadığımı merak ettim. Amından dışarı akan kalın ve beyaz spermi görebiliyordum. Benden güçlü bir sikişin ardından tünel gibi görünen deliğinden damlayan spermimi aldı ve tadına baktı. "Mmmm... o kadar lezzetli ki kanna, daha çok tatmak isterdim" dedi gözlerini kırpıştırıp dudaklarını ısırarak. “Tabii ki ne istersen hayır diyeceğim” dedim. Annem benden birkaç saniye sonra orgazma ulaştı. Vajinal balı hayaletimsi toprağa damlamaya başladı. Rüzgâr şiddetli bir şekilde esmeye başladı. Sis dağılmaya başladı. İkimiz de rahatladık ve yere yığıldık. Bu dünyayı kötü bir şey terk etmiş gibi görünüyordu. Terle kaplı hayalet bir kasabanın ortasında çıplak yatıyorduk. "Bugüne kadar böyle bir orgazm yaşamamıştım ve sen çok iyisin ve beni tatmin ettin da kanna" dedi. Dünyanın zirvesindeydim ve çok mutluydum. Anneme “Bundan sonra ne yapacağız?” diye sordum. Annem bana yaramaz bir bakış attı ve "hadi bakalım" dedi. Sonrasında anne-oğul arasındaki bu ensest ilişkiye dahil olduğumuz için çalışmaya pek vaktimiz olmadı.