Mom, Annemden Duyduğum İtiraf Gerçekten Çok Mutlu Edici

Hikayeabla

Moderator
"Annenin amı iyi hissettiriyor mu tatlım?"

Bu annemden duyacağımı hiç düşünmediğim bir soruydu. Geçen aya kadar onu beni futbol antrenmanlarına ve maçlara götüren, akşam yemeği hazırlayan ve tamamen destekleyici bir anne olmaktan başka bir şey olarak görmüyordum.

Babam birkaç yıl önce bizi terk etmişti ve o zamandan beri sadece annem ve ben kalmıştık. Sonuç olarak hem anne hem de oğul olarak arkadaş olduk.

Ama bir gece ilişkimiz sonsuza kadar değişti. Evde aksiyon filmi izliyor ve patlamış mısır yiyorduk. Aramızda kaseyle kanepede oturuyorduk.

Film R olarak derecelendirildi ama 16 yaşıma girdiğimden beri annem yetişkinlere yönelik filmler izlememe izin veriyor. Ekrandaki sahne, dairesindeki ana erkek ve kadın karakterlerin bir çekimiydi. Öpüşmeye başladıklarında sahne heyecan verici bir hal aldı. Kanepedeydiler ve kolu aşağı doğru hareket ediyordu ve elinin ne yaptığını göstermeseler de yüzündeki bakıştan onu okşadığı belliydi.

"Bu seni rahatsız etmiyor değil mi? Başka bir şey izleyebiliriz.”

Rahatsız olmaya başlamıştım ama bunun tek sebebi aletimin sertleşmesiydi.

"Ah, hayır anne, iyiyim"

İzlerken biraz kıvrandığını fark ettim ve kendisinin de tahrik edildiğini fark ettim.

Patlamış mısırını sehpanın üzerine koydu ve bana doğru kaydı. Elini uyluğuma koydu ve sürtmeye başladı, aletime yaklaştı ama dokunmadı.

"Bu sahne seni heyecanlandırıyor mu tatlım?"

Rüya gördüğümü düşünerek titriyordum ama tamamen uyanıktım.

"Evet anne."

"Ben de öyle düşünmüştüm. Şortunda güzel, büyük bir şişkinlik var!

Kan beynime hücum ederken parlak kırmızıya döndüm.

"Utanma tatlım, ben de bir o kadar heyecanlıyım. Aslında amım o kadar ıslak ki külotum ona yapışıyor!

"Anne!"

"Ah hadi ama artık çocuk değilsin, utanmadan seks hakkında konuşabiliriz."

Penisimi ovmak için elini yukarı kaldırdı.

“Ah tatlım! O kadar büyük ve zor ki! Sanırım babanınkinden daha büyük! Görebilir miyim?"

Şortumun fermuarını açmaya başladığında sadece başımı salladım. Uzandı ve aletimi çıkardı. Okşamaya başladı ve gözlerimin içine baktı. Yukarı aşağı okşarken gözleri tutkuyla kısılmıştı. Sonra eğildi ve yanağını aletimin üzerine koydu, hâlâ bana tutkulu gözlerle bakıyordu.

"Oh Balım!" Dudaklarını yukarı kaldırdı ve aletimi ağzına aldı! Emdi ve dilini başının etrafını yalamak için kullandı.

"Ahhhhhh anne! Aman Tanrım!"

Ona baktım ve sikimin üzerinde yukarı aşağı hareket ettiğini görebilmek için saçlarını taradım. Beni emerken ıslak höpürtü sesleri çıkarıyordu. Bir süre emdi, sonra ağzını çekti ve taşaklarımı ağzına emdi. Bunları ağzından çıkardığında ağzından salyalar akıp çenesinden sarkan tükürükle bana baktı. Tam bir sürtük gibi görünüyordu!

Sonra bacaklarımı iki yana açıp kıçımı yalayıp dilini kekimin üzerinde gezdirdiğinde beni gerçekten şok etti. Dilini içeri itip geri yaladı ve dilinin yerine parmaklarını yerleştirdi. Beni boğazının derinliklerine çekerken tekrar ıslak sesler çıkararak ve yutkunma sesleri çıkararak aletimi emmeye geri döndü.

Çok fena boşalmak istedim ama ne zaman yaklaşsam, o duygu geçinceye kadar sikimin tabanını sıkıyordu.

Birkaç dakika sonra beni emmeyi bıraktı ve bana "şimdi beni becermeye hazır mısın tatlım?" diye sordu.

“Aman tanrım evet anne!”

Kanepeye sırt üstü yatıp şortunu ve külotunu çıkardı. Bacaklarını iki yana açarak dizlerini göğüslerinin yanına çekti. Amcığı ıslak ve açıktı.

"Annenin yanına gel! O büyük siki amcığıma koy!

Bacaklarının arasına girdim ve o benim aletimi yakaladı ve yarığından aşağı yukarı sildi ve sonra onu amının girişine yerleştirdi.

Kaygan, sıcak eldivenini hissettiğimde inleyerek sonuna kadar ittim!

İnledi, “annenin amcığı tanrısal tatlım gibi mi geliyor? Anneni sikmeyi sever misin? Hadi bebeğim, siktir et ananı! Annenin kendini iyi hissetmesini sağla! Ahhhhhhhhhh tanrım! Annemi sikeyim! Sikin çok sıcak ve sert!

Beni onu becermem için ısrar etmeye devam etti.

"Aman tanrım evet anne! Amın harika hissettiriyor! Seni sikmeyi seviyorum! Asla durmak istemiyorum! Asla başkasını becermek istemiyorum!

“Ah evet tatlım! Ahhhhhhhhhh evet! Beni istediğin zaman, istediğin yerde becerebilirsin! Aman tanrım! Ahhhhhhhhhh lanet olsun! Beni boşalt bebeğim! Beni boşalt! Aman tanrım boşalmam lazım!

"Ah evet anne! Ben de! Amına boşalmam lazım! Oh evet! Ah kahretsin! İşte geliyor. Eşyalarımı senin amına vuruyorum!

Belime hücum eden kandan dolayı başım dönüyordu! Hiçbir zaman annemin içindeyken olduğu kadar sert boşalmamıştım!

"Ahhhhhh evet tatlım! amımı boşalt! Ahhhhhhhhhh tanrım evet! Cuuummmmmmmiiiinnnggg! Lanet olsun! Kahretsin! Ahhhhhhhhhh ahhhhhhhhh lanet olsun!”

Ben aletimi içeri ittiğimde, yüzücülerimi amının derinliklerine bıraktığımda amını yukarıya vuruyordu.

Daha fazla spermim kalmadığında isteksizce dışarı çıktım, açık amından kanepeye doğru akan sperm yığınları.

Uzun süre birbirimize sarıldık, filmi ve patlamış mısırı unuttuk.

Bir sonraki hatırladığım şey, bu süper ateşli kadının sikimi emdiği fantastik bir rüya gördüğümdü. Rüya görmediğimi fark ettiğimde gerçekten keyif aldım. Gözlerimi açtığımda annemin aletimin köküne kadar ağzına gömüldüğünü, dudaklarının tabanının çevresini kapattığını gördüm. Başını kaldırıp bana baktı ve dilini sikimin etrafında döndürerek bana şimdiye kadarki en iyi oral seks yaparken göz kırptı.

"Ah kahretsin anne! Aman Tanrım! Bu iyi hissettiriyor!"

Dudaklarını aletimden çekti ve "neden benim tadımı almıyorsun tatlım?" dedi.

Kanepede döndü, böylece amcığı yüzümün birkaç santim yukarısındaydı ve sonra sikini emmeye devam etti. Kalçalarını tuttum ve dilim onu yarıp açana kadar amını aşağı çektim. Klitorisine odaklanarak yukarı aşağı yaladım. Ben hızla onun klitorisini salladığımda o benim horozumun etrafında inliyordu.

“Ahhhhhh evet bebeğim! Ahhhhhhhhhh tanrım! Zaten boşalacağım! Ah kahretsin evet!”

Parmağımı klitorisini ovmak için kullandım ve inledim, “ah kahretsin evet! Boşalacağım! Ağzına boşalacağım!

Dölüm boğazından aşağı kusarken dudaklarını tam zamanında aletimin üzerine mühürledi. Ben onun yarığından am şurubunu emerken, sert bir şekilde boşaldı ve her yeri titriyordu!

Bitirdiğimizde bana şöyle dedi: “Uyandığımda aletini emmeye karşı koyamadım! Sadece sikini seviyorum ve seni seviyorum!

"Ah evet anne! Ben de seni seviyorum!"