Metroda toplu tecavüz

Hikayeabla

Moderator

Metroda toplu tecavüz​

New York'un aslında neyle ilgili olduğunu ancak geçen hafta öğrendim. Iowa Eyaletinden 22 yaşında bir üniversite mezunuyum ve pazarlama alanında lisans derecesine sahibim. Oldukça muhafazakar, dindar bir ailenin tek çocuğu ve kızı olarak, insanların dünyanın her yerinde aynı olduğuna inanarak yetiştirildim. Başkalarına nezaket ve anlayışla davranırsam başkalarının da bana aynı şekilde davranacağını öğrendim. Erkek çocuk! Hatalı mıydım!
Öncelikle size biraz kendimden bahsedeyim, sonra anlatacağım hikayeye devam edeceğim. Yaklaşık 2 ay önce evden ayrıldım ve büyük elmada... New York'ta bir pazarlama analisti olarak şansımı denemeye hazırdım. O zamana kadar sadece bir tane istikrarlı erkek arkadaşım olmuştu ve birkaç kez yakınlaşmış olsak da, hiçbir zaman tam anlamıyla birlikte olmamıştık. Evet, doğru duydunuz, bakireydim ama düşündüğünüz kadar da muhafazakar değildim. Erkek arkadaşım Ron'a onunla gerçekten seks yapmak istediğimi ama evlenene kadar beklemek istediğimi söylemiştim. Araba sinemasına veya sinemaya gittiğimizde Ron'u, göğüslerimi sıkarken ve emerken onun penisini mastürbasyon yaparak tatmin ederdim. İtiraf etmeliyim ki, elimdeki fışkıran penisin Ron'un parmağı yerine benim amımda gömülmesini hep dilemişimdir.
Görünüşüm açısından, Ron bana Madonna'ya benzediğimi söylerdi, ama her zaman "ama memelerin çok daha büyük!" diye eklerdi. Sanırım 39D'lik göğsüm hariç, vücudum Madonna'nınkiyle aynı sayılırdı. Göğüslerimin boyutunu küçültmek için ameliyat olmayı ciddi olarak düşündüğüm zamanlar oldu, ama erkeklerden aldığım bakışları almak güzel. Omuz hizasında açık sarı saçlarım, mavi gözlerim var ve çoraplı ayaklarımla 1,70 boyundayım.
Kişisel tanımım bu kadar yeter, size büyük şehirdeki hayatımı anlatayım. New York'a geldiğimde büyük pazarlama ajanslarından birinde beni bekleyen bir işim vardı. Konumum giriş seviyesinde olmasına rağmen kurumsal kademelerden yönetim kademelerine yükselme konusunda büyük beklentilerim vardı. Amirimin adı Frank'ti ve onun için sadece iki hafta çalıştıktan sonra bana çıkma teklif etti. Ona gerçekten flört etmekle ilgilenmediğimi ve Iowa'da beni bekleyen birinin olduğunu söyledim. Gerçekten Frank'le çıkmak istiyordum ama Ron'u aldatmaktan dolayı derin bir suçluluk duygusu duyuyordum.
Her hafta Frank bana çıkma teklif ederdi ve ben de her hafta kibarca hayır derdim… ta ki geçen haftaya kadar.
Daha fazla dayanamadım ve sonunda Frank'in akşam yemeği davetini kabul ettim. Doğu yakasında harika bir İtalyan restoranı bildiğini ve oradaki yemeklerden hoşlanacağımı düşündüğünü söyledi. Geçtiğimiz cuma günü işten çıktıktan sonra restorana gitmek için metroya bindik. Şarap, makarna ve sohbetle dolu güzel bir akşam geçirdik ve akşam yemeğimizi 10:30 civarında bitirdik. Eve gitmek için metroya bindiğimizde, vagonun sonunda Latin görünümlü 5 kişilik bir erkek çetesi gördüm. Dar kot pantolonlar giymişler ve boyunlarında kırmızı mendiller vardı ve yerlerimize oturduğumuzda hepsi gözleriyle bizi takip ediyordu. Frank bizimle birlikte vagondaki genç erkeklere hiç dikkat etmedi. Eteğimin hemen altında bacağımı ovuşturmakla meşguldü ve kulağıma beni akşam yemeğinden sonra içki içmek için evine götürmek istediğini fısıldıyordu. Frank'in beni gerçekten tahrik ettiğini itiraf etmeliyim ve sadece başımı koltuğa yasladım ve ellerinin dokunuşunun tadını çıkardım.
Frank kollarımı ovuşturmaya başladı ve ellerini kollarım boyunca yukarı ve aşağı hareket ettirirken göğüslerimin kenarlarını fırçaladı. Frank'in okşamaları giderek daha cesurlaştıkça nefes alışverişimin de ağırlaştığının farkındaydım. Ellerini göğüslerimin üzerine koymaya başlıyordu ve yavaşça bluzumun içinden sıkıyordu. Başımı kaldırdığımda Latin erkeklerin bizi izlediğini ve birkaç tanesinin kot pantolonlarının ağlarını ovuşturduklarını fark ettim.
Ayağa kalktım ve Frank'e izlendiğimizi ve sevgisini kesmemizi söyledim. Rahatlamamı ve vagonun sonundaki adamlar için endişelenmememi söyledi. Yakında istasyonumuza ulaşacağımızı ve sonra onun evine devam edebileceğimizi söyledi. Aniden, vagondaki tüm ışıklar söndü ve trenin yavaşlamaya başladığını hissettim. Frank endişelenmemem gerektiğini, bunun muhtemelen geçici bir elektrik kesintisi olduğunu ve yakında biteceğini söyledi.
Karanlıkta otururken arabamızın koridorlarında bazı itişmeler ve birkaç adım öteden gelen alçak sesle fısıldaşmalar duydum. Gözlerim karanlığa biraz alışmaya başlamıştı ve koridorda duran birkaç genç erkeğin silüetini seçebiliyordum. Frank söze girdi ve "Ne istiyorsun?" dedi. Ve koruyucu bir tavırla kolunu omzuma doladı. Adamların güldüğünü duydum ve sonra Frank'i koltuğumuzdan çekip koridora çıkardılar. Frank'in dövülme seslerini ve çıkardığı korkunç inlemeleri dinlerken dehşete kapıldım. Sonra tekrar sessizlik oldu ve adamların siluetlerinin etrafımda toplandığını gördüm. Çığlık atmaya başladım ama adamlardan biri mendilini ağzıma tıkadı ve beni onunla susturdu. Adamlardan biri, "Hey, biri şu orospunun arkasına geçsin ve kollarını tutsun," dedi. Başka bir ses, "Sen yap dostum, önce ben onu becereceğim!" dedi. Adamlar önce kimin gideceği konusunda birbirleriyle tartışmaya başladılar ve ben kaçabileceğimi düşündüm ama beni koltuğa geri ittiler. Sonra arkamda biri durdu ve bileklerimi yakaladı ve kollarımı tamamen uzatacak şekilde yukarı kaldırdı. Önümde duran esmer görünümlü Latin adam bacaklarımın arasına girdi ve "Bebeğim, şu memelere bir bakalım" dedi. Sonra cebinden büyük bir çakı bıçağı çıkardı ve bluzumu aşağıdan yukarıya doğru keserek açtı.
Başımı sallıyor ve çığlık atmaya çalışıyordum ama o terli mendil beni sustururken işe yaramıyordu. Birinin, "Meme uçlarının sütyenine battığını görebiliyorum!" dediğini duydum. Bir diğeri, "Hey, o sütyeni kes adamım. Senin sorunun ne?" dedi. Sonra soğuk bıçağın tenimle giydiğim askılı sütyenimin arasına girdiğini hissettim ve bıçakçının elinin hızlı bir hareketiyle kumaş ayrıldı. Sütyenim ortasından açıldı ve kısıtlanmış göğüslerim serbest kaldı. Bıçağı tutan adam nefesini tuttu ve "Aman Tanrım! Kahretsin adamım! Hiç böyle memeler gördün mü?" dedi. Sonra serbest elini sol göğsüme koydu ve sıkmaya ve parmaklarını meme ucunda gezdirmeye başladı. Sonra piç bıçağını boğazıma dayadı ve "Bu gece senin amında küçük bir parti olacak ve yaşamak istiyorsan çok nazik olacaksın ve hepimizi davet edeceksin." dedi. Daha da korktum ve sadece başımı yukarı aşağı hareketlerle salladım.
Gözlerimi kapattım ve olacakları bekledim. Eteğimin belimden yırtıldığını hissettim ve sıcak, terli eller uyluklarımın iç kısmını ovuyordu. Sonra külotum yırtıldı ve biri parmaklarını vajinamdaki kılların arasından geçirmeye başladı. Boynuma bastırılmış bıçak çıkarıldı ve adamlardan birinin İspanyolca bir şeyler söylediğini duydum ve sonra bütün adamlar gülmeye başladı. Hala gözlerimi açamıyordum ama bacaklarımın arasında duran adamın uzaklaştığını ve kollarımı tutan adamın onları bıraktığını hissettim. Bir an için bittiğini ve genç adamların sadece eğlendiğini düşündüm. Yavaşça ayağa kalktım ve gözlerimi açtığımda önümdeki koltukta diz çökmüş bir adam gördüm, diğerleri koridorda duruyor ve kotlarını çıkarıyorlardı. O zaman henüz bitmediğini, daha yeni başladığını anladım!
Önümdeki adam bana bağırmamamı ve ağzımdaki tıkacı çıkaracağını söyledi. Yavaşça başımı salladım ve paçavra ağzımdan çekildi. Adamlara beni bırakmaları için yalvarmaya başladım ve biri şöyle dedi: “Ah. Endişelenme bebeğim. Gitmene izin vereceğiz ama önce bir şeyi bitirmemiz lazım!”
Önümde diz çöken adam bana yaklaşmamı ve işbirliği yapmazsam başıma neler geleceğini hatırlamamı söyledi. Gergin bir şekilde ona doğru yaklaştım ve tekrar gözlerimi kapattım. Ellerinin göğüslerimi sanki tartıyormuş gibi kaldırdığını hissettim. "Hanımefendi, sahip olduğunuz göğüslere inanamıyorum!" dedi. Sonra beni daha da yakınına çekti ve dilinin meme ucumun alt tarafında döndüğünü hissettim. Sonra biri arkama geçti ve beni önümdeki koltuk arkasına doğru itti. Gözlerimi daha da sıkı kapattım, bunun korkunç bir kabus olmasını umarak. Ellerim koltuk arkalığını kavramıştı ve kontrol edilemez bir şekilde titremeye başladım. Arkamdaki adam ayaklarımı kendi ayaklarıyla ayırdı ve sırtımı iterek koltuğa doğru eğilmemi sağladı. Birinin "Dostum, şu kocaman göğüslerin nasıl sallandığına bak!" dediğini duydum. Önümdeki adamın ağır nefes aldığını ve kot pantolonunun fermuarının aşağı çekildiğini duyabiliyordum. Sonra "Tamam bebeğim, şimdi arkadan biraz egzersiz yaparken sana emmen için güzel bir şey vereceğim!" dedi. Nazik ol ve ısırma yoksa ne olacağını biliyorsun." Göğüslerimi okşarken penisinin dudaklarıma bastırdığını hissettim. "Şimdi nazik bir orospu ol ve o güzel dudaklarını aç." dedi. Titreyen dudaklarımı açtım ve büyük penis dilimin üzerinde hareket etmeye başladı. Ağzımın içine doğru daha da kayarken üzerindeki ön boşalmayı tadabiliyordum.
Arkamdaki adam aletini vajinamın alt tarafına sürtüyordu ve diğerlerine, "Bu vajina gibi hiçbir şey hissetmedin! Cehennem gibi sıcak, dostum!" diye yorum yapıyordu. Sonra diğerlerinden birine yanında taşıdığı saç yağını vermesini söylediğini duydum. Elinin yağı vajinamın dudaklarına sürttüğünü hissettim ve bana, "Bu yağ senin o vajina kıllarının çok güzel görünmesini sağlayacak ve bunu içine sokmama yardımcı olacak!" dedi. Sonra vajinamın dudaklarını ayırdı ve aletini içeri doğru rahatlattı. "Ah, bebeğim çok sıkısın! Ama içine bir kez boşaldığımda daha fazla kayganlaştırmaya ihtiyacın olmayacak!" dedi. Sonra güldü, homurdandı ve şişmiş aletinin daha fazlasını içime sokmaya başladı. Çığlık atmaya çalıştım ama boğazıma bastıran alet daha da aşağılara doğru ilerliyordu. Vajinamdaki alet şimdi içeri ve dışarı pompalıyordu ve ben korku, öfke ve aşağılanmayla çıldırıyordum. Orgazm olacakmışım gibi hissetmeye başladım ve bu duyguların gelmesine izin verdiğim için kendime kızdım ama onları durduramadım.
Aniden gerilmiş ağzımdaki horoz boğazımdan aşağıya sıcak sıvı akıntıları fışkırtmaya başladı ve göğüslerimi tutan eller mengene gibi kenetlendi. Adamın ağzıma girip bağırdığını duydum ve sonra aletini çıkarıp yüzüme sildi. Bir anlığına gözlerimi açtım ve başka bir adamın koltuğa geçip sert aletini dudaklarıma doğru tuttuğunu gördüm. Beni arkadan siken adam homurdanıyor ve şöyle diyordu: "Kahretsin!, bebeğim, senin dar deliğini biraz sıcak, Porto Rikolu spermiyle dolduracağım!" Sıcak sperm fışkırmaları içimin derinliklerine hücum ederken, büyük aletin bakire amımı seğirdiğini hissedebiliyordum. Önümdeki adam sikini geniş açık ağzıma kaydırdığında kendi orgazmımla çığlık atıyordum. Amımdaki horoz dışarı çıktı ve başka bir adam arkama taşındı. Cum bacağımdan aşağı ve ağzımın kenarlarından dışarı akıyordu. Bir sonraki horoz damlayan amımın içine girmeye başladığında bilinçsizce ağzımdaki siki emiyordum. Biraz acı hissetmeye başladım ve amımın içine sızan şaftın az önce beni sikmeyi bitiren şafttan çok daha büyük olduğunu fark ettim. Dev üyenin sahibi inliyordu ve şöyle dedi: "Bu orospu o kadar sıkı ki sikimi sonuna kadar sokabileceğimi sanmıyorum!". Emdiğim çük dışarı çıkıp yüzümü ve göğüslerimi sıcak meni ile ıslattığında bayılmak üzereydim.
Amımın içine sıkışan canavar yavaşça biraz dışarı çıkarken ve sonra yeniden içeri girip birkaç santim daha içime girdiğinde inliyordum. Adam her güçlü vuruşta kocaman aletini daha da içime vuruyordu. Yüksek sesle homurdandı ve sonra şöyle dedi: “İşte her şey geliyor bebeğim. Hazırlanmak!" Sonra devasa aletinin neredeyse tamamını çıkardı ve hızlı bir hamleyle aletini sıcak amımın derinliklerine gömdü. Çığlık attım ve içimdeki adam bir dakika gibi gelen bir süre boyunca dondu. Penisinin içimde şiştiğini hissedebiliyordum ve o içeri girip çıkmaya başladığında uzun sıcak sperm jetleri rahmime sıçramaya başladı. Bayıldım ve son adamın bana ne yaptığını bilmiyordum ya da umursamıyordum. Sadece hastanede bir hemşirenin bana onu duyup duymadığımı sormasıyla uyandığımda hatırlıyorum.
Şimdi Iowa'ya geri dönüyorum ve bir daha asla New York'a döneceğimi sanmıyorum. Ama, size şunu söyleyebilirim ki, artık eski erkek arkadaşımla seks yapmaktan kesinlikle korkmuyorum!