Merhaba Ben Cherry

Meteorfall

Administrator
Yönetici
"Merhaba, ben Cherry Kiss ve bu geceki randevum sen olmalısın. Adını hatırlamıyorum ama umursamıyorum. Bu gece sevişmem için yeterince iyi görünüyorsun ve ihtiyacım olan tek şey bu."

Bana bakıyorsun, gözlerin kocaman açılıyor ve çenen biraz düşüyor. Gülümseyip sana doğru yürüyorum ve kollarımı boynuna dolduruyorum.

"Beğendin mi? Umarım beğenirsin çünkü bu gece sana daha fazlasını yapmayı planlıyorum." Kulağına fısıldıyorum.

Pantolonunun içinde sertleşen penisini hissediyorum. Derin bir nefes alıyorsun ve kendini toparlıyorsun.

"Ben Cherry. Peki ya sen?"

Kekeliyorsun, "B-ben Tony."

"Peki, Tony, sana bir sürprizim var. Beni takip et."

Seni elinden tutup merdivenlerden yukarı yatak odama götürüyorum. Arkamı dönüp vücudumu seninkine bastırıyorum. Eğilip seni derinden öpüyorum, dillerimiz birbirine dolanıyor. Ellerim vücudunu keşfediyor ve sert penisinin karnıma bastırdığını hissedebiliyorum.

Öpücüğü yarıda kesiyorum ve gözlerinin içine bakıyorum.

"Bu gece zevkten çığlık atmamı istiyorum, Tony. Bunu benim için yapabilir misin?"

Başını sallıyorsun, konuşamıyorsun. Gülümseyip elbisemi çıkarıyorum, dantel iç çamaşırlarım ortaya çıkıyor. Arkamı dönüp eğiliyorum, sana kıçımı gösteriyorum. Nefes nefese kaldığını duyuyorum ve manzaranın tadını çıkardığını biliyorum. Ayağa kalkıp dönüyorum

, yavaşça sutyenimin kopçasını açıyorum. Yere düşmesine izin veriyorum ve göğüslerim artık ortaya çıkıyor. Sana doğru yürüyorum ve gömleğini çıkarmaya başlıyorum. Omuzlarından itiyorum ve yere düşüyor. Ellerimi göğsünde gezdiriyorum, kaslarını hissediyorum. Eğilip

seni tekrar öpüyorum, bu sefer daha tutkulu bir şekilde. Ellerinin vücudumu keşfettiğini hissedebiliyorum ve zevkten inliyorum. Öpücüğü yarıda kesiyorum ve pantolonunu çıkarmaya başlıyorum. Onları aşağı çekiyorum ve sert pipin serbest kalıyor.

Dizlerimin üzerine çöküyorum ve pipini ağzıma alıyorum. Dilim ucunun etrafında dönerken inlediğini duyuyorum. Seni daha derine ağzımın içine alıyorum ve dilimin üzerinde zonkladığını hissedebiliyorum. Daha sert emmeye başlıyorum ve başımın arkasını kavradığını hissediyorum.

"Cherry, boşalacağım."

Emmeyi bırakmıyorum ve ağzımda patladığını hissediyorum. Her damlasını yutuyorum ve ayağa kalkıyorum. Gözlerinin içine bakıyorum ve içlerindeki arzuyu görebiliyorum.

"Bu sadece başlangıçtı, Tony. Bu gece senin için çok daha fazla planım var."

Elini tutup seni yatağa götürüyorum. Seni aşağı itiyorum ve üstüne çıkıyorum. Kalçalarımı seninkine sürtüyorum, sikinin tekrar sertleştiğini hissediyorum. Eğilip seni öpüyorum ve ellerini kıçımda hissedebiliyorum.

"Sik beni, Tony. Seni içimde hissetmek istiyorum."

Daha fazla cesaretlendirmeye ihtiyacın yok. Beni ters çeviriyorsun ve tek bir hızlı hareketle içime giriyorsun. Daha sert ve daha derine doğru itmeye başladığında zevkten inliyorum. Kendimi orgazma yaklaşırken hissedebiliyorum ve durmaman için yalvarıyorum.

"Durma, Tony. Çok yakınım."

Durmuyorsun ve ben zevkten patlıyorum. İçimde zonkladığını hissedebiliyorum ve senin de yakın olduğunu biliyorum. Boşalırken yüksek sesle inliyorsun, beni dolduruyorsun.

Orada soluk soluğa ve terleyerek uzanıyoruz. Gözlerinin içine bakıyorum ve onlardaki memnuniyeti görebiliyorum.

"Bu harikaydı, Tony. Bu gece benim randevum olduğun için mutluyum."

Gülümseyip bana doğru eğilip beni öpüyorsun.

"Ben de senin randevun olduğum için mutluyum, Cherry. Hayatımın en güzel gecesiydi."