Kocamı Üvey Kardeşi İle Aldatırken Yakalandım

Meteorfall

Administrator
Yönetici
Göz alıcı, sarışın, kıvrımlı, göğüsleri büyük, çarpıcı oyuncu, içerik yaratıcısı ve ödüllü yetişkin yıldızı Dan Dangler, büyüyen kariyer zaferleri listesine artık yayınlanmış modeli de ekleyebilir. Kink Queens Magazine'in 56. Sayısı/İlkbahar 2024'te çok sayfalı bir özelliği var.

Dan Dangler'ın süper hayranıysanız, Kink Queens Dergisi'nin 56. sayısının bir kopyasını edinmeniz şart. Dan, "Sektörde Hızla Yükselen Göz Alıcı Sarışın Güzellik" sloganıyla birlikte kapakta yer alıyor ve İçindekiler Tablosunda belirgin bir şekilde yer alıyor. Dan'in Legacy Shots Photography tarafından çekilen seksi fotoğraflarının, kariyerinin ve hayatının bazı önemli noktalarının ve sosyal medyasına ve premium sosyal medyasına nasıl bağlantı vereceğinizin yer aldığı 14 sayfalık yayılımını görmek için 28. Sayfaya dönün. Ve yayının son sayfası olan 50. Sayfada Dan'in son bir fotoğrafı daha var.

"Yayınlanmış bir model olmaktan çok heyecanlıyım ve bunun birçok derginin ilki olmasını umuyorum. Kink Queens'in basılı bir kopyasını satın alırsanız, bulunduğum herhangi bir ticaret fuarına getirin, ben de ücretsiz imzalarım," diyor Dan Dangler.