Kocamı Kardeşi İle Aldattım

Hikayeabla

Moderator
Merhaba, ben Izaji, 5 çocuk annesi, 35 yaşındayım, eşimin adı Faizan, 39 yaşında. Bu, uzun yıllardır Almanya'da yaşadığımızdan beri ilk kez yaşadığımız gece olayıydı.

Geçen cumartesi eşimle birlikte parktan geçiyorduk, saat gece 23.00'tü. Ben düzgün bir ferace ve tesettürlüydüm, o ise tişört-kot pantolon giyiyordu. Yürüyüş sırasında 6 kişilik oğlan/adam bizi yakaladı ve bıçak göstererek çantalarımızı istedi. O kadar korktum ki, bu olay daha önce Almanya'da başıma gelmemişti.

Önce eşim razı olmadı, sonra arkadan bir çocuk beni yakalayıp boynuma bıçak dayadı. Ağladım ve kontrolden çıktım. Kocam daha sonra onlara para vermeyi kabul etti. Aldığımızı verdikten sonra çocuk yine beni bırakmadı, Müslüman olduğum için örtümle dalga geçiyordu. Daha sonra diğer çocuk feracemin düğmesini çıkarıp yırtıyor. Belki bana tecavüz etmek üzereydiler. Sonra kocam çocuğa "Hey, o kahrolası orospuyu sikmek ister misin?" dedi. Şok oldum ve gözlerinin içine bakıp ne dediğini düşünüyordum, ama o bana gözleriyle ona güvenmemi ve söylediği yola devam etmemi söyledi. Sonra tekrar benimle gülmek için kocamla dalga geçmeye başlıyorlar. Bu sırada 5 adam etrafımdayken beni sikmeye hazırdılar (sanırım) kocam şöyle dedi: "Onun AIDS'i var, belki sen daha çok eğlenebilirsin."

Herkes şok oldu ve ileri geri hareket etti, sonra kocam gözlerini kırpıştırdı, harekete geçme zamanının geldiğini tahmin ettim, bu yüzden birinin topuna tekme attım, sonra bıçağı boynuma dayayan o çocuğa yumruk attım. Sonra kocam oğlunun sırtını itti ve kavga böyle başladı, kocama karşı 6 serseri. Kavga sırasında, ellerindeki tüm bıçakları taşıyorum ve birkaç tanesi kocama yardım ediyor ama o 6 çocuğa karşı çok ağırdı. Sonra ip isteyince ip getirdim ve bacaklarını hep birlikte bağladık. Sonra bana kemerini verdi ve başörtüme hakaret ettikleri için kemerle onlara vurmamı emretti, ben de pantolonlarını çıkarmaları için üzerlerine derin kayış izleri verdim ve onların da taşaklarına tekme attım ve bıçağı koyan o çocuğa üç kez tekme attım. boynumda.

Kavga bittikten sonra kocama onların önünde seks yapmamızı önerdim, çünkü onlar benimle fiziksel olmak istiyorlardı, onları baştan çıkaralım. Kocam ısındı ve aç bir köpeğe dönüştü. Sonra öpüştük, ben onun aletini emdim, sonra o göğüslerimi emdi, sonra fiziksel olarak misyoner pozisyonuna geçtik. Kısa bir seanstı. Önlerinde azgın sesler çıkarıyorum ve gafletiyorlar. Seansımızı bitirdikten sonra giyindik ve kocam çaldıkları parayı topladı.

Daha bitmedi. Paramızı aldıktan sonra ben de ilerledim ve ellerindeki paranın geri kalanını topladım, kocam buna razı olmadı ama sadece “Bana güvenin!” dedim. Sonra kocam izin verdi ve biz de oradan ayrıldık ve o çocukları bu utanmaz durumda bıraktık. Daha sonra çocuklardan aldığım fazla parayı evsizlere bağışladım. Bunu gördükten sonra kocam gülümsedi, alnımdan öptü ve bunu bildiğini söyledi. Sonra öpüştük ve eve vardığımızda çocuklarımızı uyuttuk, yatak odamızda bir saat boyunca yuvarlak seks yaptık.