Kız Kardeşlerimi Yataklarında Her Sabah Yalayarak Uyandırıyorum

Hikayeabla

Moderator
Donna ve Karen, her birinin ergenlik çağında bir oğlu olan ikiz kardeşlerdi.

Oğlanlar da neredeyse aynı görünüyorlardı; hem uzun hem de atletik. Ve her iki anne de birkaç ay arayla boşandıktan sonra bekar kaldı.

İkisi de çıkmaktan bahsediyordu ama henüz buna hazır değillerdi.

Donna, Karen'ı ziyaret ediyordu ve ona şöyle dedi: "Bir itirafta bulunmam gerekiyor. Nick'i arzuluyorum. Uzun boylu, yakışıklı bir genç adama dönüştü ve ben o kadar azgınım ki onu havuzda izlerken heyecanlanıyorum.”

"Bunu bana söylediğine sevindim. Ricky hakkında ben de aynı şeyleri düşünüyordum. Durmaya çalışıyorum ama aynı zamanda engel olamıyorum. Ne yapabiliriz?"

“Eh, ikimiz de aynı arzuya sahibiz ve sonsuza kadar direnebileceğimizi düşünmüyoruz o halde neden oğullarımızı becereceğimizi kabul etmiyoruz?”

“Aman Tanrım, Donna, bunu gerçekten yapabilir miyiz? Peki bizi becermek isterler mi?”

"Onlar genç, tabii ki isterler."

"Aman Tanrım! Amım bunu düşündükçe kremalanıyor! Hepsini birlikte mi yapacağız?”

"Ah kahretsin Karen! Tıpkı lisedeyken çifte randevumuz olduğu zamanlardaki gibi! Onlar bunu bilmedikleri halde erkek arkadaşlarını takas etmek eğlenceli değil miydi?”

“Evet ama şunu söylemeliyim ki burası çok daha ateşli! Lanet olsun, hemen çıkmam lazım!”

Donna'yı yakaladı ve öptü. Gençliklerinden beri birbirlerini memnun ediyorlardı. İkiz oldukları için birbirlerinin ne istediğini tam olarak biliyorlardı.

Bir şey söylemelerine gerek kalmadan ayağa kalktılar ve yatak odasına doğru yürüdüler. Birbirlerinin kıyafetlerini çıkarırken hiçbir söze gerek yoktu. Yatağa uzandılar ve vücutları mükemmel bir şekilde birbirine karıştı. Tutkuyla öpüştüler, her biri oğullarının siklerinin amcıklarının içinde olmasının nasıl bir his olacağını düşünüyordu.

Donna, Karen'in amını yalamaya başlayıncaya kadar devam etmeden önce meme uçlarını emerek Karen'in vücudunu aşağı kaydırdı.

“Aman tanrım Donna! Bana amını ver! Seni tatmak istiyorum!"

Donna, Karen'ın amını yalayabilmesi için vücudunu döndürdü.

İkizler, tükürükleri ve am kremasının karışımı amcıklarına akarken inliyor ve ıslak sesler çıkarıyorlardı.

Birlikte orgazm olmaları uzun sürmedi. Çoğu şey gibi ikizler bunu hep aynı anda yapardı.

Caddenin aşağısında okul otobüsünün durduğunu duyduklarında işlerini tam zamanında bitirdiler.

Ricky'nin Nick'le birlikte olduğunu biliyorlardı çünkü çocuklar okuldan sonra Ricky'nin evinde basket atmayı planlamışlardı.

"Çok nahoş bir fikrim var." Donna kız kardeşine, "Çıplak kalalım ve içeri girdiklerinde bacaklarımızı açarak kanepede oturalım!" dedi.

"Aman Allahım Evet! Bu iğrenç! Bayıldım!"

Birkaç dakika sonra kapı açıldı ve çocuklar odaya girdiler.

"ANNE! Donna Teyze! Ne yapıyorsun?" Ricky, farlarda bir geyik görünümü olduğunu söyledi.

"Nasıl görünüyor?" diye yanıtladı Karen, "iki yakışıklımızın annelerini sikmek için eve dönmesini bekliyoruz! Aylardır iyi bir sikişmedik! O yüzden gözlerin şişmiş halde orada durma! Soyun ve buraya gel, güzel bir öğleden sonra atıştırmasına ihtiyacımız var!

Birbirlerine baktılar, sonra annelerine döndüler, bir şeyler mi yoksa başka bir şey mi gördüklerine karar vermeye çalıştılar.

Sonra rüya görmediklerini anlamış göründüler. Çılgınca kıyafetlerini çıkardılar, uzun, şişman siklerini açığa çıkardılar ve annelerini işaret ettiler. Sehpayı kenara çekip annelerinin yanına oturdular.

Donna ve Karen oğlanların önünde diz çöktüler ve 7 inçlik siklerini ağızlarının derinliklerine götürmeden önce siklerinin kenarlarını yalamaya, başlarını öpmeye başladılar.

Nick inledi, “Aman tanrım anne! Em şunu! Sikimi em!”

Donna, aletinin tabanını okşarken onu emiyordu. Gürültülü bir pislikti ve çok fazla tükürük kullanmayı severdi. Ağzından salyalar akıyor ve çenesinden sarkıyor, Nick'in aletini emerken ileri geri sallanıyordu.

Karen da yanında aynısını Ricky'ye yapıyordu. Rocky başını yakaladı ve onu horozunun daha derinlerine çekerek boğazına doğru itti!

“Gül! Gül! Gulk! Karen, aleti ağzının arkasına her vurduğunda boğuluyordu.

Nick, Ricky'yi taklit etti ve Donna, Ricky'nin kafasını penisine dayamasıyla aynı sesleri çıkardı.

Çocuklar annelerini neyin tam bir fahişeye dönüştürdüğünü bilmiyorlardı ama umurlarında değildi! Şimdiye kadarki en iyi oral seks yapıyorlardı.

İkiz kız kardeşler, oğlanların orgazma yaklaştıklarının işaretlerini biliyorlardı ve ikisi de onları emmeyi bırakıp kalçalarının üstüne oturdular. Kendilerini yavaşça oğullarının siklerinin üzerine indirdiler, büyük aletlerin amlarını yaydığı ve onları rahim ağzına kadar doldurduğu hissini sevdiler!

Yavaş yavaş ama orgazma yaklaştıkça hızlanarak horozların üzerinde zıplamaya başladılar!

Donna, Nick'e inledi, "Aman Tanrım tatlım! Annenin içine boşalmak! Boşalacağım! Ahhhhhhhhhh lanet olsun!”

Karen kız kardeşine baktı ve Ricky'ye şöyle dedi: "Acele et bebeğim ve beni sperminle doldur!" Teyzenle aynı anda dolmak istiyorum!”

"Ah evet anne! Yapıyorum! Eşyalarımı sana fırlatıyorum!

Karen, sikini derinlere itip spermini doğrudan onun rahmine gönderirken, sıcak, kalın sperminin kendisine fışkırdığını hissetti!

Sonra Nick inledi, “Ah evet! Ben de boşalıyorum! Ohhhhhhhhhh evet, içini boşaltıyorum anne!”

“Ah evet bebeğim! içime boşal! Beni hamile bırak! Ben, Ohhhhhh tanrım, o kadar çok boşalıyorum ki!”

Oda ıslak tokat sesleriyle ve iki ensest çiftin oğlanlar tüm spermlerini annelerinin amlarına atıncaya kadar sikişmelerinin kokusuyla doluydu!

Hepsi kanepeye çöktü ve Ricky annesine sordu, "Tanrım anne, neden sen ve Donna Teyze bizi becermeye karar verdiniz?"

"Yapacağız, biz çok azgındık ve siz ikiniz öyle yakışıklı yakışıklılarsınız ki karşı koyamadık!"

"Peki bir ara takas edebilir miyiz?" Nick sordu.

"Ah, evet!" Kız kardeşler hep birlikte cevap verdiler.