Kız Kardeşimi Ve Yengemi Birlikte Beceriyordum

Hikayeabla

Moderator
Herkese merhaba, ben Mysore, Karnataka'dan Surya. Uzun bir aradan sonra yeni bir hikayemle karşınızdayım. Bu 3 yıllık arada çok şey yaşandı.

Hepinizin bildiği gibi ben ve kız kardeşim Aditi ensest yolculuğumuza COVID karantinasında başladık. O zamandan beri, tüm cinsel arzularımızı tatmin etmek için birbirimizi sonuna kadar memnun etmeye çalışıyoruz.

Hatta ailelerimizin müdahalesi olmadan sevişmeye devam edebilmek için iş adına Bangalore'a taşındık. Her anın tadını çıkardık ve bilinmeyen bir şehirde mümkün olan her şekilde seviştik.

Neler denediğimize kısaca değinmem gerekirse, öncelikle kardeş olarak bir oda kiraladık ama bizi terasta sikişirken yakalanınca oradan atıldık. Daha sonra kardeş olarak yine başka bir oda kiraladık ve burada çift olarak dikkat çekmemeye çalıştık. Ama yine ev sahibimiz tarafından yakalandık. Ancak bu kez okuldan atılmak yerine ev sahibimizin de ensest ilişki içinde olduğunu öğrendik ve ilk oğlunun ağabeyinden olmasına şaşırdık. Bizi her şekilde destekledi ve çoğu fantezimizi gerçekleştirmemiz için bizi teşvik etti.

Arabada seks yapmak, bir yabancının evinde seks yapmak, bir barın tuvaletinde sikilmek gibi fantezilerimizin çoğunu gerçekleştirdik. Hatta Goa, Pondicherry, Alleppey, Ooty'de ve hatta ormanlarda bile seks yaptık. geziler. En çılgını ise bir sebepten dolayı hastaneye kaldırıldığında hastanede seks yapmasıydı; Neredeyse hemşireye yakalanıyorduk.

Ancak tahmin ettiğimiz gibi geçen yıl, yani 2023 yılında kız kardeşimin evleneceğinin duyurulması ile bu eğlencemiz sona erdi. Tipik Hintli ebeveynler olarak, onun başarılı bir evlilik hayatı yaşayabilmesi için 20'li yaşlarının başında evlenmesini istiyorlardı. . İyi belirlenmiş bir maaşı ve iyi bir aile geçmişi olan düzgün bir adam arıyorlardı.

Hem ben hem de Aditi bunun er ya da geç olacağını biliyorduk ve başlangıçta söz verdiğimiz gibi, ikimiz de evlenene kadar birbirimizi memnun etme sözümüzü tuttuk. Biraz üzüntüyle ikimiz de bunu kabul ettik ve o işini bırakıp evlenmek için köye geri dönmeden önce son seks günlerimizi Bangalore'da yaşadık.

Daha sonra evlilik hayatını mahvedebileceği için bu duyguları yaşamamaya karar verdik. Biz iyi kardeştik ve aynı kaldık. Bütün ailemle birlikte kız kardeşimin evliliğini görkemli bir şekilde kutladım. Ve iyi şartlarda yollarımızı ayırdık. Ama kaderin benim için başka bir şeyi vardı.

Evlendikten sonra normal hayatıma döndüm ve başka kızlarla sohbet etmeye, bazılarını da baştan çıkarmaya başladım. Bir gecelik ilişkilerin ardından güzel bir kızla ilişkiye girdim. Ben ve kız kardeşim sürekli iletişim halindeydik; benim adıma mutluydu ve bu arada harika bir cinsel hayatı da vardı. İkimizin de bizim kadar çılgın ortakları vardı. İkimiz de hayatımızdan pişmanlık duymadık.

Geçen kış kız kardeşim ve kocası Bangalore'daki bir aile etkinliğini ziyaret edene kadar her şey planlandığı gibi gidiyordu. Bava'nın (kayınbiraderim) ailesinin yakın bir akrabasının evliliğine katılmak üzere hafta sonu Bangalore'u ziyaret edeceklerini bize bildirdiler. Bava bir kızla yaşadığım ilişkimi biliyordu ve bu konuda sorun yaşamadı. Abla bana 2 gün orada olacaklarını ve pazartesi günü yola çıkacaklarını söyledi. Her şey yolunda gitti ama son dakika iş değişiklikleri nedeniyle Bava gelmemeye karar verdi ve kız kardeşim Cuma gecesi daireme tek başına geldi.

Normaldik ve tekrar bir araya gelmeye niyetimiz yoktu, üstelik ikimiz de partnerlerimizden memnunduk. Kız kardeşimi selamladım ve ona odasını gösterdim, gece geç olduğu için yemek yedi ve uyudu ve fazla konuşmadık. Her zamanki gibi kız arkadaşımla uyumadan önce birbirimize sözlü konuşma alışkanlığımız vardı ve gürültü yapmamak için elimizden geleni yapıyorduk.

Kız kardeşim yolculuktan yorulduğundan erken uyudu, bu da bize yardımcı oldu. Ertesi gün hepimiz uyandık, kahvaltı yaptık ve kız kardeşim de hazırlanıp törene gitmek üzere yola çıktı. Ben ve kız arkadaşım ev işlerine başladık ve öğleden sonra kız kardeşim geç geleceği için moralimiz bozuldu ve koridorda deli gibi seviştik.

Seksten sonra kız arkadaşım dinlenmek için odaya gitti ve ben de televizyon izlemeye başladım. Tam o sırada kız kardeşim geri geldi ve görev, aile, dedikodu vb. hakkında biraz konuştuk. Sonra tekrar tazelenmeye gitti.

Akşam hep birlikte en yakın bira fabrikasını ziyaret edip hafif sarhoş olduk. Eve geldiğimizde kız arkadaşım sikişme havasındaydı. Kız kardeşime odada kalması ve dinlenmesi için işaret verdim ve kız arkadaşımı odaya taşıdım.

O gece kız arkadaşımla güzel bir seks yaptık ve sonrasında uyudum. Gecenin ilerleyen saatlerinde kız arkadaşım tekrar moralini bozdu ve bana güzel bir BJ verdi ama ben uyanacak durumda değildim, bu yüzden işini tek başına yaptı ve biz de uyuduk.

Ertesi sabah kız arkadaşım arkadaşlarıyla bazı planları olduğu için erkenden uyandı ve bana veda ederek ayrıldı. Diğer odadan gelen sese uyandığımda hâlâ uyuyordum. Kız kardeşim banyodan kız arkadaşımın adını çağırıyordu. Gidip ne olduğunu sordum; Eşleşen sütyenini aceleyle unuttuğu için tereddütle sutyen giymek istedi. Kız kardeşimden alaycı bir şekilde gelip kendisini seçmesini istedim.

Duştan sonra bornozuyla odama geldi ve kız arkadaşımın dolabından kendisine uygun bir sütyen arıyordu. O arama yaparken ortaklarımız hakkında konuştuk ve ikimizin de ne kadar mutlu olduğumuzu paylaştık. Geçmişte yaptığı ve beni bugün olduğum kişi yapan her şey için ona teşekkür ettim. Gülümsedi ve ayrılmadan önce dün geceyi sordu, ben de ona iyi olduğunu söyledim.

Ayrılırken, "Umarım kız arkadaşının sana verdiği son BJ senin için yeterince iyiydi" dedi. O anda fazla düşünmedim ve bunun harika olduğunu söyledim. Gülümsedi ve hazırlanmak için odasına gitti.

O gittikten sonra sohbetimiz sırasında kız kardeşime bu kısımdan bahsetmediğimi fark ettim. Kafam karıştı ve dün gece oral seks sırasında bizi gördüğünü sandım. Bir süre sonra verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dilemek için odasına gittim. Ama kız kardeşimin odasındaki manzara beni çok şaşırttı.

Kız kardeşimi, kız arkadaşımın göğüs dekoltesinin ve uyluklarının çoğunu açığa çıkaran saten geceliğiyle yatakta yatarken gördüm. Aditi evlendikten sonra daha da büyüdü. Kalçaları daha kalın ve daha seksi bir hal almıştı ve kıvrımları her zamanki gibi mükemmel bir şekle sahipti.

Olan biteni sindirmem biraz zaman aldı. Yanına gittim ve sordum: “Bütün bunlar nedir? Evlisiniz ve biz geçmişte yaptığımız hiçbir şeyi evlendikten sonra yapmamaya söz verdik.” Ama herhangi bir ders verecek havasında değildi. Dizlerinin üzerine çöktü ve şöyle dedi:

“Anna, gerçekten odandan duyduğum o inlemelere karşı koyabileceğimi mi sanıyorsun? Dün gece fena halde azgındım. Kız arkadaşının her inlemesiyle seninle geçirdiğim o harika anları hatırlamaya başladım ve kendime dayanamadım. Ben de siz uyuduktan sonra odanıza girdim ve bu duygulardan kurtulmak için size oral seks yaptım. Evlendikten sonra böyle hissetmemin yanlış olduğunu düşündüm, çünkü eşim gerçekten çok iyi biri ve beni her açıdan tatmin ediyor. Ama eskilerin dediği gibi "Yasak meyveler daha lezzetlidir", bunu dün gece sikinden vurulduktan sonra fark ettim. İlişkimizi bitirmek istemiyorum Anna; Seni eski zamanlarda olduğu gibi yine içimde hissetmek istiyorum.”

Aditi'nin sözleri tüm kafa karışıklığımı giderdi ve içimde çok güçlü bir dürtü oluşmaya başladı. Uzun zamandır bu duyguyu özlemiştim. İlişkimize ilk başladığımızda hissettiğim adrenalinin aynısını hissettim. Sikim çok geçmeden sertleşti ve Aditi yalnızca bunu bekliyordu. Daha ben bir şey söylemeden evli kız kardeşim aletimi boxerdan çıkardı, ağzına aldı ve masum, karışık seksi bir bakışla bana baktı. İşte bu! Artık duygularıma karşı koyamıyordum.

Aletim sertleştikçe daha hızlı emmeye başladı. Aditi'ye bunu çok uzun zamandır özlediğimi ve sanki bu anı ilk kez yaşıyormuşuz gibi hissettiğimi söyledim. Bu onun daha agresif hareket etmesine neden oldu ve güçlü bir itişle tamamen ağzının içine girdim. Her damlayı ağzına aldı.

İkimiz de uzun bir nefes alıp birbirimize baktık. Birbirimize asla direnemeyeceğimizi biliyorduk. Ben de onu yatağa yatırdım, üzerine çıktım ve yavaşça boynunu ve yanaklarını öpmeye başladım, sonra her şey gibi öpüştük ve hatta birbirimizin her yerini ısırdık. Zevk ve şehvetten sırtımı kaşıyordu.

Sonra ona baktım ve şöyle dedim: “Seni bu kadar beklettiğim için özür dilerim Aditi. Fırsat buldukça seni becermekten artık geri durmayacağım. Şu andan itibaren çubuğumla amını parçalayacağım ve sıcaklığını bir kez daha hissetmeni sağlayacağım.

Kız kardeşim bunu duyduktan sonra utandı. Ellerimi onun güzel beyaz kalçalarına kaydırıp onu sıkarken o bir inilti çıkardı ve şöyle dedi: “Nazik ol Anna; Tamamen seninim."

Sonra yukarı çıktım ve pantolon giymediğini gördüm; bu beni daha da azgın yaptı. Onu herhangi bir şey gibi parmaklamaya başladım. Zevkten çığlık atıyor ve seksi seslerle inliyordu.

Yavaşça aşağıya indim ve mükemmel beyaz göğüslerine bastırırken kız kardeşimin pembe amını yalamaya başladım. Eskisi kadar seksiydi.

Yaklaşık 15 dakikalık alternatif parmaklama ve yalamadan sonra ilk kez balını serbest bıraktı ve ben hepsini tattım ve eskisinden daha lezzetli olduğunu fark ettim. Nefesi kesiliyordu ve bu arada ben de o 32 büyüklüğündeki mükemmel kavunları ağzıma aldım ve kıçını sıkarken emmeye başladım.

“Siktir beni Anna, beni delirtiyorsun” dedi. Sikini amımın içinde istiyorum; Seni özlüyorum. Benimle dalga geçme. Devam et ve o sıcak çubuğu içime koy. Seni yeniden içimde hissetmek istiyorum."

Ben de şöyle dedim: “Bu acelen ne Aditi? Bizimle çok zamanımız var ve eminim ki bugün etkinliğe katılamazsınız çünkü buna izin vermeyeceğim. Kız arkadaşım akşam evde olacak ve bütün ev bize ait. Bu buluşmanın harika bir şekilde tadını çıkaralım.

“Anna, yavaşlamaya gerek yok; Beni becermeyi bitirsen bile kız arkadaşın eve gelene kadar bunu durdurmana izin vermeyeceğim. O halde benimle dalga geçmeyi bırak ve uzan; Sana bineceğim ve sana yeni becerilerimi göstereceğim. Bunun üzerine kız kardeşim beni yatağa itti, kıyafetlerimi çıkardı ve beni çıplak yaptı.

Bir sonraki dakika kıyafetlerini çıkardı. Uzun bir süre sonra seks tanrıçama tüm çıplak görkemiyle bakıyordum.

Düşündüğüm gibi çok büyümüş, kalçaları eskisinden daha büyümüş ve göğüsleri her zamanki gibi dikleşmişti. Penisimi eline aldı, ağzına aldı ve tükürüğüyle kapladı, sonra yavaşça üzerine oturmaya başladı. Aman Tanrım, izlemek muhteşem bir manzaraydı. Onun sıcaklığını aletimde hissedebiliyordum.

Bundan sonra kalçasını benzersiz bir şekilde hareket ettirmeye başladı; farklı bir duyguydu ve aletimin neden onun amının her santimini hissettiğini bilmiyorum. Ona şunu sordum: “Peki Aditi, bahsettiğin yeni teknik bu mu? Bu harika hissettiriyor.”

Şöyle dedi: "Evet Anna, kocam bu hareketi çok seviyor ve bu da sikinin her santimini hissetmemi sağlayacak." Bununla birlikte hızla hareket etmeye başladı ve ben de bu hareketten keyif almaya başladım; Her itişte aletim onun en içteki katmanlarına dokunuyordu. Hareketleriyle inliyordu, ben de azgınlaştım ve kalçalarımı da hareket ettirmeye başladım. Bu onun içine daha çok girmemi sağladı ve yüksek sesle inlemeye başladı.

Birkaç dakika sonra Aditi bitkin düştü. Ben de onu yatağa yatırdım ve bacakları omuzlarımdayken onu sikmeye başladım. Aletimi yavaşça ama tamamen hareket ettirdim, bu da onun aletimin tüm uzunluğunu hissetmesini sağladı. Sonra aşamamı arttırdım ve onu sert bir şekilde sikmeye başladım. Ben göğüslerini sıktığımda ve daha fazla hissetmesini sağladığımda sanki kötü bir şeymiş gibi inliyordu.

Bu 10 dakika kadar devam etti ve kız kardeşim pozisyon değiştirmek istedi. Ben de kalkmasını istedim, sonra onu mutfağımıza taşıdım. “Anna, ne yapıyorsun? Aç değilim; Sadece pozisyonunu değiştirmeni istedim.”

Dedim ki, “Sevişmeyeli uzun zaman oldu kardeşim. Evin her köşesinde sikişelim.”

Bunun üzerine onu mutfak masasına yatırdım ve mutfakta sikmeye başladım. Sonraki 30 dakika boyunca vahşi hayvanlar gibi seviştik. En sonunda boşalmak üzereyken benden sadece kendi amına boşalmamı istedi. Ben de uzun bir aradan sonra evli kız kardeşimin amına sıvımı boşalttım. İkimiz de bitkin düşmüştük. Ben de kanepede çıplak uyudum, o da üstümde uyuyordu.

Uyandığımızda ona baktım. Eskisi kadar masum görünüyordu. Her ikisi de birbirlerinin gözlerindeki tatmini görebiliyordu. Aditi'ye, "Evlendikten sonra fiziksel olarak münakaşa etmeyeceğimize daha önce söz verdiğimiz gibi, aramızda yaşananlardan dolayı kendini suçlu hissedecek misin?" diye sordum.

Bunun için Aditi, “Anna, bunu yaptım çünkü yapmak istedim; Hiç pişman değilim; Ayrıca. Bunu yalnızca seninle yaptım; Herhangi bir yabancıyla yattığım için kocamı aldatmayacağım. Ayrıca karısını evinize ziyaretinde mutlu ettiği için kayınbiraderine kızamayacağını da biliyorsunuz. Aslında beni mutlu etmeni bekliyor. Bu yüzden kocamın haberi olmadan yiyebileceğim yasak meyvem olmanı istiyorum.”

Sözleri beni daha da mutlu etti ve kız arkadaşım geri dönene kadar iki kez daha seviştik. Aditi midesi bozukmuş gibi davrandığından etkinliğe katılamamıştı. Eşi ve akrabaları için de aynı gerekçeyi gösterdi. Kocası endişelendi ve iyileşip geri dönene kadar benim evimde kalmasını istedi.

Bu beklenmedik bir gelişmeydi. İkimiz de mutluyduk ve bunun çoğunu en çok sikilmek ve birbirimizi tatmin etmek için kullanmaya karar verdik.

Bir sonraki bölümde kız kardeşimin yanında kız kardeşimle geçirdiğim çılgın zamanları size anlatacağım. O zamana kadar lütfen beni destekleyin ve ensest karşılaşmalarınızı [email protected] e-posta adresimden bana bildirin.

Ensest fantezilerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım.