Hikayeabla

Moderator
1 Nisan akşam çayı saatinde eşim 3 Nisan'dan 5 Nisan'a kadar 3 gün istasyondan çıkması gerektiğini söyledi. Öğretmen yetiştirme programı vardı ve eğitmenlerden biri olarak onun adı seçilmişti.

Ona nasıl ve ne zaman bilet rezervasyonu yaptıracağımı ve orada kalma konusunu sordum. Bütün bunları organizatörün yapacağını söyledi. Sonunda 2 Nisan'da tüm eşyaları toplandı ve onu istasyona bırakacağımı söyledim.

Saat 18.00'de istasyona ulaştık. Orada Bay PP'nin beni beklediğini gördüm. Eşim organizatörlerden birinin kendisi olduğunu ve birlikte gideceklerini söyledi. Seyahat edecek bir şirketi olmasının harika olduğunu söyledim. Sonra durdum, ben istasyonun dışındayken onun bu adamla bizim evimizde son buluşmasını hatırladım. Eşimin bu adama karşı yumuşak tavrını da biliyordum. Tur sırasında bir şeyler planladıklarından oldukça emindim.

Daha sonra tren geldi. Bay PP, eşimin yolculukta herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına dair güvence verdi ve oradan ayrıldılar.

Hemen casusumu arayıp her şeyi detaylı bir şekilde anlatmaya karar verdim. O profesyonel bir casustu. Ona peşin olarak ödedim. Ayrıca ona 2 adet casus kamera verdim. Ne yapması gerektiğini anladığını söyledi.

Ertesi sabah eşim aradı ve varış noktasına ulaştığını bildirdi. O casus kameraların mobil uygulamasını cep telefonuma indirdim. Bu yüzden giriş yaptım ancak bağlantı yoktu. Belki casus henüz düzeltmeye ulaşmamıştı.

Öğleden sonra saat 14:30 civarında, casus aradı ve kendisinin ve Bay PP'nin aynı odayı paylaştıklarını ve giriş yaptıklarını doğruladı. Ancak o sırada konferanstalardı ve iki kamerayı da tamir etme fırsatını değerlendirdi. onların odası. Konferans sonrasında Sayın PP ve eşimin akşama kadar bir arada olmaması nedeniyle fazla bilgi veremedi. Eşim akşam yemeği saatine kadar kadın meslektaşlarıyla birlikteydi.

Akşam saat 22.00 civarında casus bana giriş yapmam için mesaj attı. Giriş yaptım ve 10 dakika daha bekledim. Daha sonra ikisinin de odaya girdiğini gördüm. Bagajları daha önce orada tutulmuştu.

Her ikisi de rahatlamıştı ve Bay PP yatakta dinlenirken eşim bagajını açtı ve üstünü değiştirmek için kıyafetlerini çıkardı. Bay PP daha sonra kendine geldi ve bir sandalyeye oturdu. Sonra çeyrek viski çıkardı.

Eşim tuvalete gitti ve pembe saten bir elbise giyerek dışarı çıktı ve yatağa oturdu. Bay PP onu yanına çağırdı ama o gitmedi. Daha sonra ona yaklaşıp omzunu tuttu. Daha sonra onu kanepeye götürüp içmeye devam etti.

İçerken elini karımın kalçalarına sürmeye başladı. Elbisesi önü açık tek mandallı diz boyu bir elbiseydi. Konuşmaya devam ettiler. Daha sonra odanın ortasına yerleştirilen diğer kamerayı tam ekrana açtım. Bu kameradan sesi düzgün bir şekilde duyabiliyordum.

Bay PP karımın figürü hakkında müstehcen yorumlar yapıyordu ve gülümsüyordu. Daha sonra Bay PP ona bir kadeh şarap ikram etti ama o reddetti. Ona tereddüt etmemesini, gecenin tadını sonuna kadar çıkarmasını söyledi. Çocukların büyümesi, karısının yoğun programı ve sağlık sorunları nedeniyle uzun süre seks yapamıyordu. Ve hayal kırıklığına uğradı. O gece ondan kendisini tatmin etmesini istedi. Ona 6 ay önceki son ilişkilerini hatırlattı ve şimdi bütün geceyi orada ve evden uzakta geçirdiler. Bu yüzden tereddüt etmeden açılmasını istedi.

Daha sonra elini sabahlığın derin yaka deliğinden eşimin göğsüne kaydırdı ve göğüslerini sıktı. Daha sonra çiviyi bitirdi, onu yakınına çekti ve iki eliyle göğüslerini öpmeye ve bastırmaya başladı.

Sonra ayağa kalktı, ana ışıkları kapattı ve loş ışığın yanmasını sağladı. Buzdolabından bir meşrubat şişesi çıkarıp açtı. Geri dönüp eşime ikram etti. O aldı.

Bay PP başka bir çivi daha yaptı ve ikisi de bir süre içmeye devam ettiler. Bay PP, karımı, elini vücudunun her yerine sürterek ve onun figürü hakkında müstehcen sözler söyleyerek baştan çıkarmaya devam etti. Bir süre sonra eşim Bay PP'yi öpmeye ve bacaklarını onun uyluklarının üzerine koymaya başladı, başını göğüs bölgesine doğru itmeye başladı.

Bay PP gömleğini ve ardından banyanını çıkardı ve 2. çiviyi tamamladı. Eşim yüzünü göğsüne sürmeye devam etti. Kadın onu göğsünden öperken başka bir çivi daha yaptı ve doğası gereği saldırgandı.

Daha sonra ikisi de birbirlerini öptüler ve Bay PP karımın bornozunun şeridini çekti. Artık ön kısım açıktı ve tamamen açığa çıkmıştı. Birbirlerine sarılmaya ve öpüşmeye devam ettiler. Bay PP daha sonra bornozunu çekti ve çıkardı. Artık iki parçalı kıyafetini giymişti; açık kasıklı minik bir sütyen ve pembe bir külot. 3. çiviyi de bitiren PP Bey pantolonunu çıkardı ve karımı kolundan kaldırıp yatağa götürdü. İnliyor ve yatağın yanında yatıyordu. Yüzü 2. kameraya dönüktü, gözlerinden tahrik olduğunu görebiliyordum.

Bay PP yatağa geldi, onu arkadan tuttu ve göğüslerini öpmeye ve bastırmaya başladı. Eşimin büyük göğüsleri artık örtülerinden çıkmıştı. Minik sütyen sadece göğüs uçlarını kapatmak içindi, büyük göğüslerini tutmak için değil.

Daha sonra göğüslerini ovmaya ve sıkmaya başladı. Elini beline kaydırdı ve külotun bir tarafını, sonra diğer tarafını çekti ve yavaşça pembe külotunu çıkardı.

Genişim pembe külotun altına G-string siyah mikro külot giyiyordu. O kadar küçüktü ki klitorisi iyice açığa çıkmıştı. Bay PP karımın amını parmaklamaya başladı. Daha sonra onun iri göğüslerini elleriyle emerek, sıkarak, ısırarak ve sallayarak oynamaya başladı.