Hikayeabla

Moderator
Merhaba arkadaşlar, başka bir aldatma deneyimimle geri döndüm ve bu kesinlikle siz erkekleri, özellikle de sikikleri sert yapacak.

Biz Mumbai'liyiz ve Bandra'daki yüksek profilli bir toplumdan geliyoruz. Bir Audi arabamız var ve bir gün Sealink üzerinden gidiyorduk. Aniden bir motosiklet yanımızdan hızla geçti ve arabamızın yan tarafını sıyırdı. Kızgındım ve o sürücüye bağırdım. Şaşırtıcı bir şekilde bisikletini arabamızın önünde durdurdu.

Bisikletinden indi. İyi yapılı, kaslı, kel, kalın sakallı ve siyahi bir Hintli adamdı. Arabama doğru yürüdü ve söylediklerimi tekrarlamamı istedi ve beni dövmekle tehdit etti! Eşim Rashmi rahatsızdı ve sakin olmamı istedi. Şöyle dedi: “O bir boğaya benzer. Onunla kavga etmeye gitme.”

Bu beni çok küçük hissettirdi ama biliyorum, cılız bir kocaydım ve onunla sakince konuşmaya karar verdim. “Böylesi daha iyi” dedi.

Zararın karşılanmasını istedim. Hemen kabul etti ve Google'ın bize ödeme yapacağını söyledi. Telefonum kapalıydı ve Rashmi onun numarasını verdi. Tutarı gönderdi. Ama artık bu kirli siyah boğada sevimli karımın numarası vardı.

Ona gelişigüzel mesaj atmaya başladı, onarım hakkında sorular sordu ve sonunda birkaç gün sonra ona bir kahve içmeye davet etti. Eşim konuşmalarından beni haberdar etmişti ama birkaç gün sonra tuhaf bir olay yaşandı.

Rashmi, kız arkadaşlarıyla partiye gideceğini ve onların evinde kalabileceğini söyledi. En dar elbisesiyle hazırlandı ve çok güzel kokuyordu. Makyajı gürültülüydü ve dayanamadım ama onun sert bir boğa tarafından kullanıldığını düşünerek hızlı bir mastürbasyon seansı için banyoya gidip küçük aletimi salladım.

Onu bir kafeye bıraktım ve arkadaşlarının onunla orada buluşacağını ve oradan gideceklerini söyledi. Arabamıza çarpan motorcu adamı gördüğümü sandım ama başka biri olabileceğini düşünerek görmezden geldim.

Ertesi gün eve taze ve kızarmış bir şekilde geldi. Bir şeylerin normal olmadığını biliyordum. O duştayken telefonunu aldım ve sohbetlerini okudum. Birkaç gün önce kocasını dövmekle tehdit eden motorcu Rajesh ile sohbet ediyor.

Mesajlarda şu yazıyor:

Rajesh: Dün gece o kadar gürültülüydün ki Rashmi, komşular neredeyse uyanıyordu, hahaha.

Rashmi: Elbette beni birçok kez boşaltıyordun, sadece rahim ağzına mükemmel bir şekilde vuruyordun.

Rajesh: Bunu yıllardır yapıyorum.

Rashmi: Kocamın neredeyse iki katı büyüklüğünde bir adamsın.

Rajesh: hahaha zavallı adam, onunla bu kadar alay etme.

Rashmi: Sana sadece ne olduğunu söylüyorum. Uzattın beni, ben zevkten, acıdan inliyordum. Hiç fışkırtmadım ama dün bana 6 kez fışkırttın. Sen bir hayvan adamsın.

Rajesh: hahaha. Yakın zamanda başka bir seansın sakıncası olmaz, değil mi?

Rashmi: Bunu bu sefer sevgili kocamın önünde yapmak istiyorum.

Rajesh: hahaha. Kabul edecek mi?

Rashmi: Neden olmasın? Tam bir hanım evladı gibi bana itaat edecek. Bu cuma gecesi buluşalım.

Rajesh: Tamam..muaaaah.

Rashmi: Muaaaah.

Bu sohbet o kadar ateşliydi ki tuvalete koştum. Sanırım o gün resimlerine bakarak defalarca mastürbasyon yaptım. Belki 6-7 defa. Sikim ağrıyordu ama yine de mastürbasyon yapıyordum çünkü bu beni çok tahrik ediyordu.

Aynı çarşamba, yemek masasında eşim bana şöyle dedi: “Bebeğim, bu cuma gecesi bir arkadaşımı yemeğe çağırıyorum. Umarım iyisindir”. Rajesh'ten bahsettiğini biliyordum ama bilmiyormuş gibi davrandım.

"Kim o?" Diye sordum. 'Bu bir sürpriz' dedi.

O zamanlar çok azgındım. O gece onunla sevişebilir miyim diye sordum. Yorgun olduğunu söyledi. Ama onu ikna ettim ve cılız sikimle onu becermeyi başardım ve 20 saniye dayandım, taşaklarımı patlattım ve uyudum. Cuma gününün ne kadar sıcak olacağını düşünerek birkaç kez uyandım ve mastürbasyon yaptım.

Büyük gündü. Boğa Rajesh evimize girdi ve ben ona baktım; iri yapılı yapısı, boğaya benzeyen kişiliği, kalın sakalı, koyu ten rengi yüzü ve vücudu ve siyah kel kafası. Çok korkutucuydu. Rashmi ona sıkıca sarıldı ve ağır göğüsleri düzgün bir şekilde göğsüne sürttü.

Kollarını sıvamış beyaz keten bir gömlek ve mavi kot pantolon giyiyordu. Kollarının ön kısımları kocaman, kıllıydı ve kalın, güçlü bir demir çubuk gibi yapılıydı.

Rashmi'ye sordum, “Arabamıza çarpan adamla aynı kişi değil mi? O nasıl burada?”

Rashmi onun meslektaşı olmasının bir tesadüf olduğunu söyleyerek yalan söyledi. Ama gerçeğin bu olmadığını biliyordum.

Artık içmeye başladık ve sadık bir koca ve köle gibi, her turda ikisine içki servisi yapıyordum. Bana balkonun nerede olduğunu sordu ve sigara içmek için dışarı çıktı. İlk defa canım eşimin de sigara içtiğini gördüm. Şok olmuştum. “Sigara içmediğini sanıyordum bebeğim” dedim.

“Pek çok şey değişir jaanu” dedi.

Şimdi saat akşam 23 civarındaydı ve Rashmi ile Rajesh sarhoştu. Rashmi onun üzerine düşüyordu ve önümde gömleğini çıkardı. Bu hayatım boyunca gördüğüm en ateşli adamdı. 1.93 boyunda, geniş göğüslü, güçlü spor omuzlu, iri deltoidli, iri kaslı pazılı, kıllı siyah vücutlu ve zifiri koyu sakallı yüzünde vahşi bir bakış. Kendine olan güveni o kadar yüksekti ki, Rashmi kelimenin tam anlamıyla eriyordu.

O sırada karımı kıvrımlı belinden tuttu, kendine çekti, yarım saat boyunca tutkuyla öptü ve üzerine atlayıp vahşi bir hayvan gibi sikmek için onu yatağa attı! Eşime ne yaptığını sordum. Bir köşeye oturmamı istedi. Rashmi de benden kıyafetlerimi çıkarmamı istedi.

Şimdi benim garip şekilli, yumuşak beyaz, sevimli cuck vücudumu onun erkeksi hayvan benzeri vücuduyla karşılaştırdı ve şöyle dedi: “Şuna bak. Gerçek bir erkek böyle görünür."

Diliyle biraz sataştıktan sonra kot pantolonunu ve beyaz Calvin Klein'ı giydi. Yanında durmamı istedi. Karşılaştırdı. Neredeyse 2,5 kat daha uzun ve daha kalındı.

Yatakta o kadar gürültülüydü ki, "Uffffff uggghhhh issshhhh aaahhhhh uhhhhhhh" vb sesleri ve ondan gelen ağır canavar homurtuları beni çok azgın hissettirdi.

Rashmi, "Sen çok cılız, sevimli bir çocuksun ve beni öptü ve ellerini yarı kel, inek kafamın içinden geçirdi" dedi.

Minik ellerini temiz traşlı yüzüme sürttü ve şöyle dedi: “Ayyyy… çok tatlısın. Rajesh'e bak. O kadar kaba, erkeksi ve çekici bir boğa ki.” Bu beni çok azgınlaştırdı, minik aletimi çıkardım ve kuvvetli bir şekilde okşamaya başladım ve onlar da çılgın, tutkulu hayvanlar gibi sevişmeye devam ettiler.

O gece 7 kez sikiştiler, her seans 45 dakika sürdü, Rashmi yatağın her yerine fışkırttı, tamamen ıslattı ve Rajesh her seferinde tohumunu yüksek sesle homurdanarak onun amına ekti.

O kadar sıcak ve vahşi bir geceydi ki hala onu düşünüyorum ve her gün mastürbasyon yapıyorum. Rajesh onu düzenli olarak sikmeye devam etti ve karımın çaresiz bir sürtük gibi daha fazlası için yalvarmasını sağladı. Benim için çok sevimli ve sevgi dolu bir eş olan sevimli, aşırı göğüslü karım artık Rajesh'in sürtüğüne dönüşmüştü.

Hâlâ normal bir hayat yaşıyoruz, ailece dışarı çıkıyoruz ama en büyük değişiklik, bir boğanın hayatımıza girmesi ve seks hayatımıza renk katması oldu. Ne zaman onun tarafından sikilse hep birlikte beni küçük düşürüyorlar. Bazen onun 38DD sütyenini, bazen rujunu, bazen de ikisini birden sürüyorum ve onların vahşi hayvanlar gibi sevişmelerini izliyorum ve küçük aletimi okşuyorum.