İş Yerinde Adult Film İzleyen Arkadaşımla Yattım

Hikayeabla

Moderator
Merhaba benim ismim dilek. 29 yaşında 1.75 boyunda sarışın oldukça tatlı güzel bir bayanım. Şirketimizin üst yöneticilerinden birisi olan faruk beyi kendi odasında adult film izlerken yakaladım. O anda biraz tuaf oldum fakat sonrasında akışına bırakacak " carpa diem " yaşamak istedim. İş yerimizdeki yönetici faruk bey evli bir bireydir sanırım hanımı ile sorunlar yaşamaktadır. Bir gün elimde sevkiyat evrakları ile odasına giriş yaptım bir de karşımda direk olarak ne göreyim faruk bey adult film açmış izliyor o an yönetici hiç çekinmedi bende bu konudan pek rahatsız olmadım gerçeği söylemek gerekirse. Daha sonra faruk beyle oturup birlikte izlemeye başladık elimizdeki bütün işleri unutup bir anda kendisini adult film içinde bulduk. Uzun yıllardır çalışmış olduğum şirkette faruk beyle olan ilişkimiz vardı fakat cinsellik olarak hiç bir zaman yan yana olamıyorduk. Fabrikada çalıştığım zaman 23 civarı yaşlardaydım. Genç ve güzel bir bayan olarak yöneticiyi etkilemeyi başarmış ve onunla yatmak için can atan bir kadınım. Adult film olayından sonra cinsel açlığımızı doyurmak için iş çıkışında faruk beyle otele gittik. Lüks otel odasında faruk beyin eşinin yapmadıklarını ben yaparak o an faruk beyi çok mutlu etmeyi başarmıştım. Yaklaşık 5 6 senedir ilişkimiz devam etmekte olup faruk beyden bir tane çocuğum olmuştur. Hayat devam ediyor keyifle okuyun lütfen daha çok uzun yazılarım vardı fakat heyecandan yazamıyorum.