Film İzlerken Taciz Edildim Bu Benim Çok Hoşuma Gitti

Hikayeabla

Moderator
Kocam “yarın sinemaya gidelim mi aşkım?” diye sorduğunda hemen evet dedim. Ama bir şartı vardı, elbisemin altında hiç bir şey olmayacaktı, ne çamaşır ne tişört, ne de başka bir şey. Teklifi hoşuma gitmiş beni de tahrik etmişti, kabul ettim.

Ertesi gün sabah birlikte film ve koltuk seçtik; en az seyredilen filmlerden birinde, en arka sıranın bir önünden rahatsız edilmeyeceğimiz iki koltuk ayırttık. Kocamın dışarda bir işi vardı. İşini halledip akşam gelip beni alacak ve sinemaya birlikte gidecektik. Gelmesine 1 saat kala bir duş aldım, çoraplarımı giydim, başımı bağladım ve elbisemi giyindim. Geldiğinde hazırdım.

Pazartesi, akşam 8 seansıydı, Filme yalnızca 8 bilemedin 10 kişi gelmişti. Biz hemen arkadaki yerimize geçtik. Yakın çevremize kimse oturmamıştı.

Film başladı. Bir savaş filmiydi ve devamlı silah ve top sesleri çınlıyordu. Ama ikimizin de filmle bir ilgisi yoktu. Filmin beşinci dakikasından itibaren biz birbirimizle ilgilenmeye başlamıştık. Önce ateşli dudaklarımızı birbirine kenetledik. O, bir taraftan da elbisemin düğmelerini açmaya başlamıştı. Belime kadar açtı, iki eliyle de göğüslerimi avuçluyordu. Sonra dudaklarını önce boynuma ardından göğsüme kaydırdı. Ben de elimi onunkini pantolonundan dışarıya çıkartmak ve sertleştirmek için kullanıyordum. Önü açılmış elbisemi aşağıya doğru sıyırmaya başladı. Kollarımı da elbiseden çikarınca üst tarafım çırılçıplak kalmıştı. Diliyle göğüslerimin her tarafını yalıyor, elleriyle de iyice yukarı sıyırdığı elbisemin eteklerinin altından bacaklarımı okşuyor bazen de parmağını içime sokuyordu. Heyecan ve zevk içersinde belki 20 dakika boyunca her tarafıma dokunarak beni heyecandan kıvrandırıyordu. Yavaş yavaş dudakları aşağıya kaymaya başladı, göğüslerimin altına, göbeğime ve bacaklarımın arasına. Belimin etrafında toplanmış eteğimden başka vücudumu örten bir şey kalmamıştı. O aşağıda bacak arama gömülmüşken ben gözlerim kapalı, nefesim kesilmiş kısa kısa ve derin soluklar alıyordum. Aniden göğüslerimde iki el daha hissettim. Kocam aşağıdaydı ve arkadan birisi elleriyle göğüslerimi avuçluyordu. Ani bir refleksle elleri tuttum ve göğüslerimden uzaklaştırdım. Ama kocam bacaklarımın arasını yalarken ve ben neredeyse çırılçıplak bir durumdayken salonu ayağa kaldıracak sesli bir tepki veremezdim. Adam benden güçlüydü ve direnmeme aldırmadan ellerini tekrar göğüslerime bastırdı. Adam ellerini vücudumun üstünde istediği gibi dolaştırıyor ama ben engel olamıyordum. Biraz sonra eller geri çekilince gittiğini sanıp biraz rahatlamıştım. Meğer ayağa kalkarak aletini çıkarıp baş hizama getiriyormuş. Rahatlamam 5 saniye sürmüştü ki adam elleriyle başımı aletine çevirip beni emmeye zorlamaya başladı. Kocam işe aşağıda, yukarıdaki durumdan habersiz parmakları ile beni iyice kendimden geçiriyordu. Daha fazla direnemeyip adaminkini ağzıma alıp emmeye başladım. Başlangıçta zorla emiyordum ama bir tarafta kocam bir tarafta bu adam ve her ikisinin yarattığı tuhaf durum beni iyice azdırmıştı. Artık adamınkini zorla değil zevkle emiyor elimle de yardımcı oluyordum. Üç dört dakika sonra adam aleti ağzımdayken boşaldı. Çaresiz hepsini yuttum. Az sonra da kocam beni bosaltmıştı. Kocam tekrar yukarı çıktığında arkadaki adam da yerine çekilmişti. Kocamın hala bir şeyden haberi yoktu.

Kocam yerine oturdu ve başımdan nazikçe tutup emmemi istediğini belli ederek yumuşakça önüne doğru çekti. Bu defa kocamınkini ağzıma alıp emerken kocam da gözleri kapalı anın keyfini çıkarıyordu. Arkamdaki adam tekrar kendisini hissettirdi; koltuğun yanındaki boşluktan kolunu sokup eliyle arkamı parmaklamaya başlamıştı. Ben durumu kocama ve diğer seyircilere belli etmeden idare etmeye çalışıyordum. Bir müddet sonra kocam da boşalmıştı. Biraz nefeslenmek için koltuklarımıza oturduk. Ben daha toparlanmaya başlamamıştım ki kocam kulağıma fısıldayarak “Ben lavaboya gidiyorum, on dakikaya dönerim” dedi ve çıkışa yöneldi.

Kocam biraz uzaklaştıktan sonra arkadaki adamın sağımdaki koltuğa oturduğunu farkettim. Tam “Ne olur yapma, git yanı-” diyordum ki solumdaki koltuğa da biri yerleşti. Beni kollarımdan tutup zorla ayağa kaldırdılar ama ben sesimi bile çıkartamıyordum. İkisi birlikte beni sağımdaki koltuğun önüne getirip adamın kucağına oturttular. Adam aletini çıkartmış biraz önce parmakları ile iyice açtığı deliğe sokmuştu. Zorla anal tecavüz ediyordu. Solumdaki adam da başımı kendi aletine doğru çekiyor ve ağzıma almam için zorluyordu. Çaresiz aldım. Başlangıçta zorla adamları tatmin ediyordum ama kısa bir süre sonra istemeye istemeye ben de zevk almaya başlamıştım. Arkamdan girmiş olan aletin üzerinde oturup kalkmaya ağzımdakini de yalayıp yutmaya baslamıştım. Biraz sonra altımdaki adam içime boşalmıştı. Diğeri ise aletini ağzımdan cıkartmış ve tüm spermlerini yüzüme patlatmıştı. Parmağıyla yüzümdeki spermleri ağzıma doğru toplayıp yutmamı istedi. İstediğini yaptım. Birazdan kocamın geldiği belli olmuştu. Adamlar kayboldu. Kocam yerine oturdu, elleriyle kollarımdan beni kaldırarak, zaten açıktaki aletinin üzerine oturttu. Neyse ki o arkadan değil önden tercih etmişti. 10 dakika kadar da kocamın kucağında oturup kalktım. Bir daha bosalmıştım. Kalktım, kocamın aletini ağzıma aldım ve onun da ağzıma boşalmasını sağladım. Birazdan ara verilecekti, elbisemi düzelttim, düğmelerini ilikledim ve ara başlamadan kocamın elinden tutarak dışarıya sürükledim.

Her ne olursa olsun kocamdan bir şey saklamazdım ve bunu da saklamadım, arabaya binip hareket ettiğimizde tüm olanları anlattım.