Hikayeabla

Moderator
Herkese merhaba öncelikle kendimi tanıtayım. Benim adım Pradeep (isim değiştirildi). 26 yaşındayım. Ben 1,70 boyundayım ve ortalama bir Bangalore erkeğiyim. Bu hikaye 5 yıl önce mühendislik okurken yaşandı.

Hikayenin kahramanına geliyorum. Adı Meera'ydı (isim gizlilik nedeniyle değiştirildi). Gördüğüm en güzel ve ateşli kızdı. İstatistikleri 36-30-34 idi. Sınıfımızdaki tüm erkekler için bomba gibiydi. Ve üniversitemize katıldığında evliydi. Herkesin gözü onun üzerindeydi. İlk başta onunla hiç konuşmadım.

Daha sonra bir grupta birbirimizin numarasını alırdık ve gruplar halinde üniversite ve diğer şeyler hakkında sohbet ederdik. Sohbetimiz yavaş yavaş özel sohbete dönüştü. Açıkçası ilk başta hiç konuşmaya niyetim yoktu. Bana her gün hayatıyla ilgili mesaj atardı ve filan. Bu 6 ay boyunca devam etti ve yakınlaştık.

Sonra doğum günümdü ve bana öpücük emojisiyle dilek diledi (her şey burada başladı). Mesajına şaşırdım ve şok oldum. Yavaş yavaş günler geçti ve ikimiz de öpücük emojileri göndermeye başladık.

Bu birkaç gün devam etti ve bir gün rüyamda onun dudaklarını öptüğümü ve dudaklarını kilitlediğimi görmeye başladım. Bunu kendisine anlattım, olumlu yanıt verdi.

Meera: Ah, gerçekten mi? Bana rüyanda sadece dudaktan öpücük mü verdin? Neden gerçekte olmasın?

Sınıf arkadaşımın evli olmasına ve benden dudak kilidi istemesine rağmen verdiği cevap beni gerçekten şok etti.

Pradeep: Haha, neden olmasın? Eğer bunda bir sakınca yoksa ben hazırım.

Ve birkaç gün boyunca sohbette öpüşme konusunda romantizm yaşadık. Sonra bir gün, onun uyarıldığı yoğun öpüşmeyi içeren bir GIF gönderdim ve aynı şekilde cevap verdi. Bu mesajlar ve GIF'ler birkaç gün devam etti.

Bir gün yakındaki bir Dhaba'ya öğle yemeğine gitmeyi planladık. Daha sonra öğle yemeği yemeye gittik. Ve ayrılmak üzereyken onu alnından öptüm. Buna tamamen şaşırmıştı. (Açıkçası bunu yapmaktan çok korkuyordum ama bir şekilde başardım.) Bunun için tek kelime etmedi ve gittik. Eve vardığımızda sohbetler şöyle devam etti:

Meena: Hey, öpücüğün beni şok etti. Ama verdiğin için de mutluyum.

Pradeep: Gerçekten mi? Idhu gothidre dudaklar ge kodtidhe alwa (bunu daha önce bilseydim dudaklarını öperdim).

Meena: Neyi merak ediyorsun? (Bunu yapacak kadar cesur musun?)

Pradeep: Neden olmasın.

Meena: Tamam, bir dahaki sefere ne yapacağını göreyim.

Bir dahaki sefere bekliyordum. Ardından yaklaşık bir hafta sonra tekrar aynı dhaba'yı planladık çünkü orası özel bir kulübeydi ve kimse bizi rahatsız edemezdi.

Siparişimizi verdikten sonra elimi yavaşça elinin üzerine koydum ve o bile cevap verdi. Biraz cesaretle iki elimle yüzünü tuttum. Yüzümü yüzüne yaklaştırdım. Utangaçtı ve hiçbir şey söylemedi.

Daha sonra dudaklarımı evli sınıf arkadaşımın dudaklarının üzerine 30 saniye kadar yerleştirip ayırdım. Aramızda tam bir sessizlik vardı. Bir anda beni tutkuyla öpmeye başladı. Ben bile dudaklarını emerek, dilimi ağzının içine sokarak karşılık vermeye başladım. Sonra yumuşak bir inilti bıraktı, "Aahh.."

10 dakika kadar öpüştük ve siparişimizin geldiğini gördüm. Öpüşmeyi bıraktık. Öğle yemeğimizi yedik ve oradan ayrıldık. Eve varınca mesaj attı:

Meena: Hey, öpüştüğüne ve öpüştüğümüze çok sevindim.

Pradeep: Burada da aynı! Ama bu kadar tutkuyla öpeceğini hiç beklemiyordum. Ve çok teşekkür ederim, bugünü günümü güzelleştirdin.

Sohbetlerimiz birkaç gün boyunca seksi gifler ve romantik, tutkulu öpüşme gifleri ile devam etti. Sonra yine aynı yere gittik ve içeri girer girmez bana sımsıkı sarıldı. Göğüsleri göğüslerime baskı yapıyordu. Ben bile ona daha da sıkı sarıldım ve sarılırken öpüşmeye başladım.

Bu birkaç gün devam etti. Bir gün ona göğüs yalamanın olduğu bir gif gönderdim. Şok olmuştu ve utanıyordu.

Meena: Benimkini böyle emecek misin?

Pradeep: Bunu bekliyorum.

Meena: Başka ne yapacaksın? Eğer seninleysem.

Pradeep: Pek çok planım var, dinlemek ister misin?

Meena: Evet elbette, ıslanıyorum, lütfen söyle.

Pradeep: İlk önce seni 30 dakika boyunca öpeceğim. Uygun mu? Nefesini tutabilir misin?

Meena: Vay be! Bunu erotik bir şekilde algılıyorsun. Seni şu anda istiyorum..Aahhhh..

Pradeep: Sonra elimi göğüslerinin üzerine koyup sıkacağım.

(İnanın göğüsleri o kadar büyüktü ki elim tutmaya yetmiyordu.)

Meena: Hmmm..hahhhha, bunu hissediyorum. Daha fazlasına ihtiyacım var.

Pradeep: Sonra yavaşça üstünü çıkaracağım ve göğüslerini giydiğin içliğin üzerinden yalayacağım.

Meena: Aman Tanrım..Aahh..Pradeep, ıslanıyorum. Lütfen sütyenimi çıkar ve göğüs uçlarımı yala.

Pradeep: Elbette bebeğim. Yavaş yavaş sutyenin bir tarafını çıkaracağım ve meme uçlarını emeceğim. Diğer elim de diğer göğüslerini sıkacak.

Meena: Aahh ohhh hmmm..hadi bebeğim..hepsini ağzına al.

Pradeep: Evet bebeğim, alıyorum.

Meena: Diğer göğüsümü de yala.

Pradeep: Evet bebeğim, hepsi benim. İkisi de benim ve ben iki memenizi de yalıyorum ve meme uçlarınızı sertçe çimdikliyorum.

Meena: Aahhh, hadi, ıslandım. Orayı yalamak ister misin?

Pradeep: Gerçekten mi? Ciddi misin?

Meena: Evet, çok isterim.

Pradeep: Tamam, şimdi elimi ıslak külotunun üzerine koyduğumu hayal et.

Meena: Ahhh..

Pradeep: Sonra yavaşça ellerim külotunun içine giriyor ve amını ovuşturuyor.

Meena: Aman Tanrım...ahh hah..

Konuşmamız bundan sonra tamamen sexting'e dönüştü.