Eşimi Yakışıklı Kiracımız İle Üç Yıl Aldattım

Hikayeabla

Moderator
Eşimi Yakışıklı Kiracımız İle Üç Yıl Aldattım

Gerçek yaşanmış bir konuyu sizlerle paylaşmak istedim. İstanbul kagıthanede yaşayan evli biriyim ismim meltem yaşın 34 bankacıyım. Eşimle evliliğimizin 12 . yılına giriyoruz şuanda. 2018 yılıydı eşimle aramıza bir soğukluk girdi benimle ilgilenmemeye başlamıştı. O sıralar gerçekten çok mutsuzdum ayrılmanın eşiğine kadar gelmiştim çıkar bir yol arıyordum. Bu durum eşimi hiç rahatsız etmiyor tamamen beni tam boşlamış kendi hayatına bakıyordu. 1 yıl bu durum böyle sürdü seks hayatımız oldukça düştü haftada 2 kere seks yapan çifttik ayda 1'e düşerek benim mutsuz olmama en büyük engel olmuştu.

Yeni Taşınan Kiracımız

Taki 2019 yılında kiralık dairemize sporcu fit fizikli genç yaşta bir adam taşınmıştı. Ev eşyalarını taşırken ben onu görünce bir heyecana gelerek ona tutuldum kendisi benden hoşlandığını belli ediyor ve gülüyordu fakat konuşabilmek için doğru zamanı kolluyorduk. İçimiz kıpır kıpır oluyordu. Ben işte bile onu düşünüyorum onun kollarında uyumak onunla seks yapmak için can atıyordum. Evimizde oturalı 2 ay kadar olmuştu ev kirasını vermek için bir bahane bulup telefon numaramı istedi bende direk olarak hiç sormadan verdim. Direk olarak mesajda gülücük işareti atması ve benimde ona gülücük atmam ile her şeyin çok güzel olacağına inanarak mutluluğa adım adım ilerliyordum.

Eşim Yıllık İzninde Köyüne Gidiyor

Eşim yıllık iznini kullanarak kendi köyüne gidiyor ben ise 1 ay sonra yanına gideceğim. Tam müsait zamanıda ayarlamışken herşeyi yoluna giriyor. Tam istediğim gibi cinsel açlığımı söndürmek üzereyim o kadar mutluyum. Kiracı genç ismi ümit işten geldiğini mutfak camından bakarak onu bekliyorum. Ve karşımdan geliyor fit fizikli esmer yakışıklı erkek adam direk telefonla arayarak bana gelmesini istedim. Evimize gelen ümit'e güzel yemekler hazırladım onunla güzel yemekleri birlikte yedik. Daha sonra artık dayanamıyorum yanıyor tüm bedenim her yeri penis olarak görüyorum o kadar azmış kudurmuş haldeyim. Yemek yemeyi bitirdikten sonra ümit gitmek istedi onu oyalamak için tatli yiyip fanta içmesi için zorladım. Ben o sıralar tabi ümitin önünde sürekli domalıyorum mutfakta onu azdırıyorum. Amının sulandığını fark eden ümit dolaptan fantayı aldığım sırada bana arkadan gelip boynumu öpmeye başladı daha sonra bende arkamı dönüp ümitin dudaklarını öpmeye başladım. Oldukça değişik fantezileri olan ümit benim kanepe üzerine attı ve her yerimi yaladı. Sadece amını yalaması ile boşaldım ardından sporcu olduğu için penisi kalın damarlı ve büyüktü benim vajinam oldukça dardı. Büyük penisine sakso çektikten sonra kanepe üzerinde ümit beni bir güzel ilk başlarda acı çekerek sikti ben alıştıktan sonra beni evimin her notkasında haftada bir gün sikti. Toplamda 2 yıl süren seks arkadaşlığımız 2020 yılının sonlarına doğru bitti.

Buda benim hikayem ismim meltem lütfen eşlerinizi seks konusunda yapmak istediklerini verin yoksa benim yaşadıklarımı sizlerde yaşarsınız.