Eşim Ben Ve Bir Yabancı Adam İle Grup Yaptık

Hikayeabla

Moderator
Ben Damla, 45’inde ve 25 yıldır evli bir kadınım.

Evlendikten hemen sonra başımı örtmeye başladım. Gayet muhafazakar bir hayat yaşıyorduk. Eşimle cinsel hayatımız hiçbir zaman çok hareketli olmamıştı ama 20 yılın sonunda artık tamamen monotonlaşmıştı.

Eşimi her zaman çok sevmiştim ve hala da öyle. Bu nedenle arzularımı başka bir şekilde tatmin etmeyi asla düşünmedim. Aslında o zamanlar arzularımı fark ettiğimi söyleyemem de.

Beş yıl kadar önce bir akşam, birlikte bir film izliyorduk. Filmde bolca cinsel içerik vardı. Normalde +18 sahneler geldiğinde hemen ileri sarardık. Ama bu defa ne eşim ileri sardı ne de ben ileri sarmasını istedim. Belki de, durma noktasına gelen cinsel hayatımız bu şekilde biraz renkleniyor diye düşünmüştüm. Film boyunca birbirimize bir şey söylemedik ama ikimizin de aklında filmdeki sahneleri deneyimlemek olduğundan emindim. Film bittiğinde ufak dokunuşlarla birbirimizi tahrik etmeye başladık. Nasıl oldu bilmiyorum ama bir süre sonra birbirimize fantazilerimizi itiraf etmeye başladık. Bugün düşününce başlangıçtaki itiraflarımızın çok temkinli bir şekilde olduğunu söyleyebilirim. Daha çok gizli bir sahilde sevişmek, otobüste küçük oynaşmalar, yanlışlıkla birilerine yakalanmak gibi.

Sonraki sevişmelerimizde sansürsüz konuşmalara başladık. Ben “Sik beni, sikini yalamak istiyorum, amımı yala” gibi daha öncesinde hiç kullanmadığım bir şekilde konuşmaya başladım. Kocamın bu şekilde çok daha fazla tahrik olduğunu hemen fark etmiştim. Artık birbirimize daha çılgın fantaziler itiraf etmeye başladık. Kocamı en çok tahrik eden fantazinin grup seks olduğunu anlamıştım, özellikle de ben, o ve üçüncü bir erkek ile olanı.

Artık bazı seks oyuncakları da almaya başlamıştık; Büyük bir dildo, hegel topları ve telefon kontrollü vibratör gibi. Ama hepsini yalnızca evde kullanıyorduk.

Bir gün kocam sinemaya gitmemizi teklif etti. Ama altıma etek giymemi ve sütyen takmamamı istedi. Niyeti belliydi ve ben de buna hiç karşı değildim. Hatta ona bir sürpriz yapmaya ve vibratörümü de yanıma almaya karar verdim.

Kararlaştırdığımız gün geldi, kocam internetten, seyircisi en az olan bir film seçip en arka sıranın bir önünde koridor yanı yerimizi online satın aldı.

Sinemaya geldiğimizde, sütyenle baskılanmamış göğüslerimin sallanıp durduğunu ve herkesin bana baktığını zannettim. Ama o kadar kasılmış ve dikkatli hareket etmiştim ki kimse bunun farkına bile varmamıştı. Lavaboya uğramak için 5 dakikalığına ayrıldım. Küçük, mavi mor karışımı renkteki vibratörü tuvalette amıma yerleştirdim. Dışarıya çıkıp eşime doğru yürürken sanki herkes yerleştirdiğim vibratörü görüyormuş gibi hissettim. Biraz utanma ama bolca heyecan duyduğumu hatırlıyorum. Eşimin bundan haberi yoktu, sürpriz olacaktı.

Film başlamadan hemen önce koltuklarımızı bulduk ve yerleştik. Ben koridor tarafındaki koltuğu seçmiştim. Etrafımızda bizden başka kimse yoktu. Işıklar söndü, film başladı. Ben vibratörü çalıstırdım. O anda vücudumun her noktasını nasıl bir zevk ve heyecan dalgasının kapladığını anlatamam. Eşim henüz hiçbir şeyin farkında değildi. Sol elimi eşimin sikine doğru uzattım ve pantolonunun üzerinden okşamaya başladım. Fermuarını açtım, sikini dışarı çıkarıp elimle sertleştirdim. Risk alma konusunda her zaman eşimden daha cesur olmuşumdur. Ne kadar zevk aldığını hemen anlamış işi biraz daha ileri götürmeye karar vermiştim. Eğildim ve sikini emmeye başladım. Henüz boşalmasını istemiyordum, sikini bıraktım ve tekrar koltuğuma yerleştim. Eşim bana döndü ve öpüşmeye başladık. Bir eliyle de elbisemin üzerinden göğüslerimi avuçluyordu. Karanlıktı, filmden gelen sesler nefeslerimizin sesini tamamen bastırıyordu ama biz yine de yakalanma korkusu ve heyecanını deli gibi hissediyorduk. Eşim en üsttekinden başlayarak elbisemin düğmelerini yavaşça açmaya başladı. Belime kadar geldiğinde elbisemin omuz kısmını aşağıya doğru sıyırdı arada kollarımı da çıkartmıştı. Belimden üstü çırılçıplak kalmıştı. İkimiz de bir heyecan fırtınası içinde uçuyor, nerede duracağımızı hiç bilmeden ilerliyorduk. Eşim sağ eliyle sol göğsümü okşuyor, diğerini yalıyordu. Sol eli bacaklarımda dolanmaya başlamıştı. Eteğimi yukarı doğru sıyırdı ve amıma ulaştı. Vibratörü fark ettiğinde bir an durakladı. Kulağıma eğildi ve “Bugün fantazilerin gerçekleşme günü” diye fısıldadı.

Bir müddet sonra kendi koltuğundan kalktı ve ayaklarımın önünde diz çöküp bacaklarımdan başlayarak yalamaya başladı. Külodumu sıyırdı, yavaşça ayaklarıma kadar indirdi, vibratörü çıkardı ve onun yerini dili aldı. Bense neredeyse çıplak bir halde, gözlerim kapalı, şaşkınlık, korku, heyecan ve zevk sarmalında titriyordum. Eşim diliyle beni sikerken elleriyle de bacaklarımı sıkıyordu. Bir süre sonra sol eli popomun sağ yanağını okşamaya başladı, sonra belime ve göğsüme ulaştı.

Az sonra dili bacaklarımın arasında, iki göğsümde avuçlarının içindeydi. Elleriyle bacaklarımı okşama başladığında birden irkildim, göğüslerimi avuçlayan eller kocamınkiler değildi. O, herşeyden habersiz bacaklarımın arasında kaybolmuştu ve kimin olduğunu hiç bilmediğim yabancı bir çift el göğüslerimle oynaşıyordu. O anda ne yapacağımı bilemez halde bir şokun içerisindeydim. Yarı çıplak bir haldeyken az sayıda da olsa seyircilerin içinde ne yapabilirsin ki. Hızla yabancı elleri tutup göğüslerimden uzaklaştırmak istedim ama çabam işe yaramadı. Kocam durumdan habersiz, benim iyiden iyiye zevk sarmalına girdiğimi sanarak yalamaya devam ediyor elleriyle de popomu sıkıyordu. Yabancı eller ise bana karşı koyuyor ve üstü çıplak bedenimde geziniyordu. Ben soluksuz ve çaresiz kalmış ve sonunda direnmeyi bırakmıştım. İş nereye varacaksa varsındı. Yabancı, elleri ile kendi bölgesini keşfederken diliyle de enseme masaja başladı. Tereddütle başımı arkaya çevirip yabancıyı görmeye çalıştım. O ise eliyle başımı tutup dudaklarını dudaklarıma yapıştırdı. Bilincim artık yerinde değildi, ben de karşılık verdim. Kocam aşağıda işini yaparken ben yabancı biri ile şehvetin doruklarında öpüşüyordum.

Kocam yalamayı bıraktı, yerine geçerken yabancı da sessizce geri çekilmişti. Kocam saçlarımdan tuttu, “sıra sende” diyerek başımı nazikçe sikine doğru çekti. Bu pozisyon çok rahatsız olduğu için yerimden kalktım, koltuğun üzeriňde kocama doğru dizüstü oturdum ve eğilerek sikini emmeye başladım. Popom koridor tarafında kalmıştı. Biraz sonra yabancının eli elbisemin altında bacaklarımdan yukarı doğru yumuşakça gezinmeye başladı. Kocam, karanlıkta yabancıdan tamamen habersiz elleriyle saçlarımı tutarken, yabancı da koridor tarafından uzattığı eliyle amımı parmaklıyordu. 10 dakika sonra kocam boşalmıştı. Tekrar normal oturma düzenine geçtik. Kocam “Ben lavaboya gideceğim, birazdan dönerim” diyerek koridora yöneldi ve çıktı.

Ben, henüz tamamlanmamış bir heyecanın içinde, kocam daha koridorda yürümeye devam ederken, yerimden kalktım ve arka koltuğa yabancının yanına geçtim. Bu ana kadar yapılanlar benim iradem dışında gerçekleşmişti ama bundan sonrası bana aitti. Biraz önce hayatımda ilk defa kocam dışında biri bana bu şekilde dokunmuş ve ben tüm karmaşık duyguların içinde zevkin doruklarına yükselmiştim. Şimdi yapmaya başlayacaklarımı kocam görse acaba ne yapardı. Fantazilerimizde benzeri bir çok senaryo vardı ama gerçekleştirmeyi hiçbir zaman dile getirmemiştik. Şimdiyse birçok karmaşık duyguyu bir arada tadıyordum. Ama pişmanlık hissetmiyordum. Bu bana çok tuhaf geldi. Dudaklarımı yabancı adamın dudaklarına yapıştırdım. Bir yandan da hızlıca gömleğinin düğmelerini açmaya başladım. Hiç konuşmuyor karanlıktan yüzümüzü dahi göremiyorduk. Yavaşca göğsünü öpmeye başladım. Bir yandan da pantolonunun kemerini ve fermuarını açıp sikini dışarı çıkarttım. Herşeyin ilki gerçekleşiyordu. Sıkı henüz tam sertleşmemişti ve sanırım kocamınkinin bir buçuk katı kadar büyüklükteydi. Eğildim ve emmeye başladım. Bir kaç dakika sonra adam saçlarımdan tutarak nazikçe başımı yukarıya doğru çekti. İkimizi de kaldırdı ve koltukların hemen yanında koridorda durduk, beni koltukların tarafına döndürdü ve sırtımdan nazikçe iterek eğilmemi sağladı. Eteğimi kaldırdı, Sikini yavaşça sulanmış amımın üzerine getirdi ve dolaştırmaya başladı. Zaten ıslanmış ve kaygan olduğunu anladıktan sonra oldukça sert bir şekilde içeri soktu. Nefesim kesilmişti ama sesimi çıkartamadım bile. Kocamın birazdan geleceğini o da biliyordu. Hızlı ve sert bir şekilde beş dakika kadar gitti geldi. Ben daha fazla dayanamamış ve güçlü bir şekilde boşalmıştım. Adam bir dakika kadar daha devam etti ve kulağıma eğilerek “İçine mi?” diye sordu. “Evet” dedim. O da içine boşalmıştı. Yaptıklarım aklımdan geçerken, hayret ve heyecan içerisinde nefes nefese ama tatminin de doruklarında sarhoş olmuştum. Yerime geçip, yerden külodumu aldığımda adam elini küloduma doğru uzattı. Bir anlık duraksamadan sonra külodumu adama verdim. Yavaşca eğildi ve “Ferit” diye fısıldadı ve kapıya yönelerek yürümeye başladı ve cıktı. Sanırım adı Ferit’di ama ne fark ederdi. Bir daha ne ben ona ulaşabilirdim ne de o bana.

Hemen sonra kocam içeri geldi. Ben hala elbisemi toplamamıstım ve üst tarafım çıplaktı. Koltuklarımıza oturduk ve deliler gibi öpüşmeye başladık. O tekrar göğüslerime yumuldu ve onları öpmeye yalamaya başladı. Kulağına eğildim ve fısıldayarak “Sen dışarıdayken yabancı biriyle sikiştim” dedim. Onun bunu her zamanki fantazilerimizden biri gibi düşüneceğinden emindim. 10 dakika içerisinde bir yabancıyla tanışıp seks yapmayı nasıl başarabilirdim ki. Kocam da fanataziyi sürdürmek istiyordu.

“Nerede sikiştiniz?”

“Arka koltukta”

“Büyük müydü?”

“Seninkinin bir buçuk katı”. Bu arada göğüslerimi avuçlarıyla mıncıklamaya devam ediyor ve boynumu öperek sorularını soruyordu.

“Arkadan mı önden mi?”

“Önden”

“Seni boşalttı mi?”

“Hem de nasıl?”

“O boşaldı mı?”

“İçime”

“Ara başlayacak toparlan çıkalım aşkım”

“Tamam sevgilim.”

Toparlandık. Gelirken sütyenim yoktu şimdi külodum da. Film arası verildi ama ben filmimin tamamını seyretmiştim. Çıktık, arabaya doğru yürümeye başladık. Ben yaşadıklarımı aklımdan geçirirken insanların göğüslerimi nasıl kestiklerini çok geç gördüm. En baştaki gerginlik tamamen geçtiğinden hızlı hızlı yürürken göğüslerimin bir sağa bir sola hoplaya zıplaya sallandığını farketmemiştim. Fark ettiğimde de hiçbir değişiklik yapmadan devam ettik ve arabaya bindik. Kocam arabayı çalıştırdığında birisi onun tarafındaki cama yaklaştı. Kocam camı açtı ve adamdan küçük bir poşet teslim aldı. Adam arkasını döndü, kocam camı kapatırken adama seslendi.

“Teşekkürler Ferit.”