Diskodaki Kıza Aşık Oldum

Hikayeabla

Moderator
"Bu gece bir kulübe gitmek ister misin Violet?" İşten çıkarken Rowena'ya sordu. Rowena'yı bir süredir tanıyordum ve ondan hoşlanıyordum. Tek sorun, barlara veya kulüplere gittiğimizde onun sohbet etmesi veya erkeklerle sohbet etmesi ve benim yalnız oturmamdı. O güzeldi, eğlenceliydi, dışa dönük ve kendinden emindi ve ben bunların hiçbiri değildim. Sadece erkeklerden hoşlanıyordu ve pek çok kişiyle yatmıştı. Erkeklerden ve kızlardan hoşlanıyordum ve kesinlikle hiçbiriyle yatmadım. İkimiz de otuzlu yaşlarımızın ortasındaydık. "Özellikle değil" diye yanıtladım.

Rowena, "Hadi Violet, hoş biriyle tanışabilirsin" dedi. "Bundan şüpheliyim" diye cevapladım "ama istersen gidebilirim". Eve gittim ve akşam yemeği yedim. Kıyafetimi değiştirme zahmetine girmedim ve Rowena beni bir taksiye bindirdi ve yan kasabadaki kulübe gittik. Çoğu kulüpte olduğu gibi geldiğimizde müzik çok yüksek ve çok meşguldü. İçkilerimizi sipariş ettik ve bir adam Rowena'dan dans etmesini istedi, o da gitti. Herkese bakarken içkimi içtim. Bitirdiğimde Rowena'nın başka bir adamla konuştuğunu gördüm.

Artık kulüpten sıkılmıştım, dışarı çıkmaya karar verdim. Gece vakti olmasına rağmen bu kasaba yaşadığımız yerden daha güvenliydi, bu yüzden karanlıkta dışarı çıkmaktan çekinmedim. Kulübün dışında birkaç bank vardı ve oturdum. Kulübe daha fazla insan giriyordu ve kapı görevlisi insanların kimliklerini kontrol ediyordu. İnsanlara bakarken kulübün yanındaki ara sokaktan bir ses geldiğini duydum. İnleme gibiydi. Her zamankinden daha güvenli hissederek sesin nereden geldiğini görmeye karar verdim. Ara sokakta biraz yürüdüm. Karanlıkta birkaç kişiyi seçebiliyordum. Bir adam ve bir kadın. Adam arkadan sikini ona doğru iterken kadın eğilmiş ve duvara yaslanmıştı. İnleme sesi bayandan geliyordu.

Nasıl göründüklerini göremedim ve adamın sikini ancak ay bulutlarla örtülmediği zaman gördüm. İzlerken amımın ıslandığını hissedebiliyordum. Adam hızla ilerliyordu ve bundan keyif alıyormuş gibi görünüyorlardı. Kendime dokunmak isteyerek elimi pantolonumun ve külotumun içine soktum. Elimi çalılarımın ve amımın üzerinde gezdirdim. Çifti izlerken dışarıyı okşayarak yavaşladım. Parmağımı dudaklarımın arasına soktum ve klitorisimi buldum ve ilk önce inlemelerimi susturmak için elimi ağzıma koyarak düzenli bir şekilde ovalamaya başladım. Daha sonra tempoyu artırdım. Bunu yaparken adamın gelirken yüksek sesle inlediğini duydum. Kadının içinden çıktı ve “Peki ya beni bitirecek?” dediğini duydum. "Siklerim artık yumuşacık" diye yanıtladı. “Ağzını ya da parmağını kullan” dedi sinirle. "Sonraya kadar bekle, yine sert olacağım" diye yanıtladı. Kadın dik durdu ve "Seni beklemiyorum" dedi ve hızla bana doğru ilerledi. Elimi hızla külotumdan çıkardım ve gülümsememeye çalışarak kulübe geri döndüm.

Kulübe döndüğümde azgındım ve mastürbasyonu bitirmek istiyordum. Tuvalete doğru yürüdüm ve sırada bekleyen bir sürü insan vardı, ben de bara geri döndüm. O anda Rowena yanına geldi ve "Ben o adamın evine geri dönüyorum" dedi ve birkaç adamın yönünü işaret etti. “İstediğin zaman taksiyle eve gidersin” diye yanıtladı. Yanağımızdan öptük ve o da uzaklaştı. Eve gidip mastürbasyon yapmaya karar vererek bir taksi çağırdım ve yirmi dakika sonra eve doğru yola çıktım. İçeri girdiğimde kanepeye oturdum ve titreyen bir orgazma ulaşana kadar mastürbasyon yaptım. Umarım yeniden seks yapan insanları izleyebilirim diye düşündüm.