Dan Dangler Blacked Raw'a Çıkışını Yaptı

Hikayeabla

Moderator
Göz alıcı, sarışın, düzgün vücutlu, busty, çarpıcı oyuncu, içerik yaratıcısı ve ödüllü yetişkin yıldızı Dan Dangler, Black Raw'a ilk çıkışını yaptı.

Derek Dozer'in yönettiği "Anında Bağlantı", kulüpte hiç erkek olmamasına rağmen Dan Dangler'ın iyi vakit geçirme arayışıyla açılıyor. Her kıvrımını saran beyaz bir elbise, topuklu ayakkabılar ve deri bir ceket giyen Dan dışarıda telefonla konuşurken ateşli bir adam gözüne çarpıyor. O ve Chocolate Rod sohbet etmeye başlar ve birbirlerini daha iyi tanımak için yukarı çıkarlar. Onun ne kadar asıldığını gören Dan, heyecanını kendine saklayamaz. Dan ve Chocolate mümkün olan her pozisyonda sikişiyorlar. Dan gülümsüyor ve etrafa bir sürü "Aman Tanrım" atılıyor. Spontane olmak Dan'e tonlarca orgazm ve unutulmaz bir gece yaşattı.

"Blacked Raw'daki ilk çıkışımı yaptığım için çok mutluyum ve Vixen Media Group sitelerinden daha fazlasında çalışmak için sabırsızlanıyorum. Chocolate ve ben kesinlikle bir kıvılcım yakaladık ve sahnenin viral olacağı hissine kapıldım. İzledikten sonra 'kalp atmayı' unutmayın," diyor Dan Dangler.

Blacked Raw'daki "Instant Connection" fragmanını, fotoğraflarını ve özel sahnesini izleyin .