Connie Perignon, Dirty Cops'un 3. Bölümünde

Meteorfall

Administrator
Yönetici
Digital Playground'un büyük bütçeli uzun metrajlı filmi “Dirty Cops”, tehlikeli kıvrımlara sahip, hit ve ağır dövmeli, ödüllü ve yayınlanmış Tayvanlı yetişkin bir sanatçıdır; Connie Perignon, dün yayınlanan Bölüm 3'te epik çıkışını yapıyor.

Dört bölümlük Digital Playground'un cesur polis draması "Dirty Cops" bu ayın başlarında gösterime girdi. Ricky Greenwood'un yönettiği Bölüm 3'te iki yeni karakter tanıtılıyor: Cindy (Connie Perignon) ve Gigi (Xwife Karen). İki bayan, Memur Alf'ın kaybolduğu gece Gibbs için çalıştıkları için sorguya götürülürken seksi sokak kıyafetlerini turuncu tulumlarla değiştirirler. Bölge Savcısı Hopkins (Isiah Maxwell) onlarla röportaj yaptı ve kızlar, kayıp polisi bulmalarına yardım edebileceklerini ancak hapisten kurtulamayacaklarını ima ettiler. Memur Baker (Jmac), kadınları hücrelerine geri götürür. Cindy ve Gigi, kaçmak için bir fırsat görür. Memur Baker'a, bol bol tatlı konuşmayla çılgın bir üçlüyle sonuçlanan bir gösteri ikram ediyorlar. Yüzlerine saldırdıktan sonra kızlar hapisten kaçtı.

“Her zaman bir uzun metrajlı film yapmak ve Ricky ile çalışmak istemiştim ve bu, düşündüğüm kadar inanılmazdı! Bu ödül sezonunda bir veya iki yardımcı kadın oyuncu adaylığı almayı umuyorum ve böylesine inanılmaz bir projenin parçası olmaktan onur duyuyorum” diyor Connie Perignon.

Ekli dosyalar

• 1719291900350.png
    1719291900350.png
    103.4 KB · Görüntüleme: 0