Çocuklarını Uyutup Onlyfanstan Para Kazanan Anne

Hikayeabla

Moderator
OnlyFans'tan ayda 60.000 £ kazanan bir anne, kıskanç anne arkadaşlarının kendisini polise aradığını ve hatta evine tuğla bile attığını iddia ediyor.

32 yaşındaki Lucy Banks, çocukları uyurken mutfakta kendini yağa bulamak gibi yetişkinlere yönelik içerikleri filme almak için cari hesaplardaki işini değiştirdi.

İş değişimi, iki oğlunu özel okula göndermesine olanak sağladı ancak diğer ebeveynlerin kötü muamelesi nedeniyle onları ev taşımaya zorladı.

Avustralya'nın Perth kentinden Lucy, 2019'da ev yapımı X dereceli içeriğe adım attığından beri kariyeri hakkında oğullarına bilgi vermedi.

kendisini Çocuk Koruma Hizmetleri'ne ve polise beş ayrı olayda ihbar eden ebeveynlerden kaçmak için yasal olarak adını bile değiştirmek zorunda kaldığını söyledi .

Lucy, ailesinin güvende olduğundan emin olmak için gösterdiği çabalar hakkında yabancıların "hiçbir fikrinin" olmadığını vurguladı.

Ancak kariyeri boyunca yaşanan suiistimallerin bedeline rağmen anne, yetişkinlere yönelik çalışma platformunu kendisine borçsuz olmasını sağlayan mali bağımsızlığını sağladığı için hâlâ övüyordu.

Haftanın 60 saatini daha esnek bir rutinle değiştirdikten sonra Lucy, bunun kendisinin daha iyi bir ebeveyn olmasına bile olanak sağladığını iddia etti.

Ancak işinin flört hayatını etkilediğini itiraf ederek, erkek çocuklarının her zaman onun "birinci önceliği" olacağını iddia etti.

Lucy şöyle açıkladı: "Okuldan sonra ev ödevlerine yardım ediyorum, akşam yemeği pişiriyorum ve onları yatırıyorum. Şu anki işim bana bunu yapma esnekliği sağlıyor... eski işim öyle değildi."

1719120336239.png1719120352316.png1719120359591.png