Hikayeabla

Moderator
Cesaretimi Topladım Karşılığını Fazlası İle Aldım

Merhaba adım rıfat sizlere başımdan geçen gerçekten yaşadığım kısa bir hikaye paylaşmak istiyorum.

Köyümüzde yakın akrabamız olan hülya ile aramda geçen ilişkimiz bizi oldukça mutlu etmişti. İkimizde orta yaşlarda evli bireyleriz. Oldukça mutlu ailelerimiz var fakat ben yıllık izin kullanıp köyüme gezmeye gittim o sıralar hülyada ailesi ile köye gelmişti. Ben köyde can sıkıntısından ne yapacağımı pek bilmezken hülya köy havasına alışmış durumda nerede gizli yerler var ise her yeri ezberlemişti. Hülya ile göz teması yapıyor bir birimize gülüyorduk sürekli oluyordu ve böyle ilerlemeye başlamıştı. Hülya bizim köy evimizin yakınında oturuyor ne zaman kapıya çıksam hülya denk geliyordu. Hülya'da köyümüzde bulunan sayılı güzel hatunlardan birisiydi gerçekten esmer teni dolgun kalçaları iri memeleri vardı. Kendisi benimle ilişki yaşamak istiyor tabi bu durum benimde çok hoşuma gidiyor tamamen bizler eşlerimizi aldatmaya kararlıydık. Hülya ile köyde fındık bahçemizde gezerken bir anda kendimizi direk olarak fındık ağaçlarının içinde sevişmeye başlayarak bulmuştuk o anlar bizim için çok zevkliydi. Fındık ağacının altında hülya ile cinsel ilişkiye girdik 1 saat müsait durumumuz vardı bunu böyle değerlendirdik. Hülya hanım ile toplamda 1 kez ilişkiye girmiştik ve daha hiç bir zaman ilişki yaşamadık o anda bizi sürükleyen ve bize ateş veren ne vardı bilemiyorduk çok mutlu olmuştuk.