Cassidy Luxes ve 34DD'leri İlk Kez Bağlantısını Gerçekleştiriyor

Meteorfall

Administrator
Yönetici
Saf, aşırı ve hardcore İnternet arkadaşlık sitesi Hookup Hotshot, mürekkepli, iri göğüslü, sarışın bomba Cassidy Luxe'ü ilk sahnesinde karşılıyor ve yepyeni 34DD'lerini sergiliyor.

Cassidy Luxe'ün Hookup Hotshot'ını bu hafta sonu mutlaka yapılması gerekenler listesine ekleyin. Cassidy'nin sahnesi Hookup Hotshot stüdyolarında açılıyor; pembe güllü Fransız örgülü saçları, dar kesim beyaz kazak, pembe çiçekli ve dantelli kısa etek, pembe tanga, beyaz halhal çoraplar ve açık pembe platform topuklu ayakkabılarla süper kız gibi görünüyor. HUHS'nin en sevdiği erkek yeteneklerinden biri olan Nade Nasty ona katılıyor ve onu öperek, amını parmaklayarak, şaplak atarak ve göğüsleriyle oynayarak onun her parçasını tanımak istiyor.

Cassidy yere çömelerek ona yumruk atıyor ve boğazına kadar boğazını sıkıyor, bu da özensiz BJ'ler veren imparatorluğunu daha da güçlendiriyor. Nade anal işine girmeye hazır, o da onun kıçını yağlıyor ve kadın dev, berrak bir yapay penisi emerken onu kazık makinesinde sikiyor. Cassidy beyaz kanepeye uzanıyor ve Nade misyoner olarak kıçını sikiyor. Cassidy, anal ters kovboy kızı için sikine tırmanmadan önce Nade'i tekrar deepthroats yapıyor. Nade aynı anda onu sallarken salatasını da çöpe atıyor. Her şey Nade'in Cassidy'nin meşhur HUHS barış işaretini gösterirken alnına boşalmasıyla biter.

“Hookup Hotshot sevdiğim her şey; kız gibi giyinmek ve akla gelebilecek en hardcore seksi yaşamak! Bu benim yeni göğüslerimle ilk sahnemdi ve bundan gerçekten gurur duyuyorum! Çok fazla bilgi vermek istemiyorum ama HUHS'nin ilk sahnesinde pek çok sürpriz ilk var” diyor Cassidy Luxe.

“Üyeler Cassidy ile ilgili her şeyi seviyorlar ve onu geri getirmek için sabırsızlanıyorlar! Mükemmel beş yıldızlı derecelendirmesi her şeyi söylüyor. Yeni göğüs estetiğiyle ilk sahnesi olarak tarih yazmasına yardımcı olmaktan onur duyuyoruz" diyor Bryan Gozzling.

"Bölüm 378 - Cassidy Luxe" için 50 dakikalık özel sahneyi izleyin ve Hookup Hotshot'ta 370'in üzerinde SFW ve NSFW fotoğrafına göz atın . Üye değil? Bazı ciddi fırsatlardan yararlanmak ve anında erişim elde etmek için “Hemen Katılın” düğmesine basın.