Brittney Kade Yeni TransSensual Sahnesinde Tezahüratçı

Hikayeabla

Moderator
Birçok ödül kazanmış, minyon, yeşil gözlü, çarpıcı yetişkin yıldızı, web kamerası modeli, müzisyen ve etkili isim Brittney Kade'in TransSensual için hazırladığı son sahne, acımasız üniversite amigo kızları dünyasında geçen "Bring It On" ve "Mean Girls"ün bir karışımı.

TransSensual'ın "But I'm A Cum Slut Cheerleader" adlı şarkısı Brittney Kade'in kendi boom box'ı, bir crop top ve bir liseli kız eteğiyle içeri girmesiyle açılıyor. Üç jüriye adını ve yaşını söyledikten sonra seçmelere katılıyor ve iki jürinin dikkatini çekiyor ve ona tam 10 puan veriyor. Baş amigo kızı onu yakalayana kadar teşekkür etmek için erkek jüriye masanın altından oral yapıyor. Bir ağız dolusu meniyi tükürdükten sonra erkek jüri ve baş amigo kızı oradan ayrılıyor. Queenie Sateen Brittney'nin ateşli olduğunu düşünüyor ve ikisi hemen oracıkta spor salonunun zemininde seks yapıyor.

"Bu sahneyi çekmek çok eğlenceliydi. Amigo kızı olmak için seçmelere katıldım, ateşli bir adama oral seks yaptım ve Queenie ile tam bir seks yaptım. Bir gün amigo takımına gireceğimi biliyorum!" diyor Brittney Kade.

Transsensual'daki “But I'm A Cum Slut Cheerleader”ın fragmanını ve sahnesini izleyin . Brittney'nin sahnesi şu anda yayında olan “TS Sister-in-Law 2” DVD'sinde de mevcut ve kapağı Brittney yönetiyor.