Hikayeabla

Moderator
Merhaba okuyucular! Bu benim kız kardeşimle aramızdaki ateşli ve sert seks olayıyla ilgili ilk hikayem.

Ben zayıf bir adamım ama horoz büyüklüğüm 5,6 inç uzunluğunda. Pek fazla değil ama yine de çoğu Hintli erkekten daha iyi.

Bu hikayenin kahramanı öz kız kardeşimdir. Varlıkları çok sıcak değil ama iyiler. Oldukça güzel ve masum görünümlüdür ancak gerçek kimliği sonradan ortaya çıkmıştır.

Ben bir Müslümanım, dolayısıyla kuzenimle falan evleneceğimi her zaman biliyordum. Ama kendi kız kardeşimi kabaca sikmek her türlü hayal gücünün çok ötesindeydi!

Yani hikaye burada başlıyor:

Kız kardeşim ve ben üniversiteye gidiyoruz. Her birimiz 19 yaşındayız ve ikiziz.

Her zaman masum görünüyordu ve üniversitedeki erkekler her zaman onun vücuduna bakıp müstehcen yorumlar yapıyordu. Gençler bile bunu yaptı. Bazen azgın hissettiğimde vücudunu da kontrol ediyordum. Arkadaşlarım bana onun kız kardeşim olduğu için şanslı olduğumu ve onların kız kardeşi olsaydı onu becereceklerini söylerdi!

Bir gün kız kardeşimin üniversitenin en iyi yakışıklısı olan yakışıklı çocuğa baktığını gördüm. Aniden dudaklarını ısırmaya başladı, göğüslerine dokundu ve meme uçlarını sertçe çimdikledi!

Daha sonra evde ona olayı sordum, şok oldu ve korktu. Ona anneme ya da babama söylemeyeceğimi ama bana bir şey vermesi gerektiğini söyledim. Hiçbir yaramaz düşüncem yoktu ve sadece hediye gibi bir şey istedim. Daha sonra yatak odasında bir şey olduğunu ancak geceleri verebileceğini söyledi.

Gece kız kardeşimin odasına gittim, o da beni battaniyesinin içine davet etti. Bir şeylerin şüpheli olduğunu biliyordum çünkü sutyen giymemişti ve meme uçları neredeyse tamamen görünür ve sertti. Ama yine de içeri girdim.

Daha sonra elini göğsüme koydu ve hediyemi almak için bütün gece ona itaat etmem gerektiğini söyledi. Gözlerimi kapatıp uyumamı söyledi.

Yaklaşık 15 dakika sonra elinin göğsümden kasıklarıma doğru hareket ettiğini hissettim ve oraya ulaştığında elini boxerımın içine soktu ve sert aletimi kavradı ve inledi!

Kız kardeşimin çok azgın olduğunu fark ettim. Hiçbir şey söylemedim. Kendine daha çok güvendi, üstüme çıktı ve bana sert bir öpücük verdi. Ben de karşılık vermeye başladım. Kız kardeşimin geceliğini var gücümle yırttım ve göğüsleri şıngırdadı.

Meme uçlarını çok sert ısırdım, bu da onu neredeyse ağlattı. Ama göğüslerini yüzüme bastırmaya devam etti. Üstüne atladım ve yanaklarına tokat atmaya ve göğüslerine sertçe bastırmaya başladım. Zevkten titriyordu ve bana ona daha kaba davranmamı söylüyordu.

Kız kardeşimi büktüm ve sormadan penisimin tamamını onun bakire amına soktum! Acıyla çığlık attı. Ama bir elimi ağzının üzerinde tuttum ve diğer elimle memesini sertçe bastırıyordum. Azgın kız kardeşime köpek stiliyle vurmaya başladım. Çok geçmeden bakire kanı akmaya başladı. Ama duramayacak kadar azmıştım ve onun tekrar tekrar yavaş gitme talebinde bulunmasına rağmen hızımı 5 kat artırdım.

Bağırmaya başladı, "Aaaaahhh kardeşim..Dheere karo.. Aaahh maaa mar gayi...Dheere kar na behenchod...Maaaa aah uuuggghh.."

Aniden kız kardeşim çok sert bir şekilde fışkırttı. Ağır nefesleri durmam için bana yalvarıyordu. Ama ona bir canavar gibi vurmaya devam ettim ve yanakları domates gibi kırmızıydı. Bu yaklaşık 45 dakika sürdü.

Doruğa ulaşmak üzereyken penisimi çıkardım ve ağzına derinlemesine girdim ve öğürmeye başladı. Özür dilerim dedim ve neredeyse 20 dakika boyunca kız kardeşime derin boğaz yapmaya başladım. Bundan sonra başını tuttum ve boşalmamı küçük boğazının derinliklerine saldım. Bundan sonra bir dakika bile konuşamadı.

Ama işim bitmedi. Ona sert bir öpücük verdim ve artık benim orospum olduğunu ve sadece sikimi emip sürebileceğini söyledim. Mutlu bir şekilde evet dedi ama ben mutlu değildim ve kıçını yanaklarına sert bir şekilde şaplak attım. Sonra onu yatağa yatırdım, kıçının üstüne çöktüm ve o kıç yanaklarını sertçe ısırdım. Çok yüksek sesle çığlık atıyor ve ağlıyordu.

Yine kız kardeşimin ağzını derinden siktim ve çığlıkları beni daha azgın hale getiriyordu.

Bütün gece boyunca onu o kadar sert siktim ki derin ısırık izlerim onun büyüyen göğüslerinde ve kıvrımlı kıçında kaldı. O gece bir desi sürtük gibi iştahla bütün boşalmamı yuttu.

Ertesi sabah bana kıçının ve göğüslerinin çok ağrıdığını söyledi. Ben de mağazaya gittim ve bir keresinde kız kardeşimin amına boşalmamı bıraktığım için hamilelik için bile ona haplar aldım. Hapları aldıktan sonra, her zaman benimle sikişmek istediğini ve beni banyoda birçok kez çıplak izlediğini söyledi (genellikle beni çıplak görmesi için kapıyı kapatmam, haha).

Artık ona istediği sert seksi verdiğim sürece onu istediğim zaman sikebileceğimi söyledi.

Benim sert sikişmemi çok sevdiğini söyledi. Daha sonra bana derin bir öpücük verdi ve kuzenimiz Nusrat'la üçlü yapmayı bile deneyebileceğimizi söyledi. Ayrıca bana Nusrat'ın da sert seksten hoşlanan azgın bir kız olduğunu söyledi.

Önümüzdeki günlerde tüm turlarımızı tamamladıktan sonra onu davet edebileceğimizi söyledim ve o da güldü. Meme uçlarını çektim ve sert bir ısırık verdim ve çiğnemeye başladım. İnlemeye başladı, bana tokat attı ve zevkten taciz etti.