Babamı İzlerken Çok Zevk Alıyordum

Hikayeabla

Moderator
19 yaşımdayken bir yıldır evliydim ve eşim ve ben 18 yaşında evlendikten sonra eş değiştirmeye başlamıştık. Bir sürü mfm üçlü seks yapmıştık ve bazı çiftlerle yer değiştirmiştik. Ama karım Lynn'in, benim birlikte olabileceğim kızlardan çok daha fazla erkeğin onu sikmesini sağlayabildiği açıktı. Bu yüzden bana, sikişmek isteyen ama üçlü yapmak istemeyen bir kızla karşılaşırsam bunu söyledi. Tek şey ona her şeyi anlatmamı istiyordu. Arkadaşlarımdan biri, ondan birkaç sınıf önde olmasına rağmen birlikte okula gittiğim Jenny adında bir kızla çıkıyordu ve tesadüfen Lynn'in çalıştığı yerde çalışıyordu. Arkadaşımdan yeni ayrılmıştı ve bir gün onunla karşılaştım, o da lafı uzatmadı ve her zaman onu becermemi istediğini açıkça belirtti. Şaşırdığımdan değil çünkü gerçek bir sürtük olarak biliniyordu. Ama harika bir vücudu vardı ve harika bir oral seks yaptığı söyleniyordu.

Eşime Jenny ile karşılaştığımı ve onun bana saldırdığını söylemiştim ve o da bunun üzerine gitmem gerektiğini söyledi. Aslında onun biseksüel olabileceğine dair bir ipucu alırsam Lynn onunla takılmak isteyebilir. Jenny ile yaşadığım ilk deneyim uzak bir eski inşaat sahasında arabadaydı. Bir süreliğine sikimi emdi, sonra üzerime bindi ve ben de onu delirtiyordum ki başka bir araba bizi şaşırttı. Tanıdığım birini görünce şok oldum ve yanındaki kızın onun karısı değil de başka bir arkadaşımın karısı olduğunu görünce daha da şaşırdım. Bu yüzden beni gördüklerini kimseye söylemeleri konusunda endişelenmeme gerek yoktu. Ama Jenny arabadan çıplak çıkmak istediğinde ve ben onu kaportanın üzerine eğilerek becerdiğimde işler daha da çılgınlaştı. Açıkçası diğer çiftin bizi sevişmemizi izlemesi fikri hoşuma gitti. Bu yüzden onun istediğini yaptım. Ve bu çok işe yaradı çünkü arkadaşımın birlikte olduğu kız bir gün eşim işteyken beni aradı ve kocası şehir dışında olduğu için gelip onu becermemi istedi. On dakika sonra onun evindeydim.

Ama yine de haftada birkaç kez Jenny'yle yatıyordum. Her zaman arabada ya da motel odasında olurdu ama bir gece beni evine davet etti. Henüz 16 yaşındayken hâlâ ailesiyle yaşadığını biliyordum. Oraya vardığımızda yatak odasının ebeveynlerinin bulunduğu oturma odasının hemen yanında olduğunu gördük. Ama onun yatak odasına gitmemizden memnun görünüyorlardı. İkimiz de çıplaktık ve kapı açıldığında o kalın 9 1/2″ aletimi emmekle meşguldü ve babası orada durup mağazaya gideceğini söylüyordu ve bir şeye ihtiyacımız olup olmadığını bilmek istiyordu. Hayır diyecek kadar bir süreliğine sikimi emmeyi bıraktı ve o izlerken hemen sikimi emmeye geri döndü. Kendi sikini pantolonunun içinden ovalarken, birkaç dakika boyunca orada durup onun beni emmesini izledi. Sonunda gittiğinde karısına ne kadar büyük bir aletim olduğunu anlattığını duyabiliyordum. Yatak odasının kapısını açık bıraktığı için çok geçmeden içeri bakıyordu. Çok geçmeden gitti ve geri döndüğünde odasının içini görebileceği bir sandalyeye oturdu. O zamana kadar onu sikiyordum ve boşalmaya hazır olduğumda dışarı çıktım ve onun büyük göğüslerinin her yerine ateş ettim. O zamana kadar aletini çıkarmış ve bazı dokulara fırlayana kadar mastürbasyon yapıyordu.

Beni yine sert bir şekilde yakaladı ve onu tekrar sikmeye başladığımda o da koltuğuna geri dönüp izliyordu. Bu sefer boşalmaya hazır olduğumda dışarı çıktım ve o da bana boşalmamı ağzına vurdurdu. O sırada hem babası hem de annesi izliyordu. Dölümü yuttuktan sonra kalktılar ve yatak odalarına gittiler ve sikişmelerini duyabiliyorduk. Bu birkaç kez oldu ve daha sonra diğer adamların onu sikişini izlediklerini öğrendim. O 16 yaşındayken ben 19 yaşındaydım. Ama 30'lu ve 40'lı yaşlarında, o daha 13-14 yaşındayken onu siken ve ailesi izleyen çok daha yaşlı adamlar vardı. Onlar izlerken onu birkaç kez becermiştim ve babası bana kendisi ve karısıyla üçlü yapmamı sağlamaya çalışmıştı ama ben reddettim. Ama Jenny kendi yaşında bir adamla çıkmaya başladı ve ciddileşti, ben de onunla takılmayı bıraktım. Ancak yıllar boyunca kendisi ve ebeveynleri, ayrıca kendisi ve ağabeyi hakkında pek çok hikaye duydum. Ama 13-14 yaşlarında ablamı siktiğim için hiçbir şey söyleyemedim.