Hikayeabla

Moderator
Herkese merhaba, adım Karan Ahuja ve 22 yaşındayım. Ben bir üniversite öğrencisiyim ve şu anda Delhi'de gazetecilik kursuma devam ediyorum. Ailem Bhopal'da yaşıyor ve yoğun programım nedeniyle onları neredeyse hiç ziyaret edemiyorum. Ancak ailem her yıl bir seyahate çıkıyor ve ben de o zaman onlarla güzel vakit geçirebiliyorum.

Yani, temelde her yıl ailem (babam, annem ve küçük erkek kardeşimden oluşur) Hindistan'ın inanılmaz yerlerinden birine veya diğerine küçük bir geziye çıkıyor. Onlarla birlikte olmak her zaman eğlencelidir ve bundan çok keyif alıyorum.

Geçen yıl Sikkim'e bir geziye gitmiştik ve sonunda hayatımın en güzel gezisi oldu. Bu yolculukta güzel annemle çok güzel anlar geçirip, onun anne sevgisini yaşadım.

Haydi başlayalım..

Nihayet Diwali tatili gelmişti ve babam Sikkim'in karla kaplı dağlarına bir gezi planlamıştı. Yolculuğum konusunda son derece heyecanlıydım ve küçük kardeşim Sameer de öyle. Diwali'nin ertesi günü trene bindim ve Patna'ya gittim.

Patna'da bir akrabamız vardı ve oradan karayoluyla gitmemiz gerekiyordu. Patna'ya geldiğim gün ailem de Patna'ya geldi ve uzun bir yılın ardından nihayet onlarla tanışabildim. Akrabamızın evinde birkaç saat geçirdikten sonra gezimize başlıyoruz. Zaten güzel bir araba ayırtmıştık ve o zaten akrabamızın evinin önüne park edilmişti.

Dördümüz arabaya bindik ve yolculuğumuza başladık. Arabayı babam kullanıyordu ve annem de ön koltukta onunla birlikte oturuyordu. Küçük kardeşim ve ben arka koltukta oturuyorduk, cep telefonlarımızda oyun oynuyorduk. Kısa süre sonra hatırı sayılır bir mesafe kat etmiştik ve sonunda akşam yemeğimizi yemek için bir restoranda durduk. Ayrıca o yol üzerindeki tek restorandı.

Restoran oldukça küçüktü ve menüsünde pek bir şey yoktu. En iyi olabilecek tek şey olduğu için bazı bölgesel yiyecekler sipariş ettik. Çok geçmeden yemeklerimiz geldi ve yemeye başladık. Şaşırtıcı bir şekilde tadı beklediğimizden çok daha üstündü ve her birimiz için bir tabak daha sipariş ettik. Küçük kardeşim bunu o kadar sevdi ki normalde yediğinden iki parça daha fazla ekmek yedi.

Akşam yemeğinin ardından tekrar arabamıza binerek gezimize devam ettik. Neredeyse gece olduğundan annem biraz kestirmeyi planlıyordu. Ancak kardeşim ve ben bütün geceyi film izleyerek geçirmeyi tercih ettik. Güzel bir filme başladık ve tadını çıkarmaya başladık.

Çok geçmeden gece yarısı olmuştu ve hava oldukça soğumaya başlamıştı. Aniden kardeşim karnının çok kötü ağrıdığını bağırmaya başladı. Onun çığlıkları üzerine annem de uyandı ve babam arabayı yol kenarına park etti. Onu arabadan çıkardık ve kontrol etmeye başladık. Babam da ona ilaç verdi ama işe yaramadı.

Çok bağırıyordu ve o yolda bize yardım edecek kimse yoktu. Bizim için biraz tuhaftı ama o bölge seyrek nüfusluydu ve köylüler erken uyumaya alışkındı. Tekrar arabaya bindik ve babam yardım aramaya başladı. Şans eseri bir tabela gördük ve üzerinde yakındaki bir kliniğin adresi vardı.

Babam hemen o adrese gitti ve sonunda küçük kardeşimi o kliniğe kabul ettik. Son derece küçük bir klinikti ve sadece genel bir koğuşu vardı. Kliniğin sadece iki odası vardı; biri genel koğuş, diğeri ise nöbetçi personel içindi. Bekleme alanı bile yoktu ve kliniğin dışında beklemek zorunda kaldık.

Kısa süre sonra doktor yanımıza geldi ve bunun sadece sıradan bir karın ağrısı olduğunu söyledi. Bize paniğe kapılmamıza gerek olmadığını ama yine de bazı raporlar alması gerektiğini ve ancak o zaman bu konuda kesin bilgi verebileceğini söyledi. Babam doktordan raporlarla başlamasını istedi ve hatta bütün geceyi orada geçirmeye karar verdi.

Ne yazık ki klinik yeterince büyük değildi ve hastayla birlikte yalnızca bir aile üyesinin bulunmasına izin verildi. Böylece babam kardeşim ve benimle kalmaya, annem de geceyi kliniğin dışında geçirmeye karar verdi. Şans eseri kliniğin dışında küçük bir bank vardı ve ikimiz de o bankta oturuyorduk.

Aniden çok soğuk bir rüzgar dalgası üzerimize çarptı ve neredeyse bizi titretti. Annem aşırı üşüyordu ve kendisini sari pallusuyla örtmeye başladı. Çok geçmeden ben de titremeye başladım ve sıcak bir yere gitmek istedim. Aniden babam klinikten çıktı ve annemi titrerken yakaladı.

Bize şöyle dedi: “Dinle Karan! Bence sen ve annen geceyi arabada geçirmelisiniz. Dışarısı çok soğuk, orada ikiniz de kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.”

Annem "Evet, bu güzel bir fikir. Bu kadar rüzgarlı ve soğuk bir iklimde bir dakika bile geçiremem.”

Babam arabanın anahtarını bana verdi ve ikimiz de arabaya gittik. Kapıyı açtım ve ikimiz de arabanın arka koltuğuna oturduk. Arabanın içine girdiğimizde kendimizi çok daha iyi hissettik ve araba oldukça sıcaktı. Annem sonunda biraz nefes aldı ve oldukça rahat görünüyordu.

Şöyle dedi: "Burası çok daha iyi. En başından beri burada olmamız gerekiyordu."

Ben de "Evet anne. Burası sıcak ve rahat. Gecemizi rahatlıkla arabada geçirebileceğimizi düşünüyorum.”

“Evet, yapacağız” dedi. Ayrıca Tanrıya şükür ki Sameer iyi durumda ve sadece normal bir karın ağrısıydı."

Ben de "Evet anne. Ben bile onun için gerçekten endişeleniyordum. Sağlığının iyi olması iyi bir şey."

Şöyle cevapladı: “Aman Tanrım, Karan! Küçük kardeşine çok değer veriyorsun."

Aniden annem öne doğru eğildi ve kollarını açtı. Yavaşça yanıma yaklaştı ve bana samimi bir şekilde sarıldı. Ben de ona sarıldım ve aniden elim sırtına dokundu. Ne yazık ki sırtı açık bir bluz giyiyordu ve soğuk ellerim doğrudan eyersiz sırtına dokundu. Bu ona sıcak bir his verdi ve bana daha sıkı sarıldı.

Ağır nefes alıyordu ve sıcak vücudu hissetmek harika bir şeydi. Hayatımda hiç böyle bir şey yaşamamıştım ve bu kalbimde bir ateş yaktı. İkimiz de birbirimize sarılmaya devam ettik ve yavaş yavaş ikimizin de nefesi ağırlaştı.

Aniden benden uzaklaştı ve yüzünde sevimli bir ifade vardı. Sadece onun güzel yüzüne baktım ve ona aşık oldum. İpeksi siyah saçları, kahverengi gözleri, sevimli gülümsemesi ve sulu pembe dudakları. Sanki dünyanın en güzel kadınını görüyormuşum gibi hissettim.

"Anne çok güzel görünüyorsun" dedim.

Kızardı ve şöyle dedi: “Kapa çeneni Karan! Sadece şaka yaptığını biliyorum."

Yavaşça elini çekip elime koydum. Yüzünde sıkıntılı bir ifade vardı ve doğrudan gözlerimin içine bakıyordu. Ona doğru eğildim ve derin nefes almaya başladı. Yüzüm ona yaklaştığında sıcak nefesini hissedebiliyordum. Ne yapacağımı anladı ama zar zor tepki verdi!

Sonunda dudaklarım onun yumuşak ve sulu dudaklarına dokundu ve annemi öpmeye başladım. Aniden elimi tuttu ve onu daha sert öpmeye başladım. Çok geçmeden ona biraz daha yaklaştım ve beklenmedik bir şekilde o da beni öpmeye başladı. Dudaklarımı öpüyordu ve dili yavaşça ağzıma girdi.

Dilini kendi dilimle yaladım ve ikimiz de birbirimizin ağzından çıkan tatlı sıvıları paylaştık. Yavaşça elimi sırtına koydum ve onu kendime doğru çektim. Birkaç saniye birbirimizi öpmeye devam ettik ve aniden geri çekildi. Yüzünde suçlu bir ifade vardı ve bu benim hamlemi sorgulamama neden oldu.

Mırıldandı, “Bu yanlış Karan! Ben senin annenim, sen de benim oğlumsun, bunu birbirimize yapamayız!”

Fısıldadım, “Bu gece ben senin oğlun değilim ve sen de benim annem değilsin. İkimiz de sadece birbirimize olan sevgilerini gösteren bir erkek ve kadınız.

Titredi ve fısıldadı, "Bundan kimseye bahsetmeyeceğine bana söz ver."

“Söz veriyorum anne!” dedim.

Gülümsedi ve "Şimdi bana sevgini göster!" dedi.

Daha sonra annem beni kendine çekti ve öpmeye başladı. Ben de onu öpmeye başladım ve ikimiz de tekrar birbirimizin kollarına girdik. Elini başımın arkasına koydu ve beni kendine yaklaştırdı. Kendimi kontrol edemedim ve yavaşça göğüslerini tuttum. Hiçbir şey söylemedi ve beni öpmeye devam etti.

Kısa süre sonra annemin göğüslerini sıkmaya başladım ve o da giderek daha da azgınlaşıyordu. Daha sonra geri çekildi ve sarisini çıkarmaya başladı. Ben de tişörtümü çıkarıp anneme yardım ettim. O kadar azgındı ki bluzunu çıkarmaya çalışırken düğmelerini kırdı!

Annemi hiç bir şey için bu kadar heyecanlı görmemiştim ve bu beni ona karşı daha da azgınlaştırdı. Bluzunu çıkardığında onu tekrar öpmeye başladım ve ellerim sutyeninin bağlarını çözmeye başladı. Artık aşırı derecede sıcaktı ve beni giderek daha sert öpüyordu.

En sonunda sutyeninin bağını çözdüm ve çıkardım. Annemin güzel göğüslerini izlerken tamamen şaşkına döndüm. Göğüsleri orta büyüklükteydi ama son derece yuvarlak ve sivri uçluydu. Biraz gevşek ve sarkıktılar ama tüy kadar yumuşaklardı. İki elimi de onun güzel göğüslerinin üzerine koydum ve onları sıkmaya başladım. Annem bundan keyif almaya başladı ve gözleri zevkten kapandı.

Göğüslerini giderek daha sert sıkmaya devam ettim ve o da yavaş yavaş inlemeye başladı. Annem o kadar baştan çıkarıcı ve egzotikti ki, onun sulu göğüslerini emmekten kendimi alamadım. Göğüslerini emmeye ve meme uçlarını ısırmaya başladım.

İnledi: "Aman Tanrım! Karan. Çok iyisin çocuğum. Ahhh! Annemin göğüslerini emmeye devam et oğlum!”

Birkaç dakika boyunca göğüslerini emmeye devam ettim ve o da adımı inlemeye devam etti. Annemin sulu ve yumuşak göğüslerini emmekten o kadar memnun oldum ki, onlardan bir an bile ayrılmak istemedim. Sonunda annem beni kendisinden uzaklaştırdı ve gözlerimin içine baktı.

Annem fısıldadı, "Şimdi bu dünyaya geldiğin yeri keşfetmelisin oğlum. Pantolonunuzu çıkarın ve zevke hazırlanın.”

Ben pantolonumu çıkarmaya başladım ve annem de sarisinden kurtulmaya başladı. Sarisini çıkarıp çöpe attı. Pantolonumu çıkardım ve iç çamaşırımı da çıkardım. Annem sert aletimi görünce kızarmaya başladı. Bana gülümsüyordu ve aletimi sürmeye hevesli görünüyordu.

Bir anda yağmur yağmaya başladı ve hava daha da dondurucu olmaya başladı. Ancak annem üzerinde hiçbir etkisi olmadı ve hala ateş gibi yanıyordu. Sert aletimi tuttu ve ona bir vuruş yaptı. Biraz daha hızlı okşamaya başladı ve bana baktı. Kendimi tutamadım ve tekrar tatlı ağzını öpmeye başladım.

Kısa süre sonra aletimi bıraktı ve külotunu çıkarmaya başladı. Külotunu çıkarırken annemin kutsal kıllı amını görme şansım oldu. Hemen eğildim ve ağzımı amının üzerine yerleştirdim. Başımı tuttu ve amına doğru itmeye başladı. Dilimi çıkardım ve kıllı amını yalamaya başladım.

Son derece ıslaktı ve tatlı am suyunun kokusu muhteşemdi. Birkaç dakika yaladım ve aniden başımı geri çekti. Beni koltuğa itti ve törene hazırlanmamı söyledi. Koltuğa oturdum ve kendimi tamamen rahatlattım. Üzerime çıktı ve ben de aletimi onun amının içine yerleştirdim.

Annem yavaşça aletimin üzerine oturdu ve annemin cennet gibi amının sıcaklığını hissedebildim. Onu sıkıca tuttum ve o da yüzümü göğüslerine bastırdı. İkimiz de birbirimizin tutkusundan keyif alıyorduk ve derin bir zevk içindeydik. Yavaş yavaş aletimin üzerine atlamaya başladı ve bu beni çok sevindirdi. Ona sıkıca sarılmaya devam ettim ve o yavaşça aletimin üzerinde zıplıyordu.

Çok geçmeden inlemeye başladı ve ben de meme uçlarını emmeye başladım. O benim sert sikimin tadını çıkarıyordu ve ben de onun sert meme uçlarının tadını çıkarıyordum. İkimiz de birkaç dakika bunu yapmaya devam ettik ve ikimiz de tamamen ter içinde kaldık.

Aniden daha sert zıplamaya başladı ve aletim onun sulu amının derinliklerine doğru gidiyordu. Vahşi bir hayvana dönüştü ve annemin aletime ne kadar güzel bindiğini sevdim. Çok geçmeden boşalmak üzereydim ve annemi olabildiğince sıkı tuttum. Sonunda onun içine boşaldım ve o da kocaman kıçını kucağıma yasladı.

Ben bir şey söyleyemeden annem yüksek sesle inledi ve am suyunu kucağıma sıçrattı. Onun boşalma miktarı karşısında şok oldum ve annemin nektarının tatlı aromasını koklayabildim. Yavaşça kucağımdan inip yanıma oturdu. Tamamen bitkin düşmüştüm ve başımı annemin omzuna yasladım.

Aşırı keyif aldığım için hemen uykuya daldım. Üzerimi bile giymedim ve çıplak uyudum. Sabah uyandığımda kendimi kıyafetlerimin içinde buldum. Kliniğe baktım ve annemin arabaya doğru yürüdüğünü gördüm. Arabaya binip yanıma oturdu.

"Sonunda kralım uyandı!" dedi.

Ben de "Evet anne. Elbiselerimi vücuduma sen mi giydirdin?”

"Evet Karan" dedi. Ayrıca dün gece muhteşemdi bebeğim. Hayatım boyunca hiç böyle bir şey yaşamamıştım.”

Ben de “Burada da aynısı anne!” dedim. Aldığım zevke ben bile hayret ediyorum. Hayatımın en güzel gecesiydi."

“Evet, aynı zamanda benim için de en güzel geceydi” dedi.

Aniden babam ve küçük kardeşimin arabaya doğru geldiğini gördüm.

Ben de "Bak anne! Babam ve Sameer buradalar.”

"Tamam, şimdi gecemiz hakkında hiçbir şey söyleme ve böyle harika geceler geçirmemiz için Tanrı'ya dua et." diye mırıldandı.