Ailemde En Yakınım İle İlişki Yaşıyorum

Hikayeabla

Moderator
Herkese merhaba ben Reece, şu anda bekar olan annemle yaşıyorum, ta ki sıradan bir adam olmadığını düşündüğüm bu adamla tanışana kadar. Annem şu anda 43 yaşında ve bir kuaför salonunda çalışıyor. 1.70 boyunda, ortalama tipte bir vücuda sahip, alnında kahkül bulunan uzun düz esmer saçları var.

Pek çok adam onu kovalamaya çalıştı ama yaklaşamadı. Ama şimdi görüştüğü bu adamla işler değişmek üzereydi.

Annem onunla buluşmaya gitmeden önce bana çok tuhaf davranıyor, otoriter ve kaba davranıyor ve hatta sanki beni bir sır olarak saklıyormuş gibi geldiğinde bana bir yere saklanmamı söylüyor. Ama neden?

Genelde çatı katında saklanırdım ama her zaman tozla kaplanırdım ve onun erkeğinin duymaması için hapşırıklarımı olabildiğince sessiz tutmaya çalışarak ağır hapşırırdım.

Artık onun kim olduğunu merak etmeye başladım, o yüzden bu sefer annemin yatağının altına saklanmaya ve onlar sikişmeden önce hareketsiz yatmaya karar verdim.

Bir gece annemin yatağının altına girdim ve fark edilmeyecek kadar derine saklanabilmek için döşeme tahtalarından birini çıkardım ve halıda büyük bir yarık bırakarak başımı kolayca içeri sokabildim.

Aslında olmadığım halde buzdolabının üzerine, anneme bir arkadaşımın evinde olduğumu söyleyen yapışkan bir not bıraktım. Annem, bir arkadaşının gece dışarıda geçirdiği gecenin ardından sabah saat 3'te eve geldi ve notu okudu, ardından kıyafetlerini çıkardı ve tamamen çıplak olarak üst kata çıktı.

Ben yerin altında halıdaki kesikten bakarken telefonu çalıyor ve cevap veriyor.

"Girin, kapıyı açık bıraktım."

Yukarı odaya çıktığında annemin yatakta oturduğunu ve yavaşça bacaklarını açtığını gördü.

"Neden bu kadar uzun sürdü, siklerine o kadar açım ki!"

Doğru okudunuz, birden fazla siki var. Yabancı, sert sekse tırmanıncaya kadar onu öpmeye devam etti, her iki zonklayan penisi de onun amına çarptı ve itişi giderek daha hızlı hale geldi.

"Ohh kahretsin kahrolası!" Annem inledi ve ağladı.

Yabancının sesi derin ve çift katmanlı geliyordu o kimdi, insan değil miydi?

"Yere yat kaltak." Yabancı tehditkar bir şekilde söyledi.

Partneri bacaklarını kaldırıp ayaklarını başının arkasında kilitlerken yerde sırtüstü yatan anne, hem amına hem de kıçına çift nüfuz etmeye devam etti. Annemin başını çevirdiğini ve benim ona baktığımı gördüğümde gözleri şok ve dehşetle genişliyor ve gözyaşları akmaya başlıyor, partnerinin fark etmesine izin vermemek için hızla gülümsüyor numarası yapıyor.

Annem dudak senkronizasyonu yaparak bana bakıyor, "Bana bakma, bana bakma."

Partnerinin hamleleri giderek sertleşiyor, ayrıca üzerinde benim adımın yazılı olduğu altın kolyesinin titrediğini, gözyaşlarının göz kaleminin yüzüne damlamasına neden olduğunu ve gözlerindeki beyazların pembeye dönüşmesine neden olan siyah çizgiler bıraktığını görebiliyorum.

Yabancının siki onun amını dolduruyor ve yabancı ağzını onun dudaklarına doğru indiriyor. Annesi yatağın altında ne olduğunu görmemesi için çenesini geride tutarak hemen müdahale ediyor.

"Hayır henüz değil, daha fazlasına ihtiyacım var." dedi annem.

İkinci yarak onun kıç deliğine boşaldı ve zonklayan yarraklarını dışarı çıkarmadan önce onu çok daha fazla boşalmayla doldurdu.

Artık işler kötü bir yöne doğru gidiyor!

Annem partnerinin tehditkar kara gözlerine bakarak ayağa kalktı.

"Yüzüm berbat bir halde!" Ağladı anne.

"Tatlı kremanın emilmesi için biraz zaman tanıyın." dedi yabancı.

"Anlayamadım?" Annem şaşkın görünerek cevap verdi.

Güçlü sperm vücuduna emilirken dönüşmeye başladı, gözleri yukarı ve geriye doğru yuvarlandı. Davranışı ve sesi artık şeytani bir şekilde değişti. “Artık sadece seni istiyorum!” Dudaklarını yalarken aynı zamanda ayaklarının arasına düşen altın kolyeyi de çıkardı.

Şeytani yabancı alçak sesle gülüyordu.

Şimdi annemin ele geçirildiğini fark eden bir yaprak gibi titriyorum.

"Reece tatlım, oradan çık, bacaklarımdan tut ve kaymana yardım et." dedi annem.

Her iki bacağını da tutarak bedenimi halıdan kaydırdım ve yatağın altından çıktım.

“Dizlerinin üzerinde dur!” Elini başımın üstüne koyduğunda hala titriyordu.

Ortağı çantasındaki bir şeye uzanıyor.

"Gözlerini kapat bebeğim." Annem yavaşça kulağıma fısıldıyor.

Ortağı nesneyi ona uzatarak uzun bir bıçağı ortaya çıkarıyor. Annem başımı yana eğip bıçağı boynuma saplıyor ve ardından testereyle başımı kesiyor. Kesik başımı dik tutarak çıplak vücuduna benim sıcak kanımla duş veriyor, orgazm oluyor ve başımı bir tarafa atmadan önce kanımı tenine sürüyor.

Yabancıların içine bakan nazar gözleri ürpertici bir şekilde söylüyordu.

“Yeni bir aileyle yeniden başlama zamanı.”

Şeytani yabancı, dönüşmüş şeytani anneme gururla bakarken gülüyor.